Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-02-10, 11:31
Το avatar του χρήστη GIO_KOTSIFAKIS
GIO_KOTSIFAKIS Ο χρήστης GIO_KOTSIFAKIS δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 27-10-2009
Μηνύματα: 16
GIO_KOTSIFAKIS is on a distinguished road
SOS-Νταγκουνάκης ή Σίτας-Φλασκής??

Καλησπέρα.
Ένας ασυνείδητος τράκαρε το Ζ4 μου και έφυγε αλλά ευτυχώς τον βρήκα μέσω ενός μάρτυρα και μου έκανε δήλωση..
Anyway χρειάζομαι τη βοήθειά σας!
Η ασφαλιστική μου συνεργάζεται λέει (ώστε να πληρωθεί απευθείας η ζημιά χωρίς να εκταμιεύσω χρήματα) με τον Νταγκουνάκη στη Ν.Ιονία και τον Σίτα-Φλασκή στην Καλλιθέα.
Παρακαλώ όποιος ξέρει τα συνεργεία αυτά να μου προτείνει σε ποιον να πάω!
Καταλαβαίνετε ότι πονάω το αυτοκίνητό μου και θέλω να γίνει η καλύτερη δυνατή δουλειά.
Επίσης αν ξέρετε κάποιο άλλο καλό συνεργείο (πάντα μιλάω για επίσημα BMW) πείτε μου έστω και αν χρειαστεί να πληρώσω εγω και να πάρω μετά την αποζημίωση..
Ευχαριστώ πολύ-Ελπίζω να μην σας συμβεί!
Γιάννης.
__________________
If we are what we eat...then im fast, cheap and easy!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-02-10, 11:51
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation Χμμμ...

Φιλε μου δεν εχω δει δουλειες τους οποτε δεν μπορω να πω κατι,παντως απο επισημους που εχω δει δεν μπορω να σου πω τα καλυτερα λογια.Εξω υπαρχουνε φανοποιια με εκπληκτικες δουλειες παντως και ισως πρεπει να προτιμησεις κατι εκει.Παντως οπου πας το αμαξι σου ακουσε προσεκτικα.......οταν θα πας να το παραλαβεις θα κανεις επιθεωρηση το αμαξι,πιθαμη προς πιθαμη,κοντρα στον ηλιο-απο το πλαι παντου,παρε και εναν φιλο που να κοβει το ματι του μαζι σου.Αν δεις κατι που δεν σου αρεσει....βερνικια να τρεχουνε-διχρωμιες χοντρες-φαινομενο φλουδας πορτοκαλιου-νερα-κακη συναρμογη πλαστικων-κακη μονωση στο βαψιμο με αποτελεσμα να εχει ψεκασει το πιστολι βαφης ασταρι η χρωμα και σε αλλες επιφανειες...ΜΗΝ ΔΕΧΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΝ.Ζητησε να το ξαναφτιαξει,απαιτησε το εστω και αν σε πει περιεργο η μ@κ@κ@.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 12-02-10, 13:06
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Σου εστειλα πμ για να μη φανει διαφημιση (ή δυσφημιση), και θα συμφωνησω απολυτα με τον m power lunatic για το θεμα παραλαβης μετα την επισκευη. Την ειχα πατησει ασχημα με Golf που το χα αφησει σε αντιπροσωπεια για καλυτερα μετα απο τρακαρισμα να μου το φτιαξουν, αυτοι το εστειλαν σε φανοποιειο Opel! Ναι κλαλα διαβαζετε, Opel! μου το παρεδωσαν μετα απο 3 ολοκληρους μηνες και το χαν κανει σαν τα μουτρα τους, σκατα! Απλα επειδη εφευγα εξωτερικο εκεινη την περιοδο δεν ειχα χρονο και διαθεση να ασχοληθω, απλα το πηρα τ αμαξι, σιχαθηκα τη VW, ξενερωνα που το οδηγουσα μετα και το πουλησα απ ευθειας.
Γι αυτο οπου και να το πας, πρωτα ειδοποιησε τους οτι αν τ αμαξι δεν ειναι ολοσωστο, θα χουν αλλα μετα...
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 12-02-10, 13:49
Το avatar του χρήστη spirosg
spirosg Ο χρήστης spirosg δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 598
spirosg will become famous soon enoughspirosg will become famous soon enough
Κατα πρώτον, αφού σε τράκαρε και έφυγε δεν θα έπρεπε μετά απλά "να σου κάνει δήλωση" αλλά να του κάνεις μήνυση για να τρέχει και να μη φτάνει το @ρχ!δι.
Κάτι τέτοιοι "εξυπνάκηδες" δε θέλουν έλεος.... μήνυση και άς κλαίγεται. Αν δεν είχες τον μάρτυρα θα ενδιαφερόταν για τη ζημιά που σου έκανε? Μπααααα... εκείνος την κοπάνησε "μάγκικα" και σκασίλα του για σένα. Έτσι σκέψου και σκίστον χωρίς σάλιο !!!!

Για συνεργείο έχεις πμ για να αποφύγουμε δυσφιμίσεις/διαφημίσεις και αντιπαραθέσεις.
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 12-02-10, 14:14
Το avatar του χρήστη Christoforos
Christoforos Ο χρήστης Christoforos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 11-03-2009
Μηνύματα: 31
Christoforos is an unknown quantity at this point
Sittas Flaskis που εχω παει εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 12-02-10, 16:28
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Δεν κατάλαβα γιατί ΠΡΕΠΕΙ να το πας σε έναν απο τους 2....

θα το πας όπου εσύ θεωρείς καλύτερα. τιμολόγια θα σου κόψον όλοι και με αυτα θα ζητήσεις τα χρήματα απο την ασφαλιστική μετά.
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 13-02-10, 07:36
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Να το πας, εκεί που θέλεις ΕΣΥ!!!!
Για τον πρώτο δεν έχω γνώμη, για τον δεύτερο στην Καλλιθέα καλύτερα να μην μιλήσω....
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 13-02-10, 10:45
Το avatar του χρήστη 5555
5555 Ο χρήστης 5555 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-10-2004
Μηνύματα: 407
5555 is on a distinguished road
Αυτα ειναι για ντοματες που λενε οι ασφαλιστικες. Οπου γουσταρεις το πας, και γνωμη μου οπως ειπε και Lunatic καλυτερα εξω απο BMW.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 13-02-10, 10:52
Το avatar του χρήστη strof
strof Ο χρήστης strof δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2007
Μηνύματα: 309
strof will become famous soon enough
Εγω πάντως και να μην μου το 'επεβαλε' η ασφαλιστικη στον Φλασκη θα πηγαινα! Θα ηθελα ομως τον φιλο stef να μας πει την εμπειρια του για τι εγω τον θεωρω πολυ καλυτερο απο τις αντιπροσωπειες. Μπορει να κανουμε λαθος....
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 13-02-10, 10:55
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Έλα να δεις βάψιμο πόρτας στο Ε34 του πατέρα μου και τα ξαναλέμε....
Και είναι "φίλοι".....
Έλα να δεις και τι ανταλλακτικά χρησιμοποιεί και επίσης τα ξαναλέμε.... , εννοώ όχι original.
Εδώ τελειώνει η κουβέντα μας
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.