Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 04-07-09, 19:47
SPYROS-MUSIC-CABRIO Ο χρήστης SPYROS-MUSIC-CABRIO δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-10-2006
Μηνύματα: 1.120
SPYROS-MUSIC-CABRIO is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από megalosnikos Εμφάνιση μηνυμάτων
το εκανα εγω σπυρο αλα δεν κατηργησα το κλειδι δεν συμφερη κ το εκνα με φτινει λυσει συνολο 8 ευρο
ενα μπουτον κ ενα ρελεφ κ το μποθτον ειναι φωτιζομενο κ σκεφτομε τωρα να το κανω το μπουτον με κοντρολ να περνει μροστα οταν το πατασ απο εξω θα εει φασι
βαλε καμια φωτο ρε τρελε!!!
Νικο δεν παιζεσαι....
.εδω εσυ το board το ξεκλειδωσες κ το βαλες κ εγω πηγα 4 φορες σε ενα μηχανικο αλλα δε δουλευει το chek control ακομα!!!αφου εμενα ειναι εργοστασιακο το μεγαλο board,δεν επρεπε να δουλευει κ το τσεκ κοντρολ???λες απλα να μην ειναι συνεδεμενο?
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 05-07-09, 15:11
Το avatar του χρήστη megalosnikos
megalosnikos Ο χρήστης megalosnikos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-11-2008
Μηνύματα: 31
megalosnikos is on a distinguished road
θα βαλω φωτο κ χερο ποσ θα σου δουλευει το τσεκ κοντρολ ειναι μια απλι σινδεσει στο ζκε μοντουλ
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 05-07-09, 15:52
stefanos_cool Ο χρήστης stefanos_cool δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Μηνύματα: 1.491
stefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the rough
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Τι προσφέρει τελικά αυτό το σταρτ μπουτόν γιατί δεν κατάλαβα. Ποια μούρη και ποια ευκολία? Πριν σαράντα χρόνια είχαν τα αυτοκίνητα σταρτ μπουτόν και οι κατασκευαστές έκαναν πολλά ξενύχτια για να βρουν τρόπο να βάλουν το τερματικό διακόπτη πάνω στο κλειδί, τώρα βλέπω ότι θέλουμε να γυρίσουμε πάλι πίσω και δεν ξέρω το γιατί? Είμαι υπέρ των βελτιώσεων … αλλά μερικά πράγματα νομίζω ότι είναι άνευ σημασίας. Διευκρινίζω ότι τα λέω όλα αυτά καλοπροαίρετα και με όλο τον σεβασμό προς τα παιδιά που ξοδεύουν το χρόνο τους για το συγκεκριμένο «μπάξιμο»

Άσχετο αλλά πριν πολλά χρόνια (σε ηλικία 15-16 χρονών) δούλευα σε ένα ηλεκτρολογείο αυτοκινήτων και την συγκεκριμένη πατέντα την έκανε ο μάστορας σε πελάτες που τους χάλαγε ο διακόπτης και δεν είχαν λεφτά να τον αντικαταστήσουν.

Βέβαια θα μου πείτε ότι κάποια μοντέλα το έχουν από τη μάνα τους πλέον, δεν ξέρω … τι να πω, μάλλον ξαναγυρνάμε πίσω!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 05-07-09, 16:00
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stefanos_cool Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Τι προσφέρει τελικά αυτό το σταρτ μπουτόν γιατί δεν κατάλαβα. Ποια μούρη και ποια ευκολία? Πριν σαράντα χρόνια είχαν τα αυτοκίνητα σταρτ μπουτόν και οι κατασκευαστές έκαναν πολλά ξενύχτια για να βρουν τρόπο να βάλουν το τερματικό διακόπτη πάνω στο κλειδί, τώρα βλέπω ότι θέλουμε να γυρίσουμε πάλι πίσω και δεν ξέρω το γιατί? Είμαι υπέρ των βελτιώσεων … αλλά μερικά πράγματα νομίζω ότι είναι άνευ σημασίας. Διευκρινίζω ότι τα λέω όλα αυτά καλοπροαίρετα και με όλο τον σεβασμό προς τα παιδιά που ξοδεύουν το χρόνο τους για το συγκεκριμένο «μπάξιμο»

Άσχετο αλλά πριν πολλά χρόνια (σε ηλικία 15-16 χρονών) δούλευα σε ένα ηλεκτρολογείο αυτοκινήτων και την συγκεκριμένη πατέντα την έκανε ο μάστορας σε πελάτες που τους χάλαγε ο διακόπτης και δεν είχαν λεφτά να τον αντικαταστήσουν.

