Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-07-09, 15:12
Το avatar του χρήστη joseph
joseph Ο χρήστης joseph δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-08-2007
Μηνύματα: 513
joseph will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR Εμφάνιση μηνυμάτων
Παντως αυτο που βλεπω στην φωτο ειναι πραγματικα οτι καλυτερο εχω δει μεχρι σημερα. ΤΕΛΕΙΟ για τα δικα μου γουστα!!! Το φανταζομαι δε με τον γνωστο v10 και γιατι οχι με ενα κομπρεσορακι επανω....
Συμφωνω φιλε οντως ειναι οτι καλυτερο! νομιζω πως δεν πρεπει να αλλαξει τιποτα! ειδικα απο μπροστα ειναι αλλου το αυτοκινητο!!! βγαλτε το τωρα!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-07-09, 16:11
Thronos Ο χρήστης Thronos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 28-05-2007
Μηνύματα: 673
Thronos will become famous soon enoughThronos will become famous soon enough
Εγω παντως βρηκα αυτο το σχεδιο στα ανταλλακτικα του car.gr με τον τυπο που ειχε ανεβασει την αγγελεια (τι αγγελεια ηταν δεν καταλαβα)να αναφερει :

"Concept to Debut bmw e30 2013 Όταν ακουει κάποιος την λέξη bmw e30 το πρώτο πράγμα που του έρχεται στο μυαλό είναι γρήγορα αυτοκίνητα και το σήμα της. Αυτό σκέφτηκε και ένας germanos σχεδιαστής αυτοκινήτων που ακούει στο όνομα Iulian Bumbu. Ολοκληρώνοντας το μεταπτυχιακό του, σχεδίασε το Insecta concept και ίσως μας δείχνει το πως θα μοιάζουν τα αυτοκίνητα της bmw στα επόμενα χρόνια. Το αυτοκίνητο είναι κατασκευασμένο από ανθρακόνημα, με διαστάσεις : 4.3 μέτρα μήκος, 1 μέτρο ύψος και 2 μέτρα πλάτος. Το διθέσιο supercar έχει μεταξόνια 2.65 μέτρων ενώ θεωρητικά πάντα εξοπλίζεται με τον κινητήρα της McLaren F1 GTR Τύπος κινητήρα: V-12 twin turbo (custom intercooler) Κυβισμός: 6.999 κυβ. εκ. Συμπίεση: 12.0:1 Ίπποι: 970 Κιβώτιο ταχυτήτων: 7-Speed SMGIII 0-100 χ.α.ώ.: 2,2 δευτερόλεπτα Τελική Ταχύτητα: 507 χ.α.ώ. Βάρος: 1.930 κιλά Ζάντες: Asanti 120 (σφυρήλατες 20 ιντσών) Συνολική Τιμή: 770,000 δολάρια

Δε ξερω τι λεει αυτος αλλα εγω με το σχεδιο κολλησα μπροστα τωρα αν βρει και κανενας πως ειναι και πισω να το δουμε καλα θα ηταν.Μακραν το πιο ωραιο σχεδιο που εχω δει μεχρι στιγμης ..απιστευτη μουρη.





Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thronos : 01-07-09 στις 16:16
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 03-07-09, 10:18
yodas Ο χρήστης yodas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-04-2009
Μηνύματα: 327
yodas will become famous soon enough
Όπως και να είναι το πίσω το μπροστά νομίζω ότι απλά είναι αλλού. Το φαντάζομαι να το βλέπω στον καθρέπτη με τα φώτα αναμμένα. Ανατρίχιασα...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 04-07-09, 21:59
Το avatar του χρήστη ///M_Spartan
///M_Spartan Ο χρήστης ///M_Spartan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-04-2009
Μηνύματα: 550
///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice///M_Spartan is just really nice
Αυτό θα ήθελα εγω παντως να ειναι το απολυτο supercar της BMW.

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...pictureid=4051

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ///M_Spartan : 04-07-09 στις 22:03
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 04-07-09, 22:04
SPYROS-MUSIC-CABRIO Ο χρήστης SPYROS-MUSIC-CABRIO δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 25-10-2006
Μηνύματα: 1.120
SPYROS-MUSIC-CABRIO is on a distinguished road
απιστευτα ομορφο!!!!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 05-07-09, 00:42
Το avatar του χρήστη Kostas Christ
Kostas Christ Ο χρήστης Kostas Christ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2005
Μηνύματα: 1.140
Kostas Christ has a spectacular aura aboutKostas Christ has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από patrinos Εμφάνιση μηνυμάτων
εχω ηδη αρχισει να βαζω στην ακρη 3 ευρω καθε ημερα για την αγορα αυτου του αυτοκινητου.ειμαι πολυ κοντα στο απιαστο ονειρο και απλα περιμενω να κυκλοφορησει.εχω ηδη μαζεψει 3 ευρω......
στην επομενη συναντηση θα σου διπλασιασω το μπατζετ... εχεις αλλα 3 ευρω απο μενα

