Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 12-06-15, 08:08
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς αυτό εννοώ Λεωνίδα, τις ζάρες από κακή τοποθέτηση.

Και εμένα μου αρέσουν πολύ οι συνδυασμοί αλλά οι "εργοστασιακοί"
σκεφτομουν κατι τετοιο εργοστασιακο οπως στην φωτο που εβαλα.(ειναι μαμα σαλονι απο techno viollet e36 σαν το δικο μου).
μωβ σκουρο δερμα στη μεση των καθισματων και στη μεση των πλαινων (οπως το αμαξι εξωτερικα-techno viollet metallic) και μαυρο δερμα η΄καλης ποιοτητας δερματινη ιδια οπτικα με δερμα στα πλαγια των καθισματων (δεν μας πειραζει η δερματινη σε περιπτωση διχρωμιας γιατι το σωμα ακουμπαει κατα 70% στην μεση που εκει θα ναι δερμα).
ετσι ηταν τα Individual απο το εργοστασιο...

αν μου πει βεβαια οτι τα κεντρα στις πορτες δεν ντυνονται (ειναι σκληρο πλαστικο οπως η υπολοιπη ταπετσαρια γυρω-γυρω) μαλλον θα παμε σε φουλ μαυρο δερμα παντου με τριχρωμιες γιατι αμα ειναι να κανω διχρωμια να κανω και στις πορτες οπως ειναι το εργοστασιακο...αλλιως full black και τελος...
η διχρωμια αμα ειναι να γινει να γινει σωστα...
παπαρια δεν θα ναι με διχρωμα καθισματα και μαυρες πορτες σκετες???
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg l_40602506_4398.jpg (24,9 KB, 45 εμφανίσεις)
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 12-06-15, 09:39
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ομολογώ ότι δεν τον είχα ξαναδεί αυτό το συνδυασμό.

Βέβαια με το τμήμα individual μπορούσες να κάνεις ότι ήθελες στο 36άρι.

Τα πλαϊνά είναι πιο δύσκολα για τους ταπετσέριδες.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 12-06-15, 10:25
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
δηλδ μητσο για να καταλαβω τα γουστα σου ..
θα κανες διχρωμια στα καθισματα σου (μαυρο+ χρωμα αυτοκινητου εξωτερικα) με τις πορτες καταμαυρες???
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 12-06-15, 10:29
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Αν έκανα δίχρωμο στο αμάξι σου, θα έβαζα μαύρο γκρί όπως ήταν στο δικό μου Ζ4 αλλά με γκρι και στις πόρτες.



__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 14-06-15, 19:06
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Τελειο το Ζ4....με τον καλυτερο μη-Μ κινητηρα.Με μπλοκε θα καιγοτανε ο τοπος, φανταστικο σαλονι!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 15-06-15, 07:36
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
τουμπανο μητσο!

λοιπον πηγα στη γνωστη εταιρια κηφισου κ' πετρου ραλλη.
τα πλαινα για να βγει το σκληρο υλικο να μπει δερμα εχει ιστορια και χρημα (300ε) οποτε δεν εξιζει να ασχοληθω.τα αφηνω ετσι μαμα μαυρα ντυνω τα καθισματα μαυρο δερμα με τα Μ τα σηματακια και τελος.
εχει προσφορα το δερμα 550ε+φπα, με τις τριχρωμιες θα πανε 590ε.
5 χρονια εγγυηση για το δερμα και τις ραφες.το δερμα που ειδα δειγμα μια χαρα.απαλο στην υφη...
η δερματινη παει 410ε οποτε για 180ε δεν αξιζει.μια φορα το κανεις...
ειμαι μεταξυ αυτης της εταιριας και ενος αλλου ταπετσερη στη μακρυγιαννη λιγο πιο κατω που μου ειπε ιδιες τιμες.
θα παω να δω και απο αυτον δειγμα απο το δερμα που θα βαλει να συγκρινω...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 15-06-15, 08:13
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Να πας leo να δεις πολλά μαγαζιά και να παζαρέψεις τις τιμές δεν έχεις να χάσεις παρά μόνο να κερδίσεις.


PS Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 15-06-15, 12:49
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Να πας leo να δεις πολλά μαγαζιά και να παζαρέψεις τις τιμές δεν έχεις να χάσεις παρά μόνο να κερδίσεις.


PS Ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια
τι να παζαρεψεις ρε φιλε οταν οι πιο πολλοι για να ντυσουν καθισματα μονο ζητανε απο 700 εως 1000ε...πας εκει που σου λενε με 600ε 100% δερμα και τελειωνει το πανυγηρι...
σαμπως αυτοι που λενε 700-800-900 θα βαλουν γνησιο Bmw?ολοι aftermarket θα βαλουν οποτε στα παπακια μου...
σημερα θα κανω και ενα tour στη γειτονια μου που χει 2 μαγαζια να δω τι τιμες θα μου πουν εδω στα δυτικα προαστια...
ενας μου ειπε 1000ε και πηγα να του πω γιατι δερμα απο κροκοδειλο θα βαλεις η' θες να βγαλεις καμια βδομαδα διακοπες?οχι προτιμω με 600ε για να παω και εγω διακοπες μετα...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 16-06-15, 17:36
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
ωραιος λεο! με το καλο να το κανεις κ να μας δειξεις κ φωτος. το ψηνει κ ο αδελφος μου για δερμα αλλα σε οχημα non-bmw
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση
  #90  
Παλιά 27-07-15, 07:49
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
καλημερα παιδες.

εχω μαζεψει το μαρουλι και αυτη τη βδομαδα θα παω για ντυσιμο.
ειμαι μεταξυ 2 επιλογων και θα ηθελα τις γνωμες σας στη επιλογη χρωματος στο δερμα.

-παλι μαυρα με τριχρωμιες η'
-διχρωμια δηλδ μαυρα στο πλαι και το χρωμα του αυτοκινητου στη μεση (μωβ σκουρο) των καθισματων+ τα κεντρα στις πορτες.(βρηκα τσαμπα 4 ταπετσαριες απο 4πορτο μαυρες με υφασμα στη μεση οτι πρεπει για ντυσιμο).

σημειωνω οτι εσωτερικα τα παντα ειναι ηδη ολα μαυρα και αραχνα...

βαζω και 2 φωτο για να καταλαβετε τις 2 επιλογες

εδω οι φωτο...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg l_40602506_4398.jpg (24,9 KB, 22 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg M3SportSeats.jpg (31,4 KB, 24 εμφανίσεις)
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 27-07-15 στις 08:25
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.