Βέβαια θα μου πείτε ότι κάποια μοντέλα το έχουν από τη μάνα τους πλέον, δεν ξέρω … τι να πω, μάλλον ξαναγυρνάμε πίσω!
ναι οπως το f 88 του πατερα μου με διακοπτη και μιζα ,ποιος ο τοσο μεγαλος θορυβος και καλα δεν καταλαβαινω και εγω !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #45  
Παλιά 05-07-09, 19:08
SPYROS-MUSIC-CABRIO Ο χρήστης SPYROS-MUSIC-CABRIO δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-10-2006
Μηνύματα: 1.120
SPYROS-MUSIC-CABRIO is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από megalosnikos Εμφάνιση μηνυμάτων
θα βαλω φωτο κ χερο ποσ θα σου δουλευει το τσεκ κοντρολ ειναι μια απλι σινδεσει στο ζκε μοντουλ
δεν πολυκαταλαβα αλλα περιμενω απαντηση σου

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stefanos_cool Εμφάνιση μηνυμάτων
Πριν σαράντα χρόνια είχαν τα αυτοκίνητα σταρτ μπουτόν και οι κατασκευαστές έκαναν πολλά ξενύχτια για να βρουν τρόπο να βάλουν το τερματικό διακόπτη πάνω στο κλειδί, τώρα βλέπω ότι θέλουμε να γυρίσουμε πάλι πίσω και δεν ξέρω το γιατί? Είμαι υπέρ των βελτιώσεων …

Βέβαια θα μου πείτε ότι κάποια μοντέλα το έχουν από τη μάνα τους πλέον, δεν ξέρω … τι να πω, μάλλον ξαναγυρνάμε πίσω!
πολλα καινουρια αυτοκινητα εχουν εργοστασιακο start button οπως το Ε92-Ε93 κ ειναι πολυ ωραιο....
τωρα αν ειναι βελτιωση η οπισθοδρομιση,τι να πω. γουστα ειναι αυτα....
Απάντηση με παράθεση
  #46  
Παλιά 06-07-09, 12:35
Το avatar του χρήστη megalosnikos
megalosnikos Ο χρήστης megalosnikos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-11-2008
Μηνύματα: 31
megalosnikos is on a distinguished road
Σπυρο θελει μια απλι συνδεση στο ΖΚΕ modul πισω απο το ντουλαπακι στο συνοδηγο και θα σου δουλεψη το chek condrol
Απάντηση με παράθεση
  #47  
Παλιά 06-07-09, 12:40
SPYROS-MUSIC-CABRIO Ο χρήστης SPYROS-MUSIC-CABRIO δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-10-2006
Μηνύματα: 1.120
SPYROS-MUSIC-CABRIO is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από megalosnikos Εμφάνιση μηνυμάτων
Σπυρο θελει μια απλι συνδεση στο ΖΚΕ modul πισω απο το ντουλαπακι στο συνοδηγο και θα σου δουλεψη το chek condrol
ποτε κ που θα βρεθουμε????
Απάντηση με παράθεση
  #48  
Παλιά 06-07-09, 13:10
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SPYROS-MUSIC-CABRIO Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν πολυκαταλαβα αλλα περιμενω απαντηση σου



πολλα καινουρια αυτοκινητα εχουν εργοστασιακο start button οπως το Ε92-Ε93 κ ειναι πολυ ωραιο....
τωρα αν ειναι βελτιωση η οπισθοδρομιση,τι να πω. γουστα ειναι αυτα....
μπορει καποιος να μου εξηγησει με στοιχεια ΠΟΙΑ ειναι η βελτιωση που προσφερει το συγκεκριμενο κομβιο?
Απάντηση με παράθεση
  #49  
Παλιά 08-07-09, 07:26
Το avatar του χρήστη megalosnikos
megalosnikos Ο χρήστης megalosnikos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-11-2008
Μηνύματα: 31
megalosnikos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από SPYROS-MUSIC-CABRIO Εμφάνιση μηνυμάτων
ποτε κ που θα βρεθουμε????


θα το κανονισουμε καμια κυριακη παρεμε τηλ γιατι τωρα καλοκερακι δθσκολα να ειμαι σπιτι μου
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.