αλλα θελω να μου το δινεις και καμια βολτιτσα... ξερεις χαλαρα
__________________
A Rhttp://www.gallery.super3.gr/public_html/yabbfiles/Smilies/bulldog.gifI S
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 05-07-09, 00:55
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Αν η BMW συνεχίσει να κατρακυλάει στην F1, supercar δεν βλέπουμε. Για να πουλήσει τέτοια αυτοκίνητα σε τέτοιες τιμές χρειάζεται ΚΑΤΙ που να της δώσει ΑΙΓΛΗ και κομμάτι από μια πίτα που είναι πολύ μικρή και υπάρχουν ονόματα πολύ "βαριά".

Μέχρι τότε σχέδια ΜΟΝΟ θα έρχονται στο φως.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 08-07-09, 14:34
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν η BMW συνεχίσει να κατρακυλάει στην F1, supercar δεν βλέπουμε. Για να πουλήσει τέτοια αυτοκίνητα σε τέτοιες τιμές χρειάζεται ΚΑΤΙ που να της δώσει ΑΙΓΛΗ και κομμάτι από μια πίτα που είναι πολύ μικρή και υπάρχουν ονόματα πολύ "βαριά".

Μέχρι τότε σχέδια ΜΟΝΟ θα έρχονται στο φως.
C U out there
you are totally right man
ακριβώς όπως το είπες είναι το θέμα supercar για την bmw. Mονο σχέδια μέχρι τότε.....
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 08-07-09, 14:47
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fairytale Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν η BMW συνεχίσει να κατρακυλάει στην F1, supercar δεν βλέπουμε. Για να πουλήσει τέτοια αυτοκίνητα σε τέτοιες τιμές χρειάζεται ΚΑΤΙ που να της δώσει ΑΙΓΛΗ και κομμάτι από μια πίτα που είναι πολύ μικρή και υπάρχουν ονόματα πολύ "βαριά".

Μέχρι τότε σχέδια ΜΟΝΟ θα έρχονται στο φως.
C U out there
Σε αντίθεση με τις περισσότερες φορές, αυτήν έχω άλλη άποψη.
Όπως το βλέπω εγώ, ένα supercar στο roster κάθε εταιρίας ΔΙΝΕΙ αίγλη. Μπορεί εμπορικά να την "βάλει μέσα" η παραγωγή του συγκεκριμένου μοντέλου, αλλά εταιρίες που δεν αντιμετωπίζουν ιδιαίτερο πρόβλημα επιβίωσης μπορούν να ωφεληθούν συνολικά και μακροπρόθεσμα από μία τέτοια παρουσία. Εξάλλου θεωρώ πως η bmw έχει ήδη βαρύ όνομα, σπορ εικόνα και μια κάποια αίγλη από μόνη της και αυτά αρκούν για να μπει στον κόσμο των supercars, χωρίς να περιμένει κάτι τρομερό από εκεί. Εκτός από τις εταιρίες που κατασκευάζουν μόνο supercars, δεν πιστεύω μια audi πχ να στηρίζεται στο R8 για να βγάλει τα χρήματά της.
Βέβαια, οι καιροί είναι δύσκολοι και όπως το βλέπω με το μικρό μου το μυαλό και γνώσεις από εδώ, μάλλον σε εντελώς άλλα μονοπάτια βαδίζει η φιλοσοφία της αυτόν τον καιρό.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 08-07-09, 14:49
Το avatar του χρήστη crazy_beaver
crazy_beaver Ο χρήστης crazy_beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 956
crazy_beaver will become famous soon enoughcrazy_beaver will become famous soon enough
Γιατι ρε παιδια η αουντι πως το εκανε και της βγηκε?Οκ ειχε επιτυχια στο λε μαν αλλα δεν συγρινεται με τη φορμουλα!Εγω πιστευω οτι και να ετοιμαζανε κατι στα σχεδια με τις παγκοσμιες συνθηκες αγορας θα μπει παλι στο συρταρι!!!!!!!
__________________
Τα λεφτα μου τα εφαγα στις γυναικες, στα ποτα και στα αυτοκινητα!!!! Τα υπολοιπα απλως τα σπαταλησα!!!!!!

και να 'ναι και καινούρια, σαν έμπειρη παρθένα
<- http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...&postcount=254
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.