Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #441  
Παλιά 21-12-09, 21:54
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Και απο εμενα τιτλοι τελους σε αυτο το thread...συνεχιστε το μονοι σας!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #442  
Παλιά 21-12-09, 22:23
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Βασίλη πάντως δεν υπάρχει λόγος να ανοίξεις με Μ3 αν δεν μπορείς να κουμπώσεις πάνω από 3η.

Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα, θα είναι τόοοοσο μικρή η διαφορά που πραγματικά δεν θα είναι αντιπροσωπευτική. Φτιάχτο με το καλό το νέο έτος και βλέπουμε...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη InsaneDriver : 21-12-09 στις 22:26
  #443  
Παλιά 21-12-09, 23:00
Το avatar του χρήστη KATSARAIOS
KATSARAIOS Ο χρήστης KATSARAIOS δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-10-2007
Μηνύματα: 1.934
KATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really niceKATSARAIOS is just really nice
οφ τοπικ
Γιωργο εχεις οροφη?
  #444  
Παλιά 22-12-09, 00:23
Το avatar του χρήστη shido
shido Ο χρήστης shido δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 2.669
shido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really niceshido is just really nice
Ρε Βασιλη τι αρπαζεσαι με τον χαβαλε που κανει ο γκεο.εδω του λενε οτι το αμαξι του δεν εχει κωλο κτλ,Ρε μην τα παιρνετε τοσο προσωπικα .Στο κατω κατω τι σε νοιαζει τι λεει ο γκεο εσυ εισαι ευχαριστημενος?αυτο μετραει.
τσιμπας στον χαβαλε του Γιωργου και εκει σε "χτυπαει"
εδω μου ποσταρες εμενα με την ΥΠΑ που εγραψα...ε τι να κανω χαβαλε κανω σε λεγομενα καποιον.Τουλαχιστον δεν κραζω και μετα να κανω τον κινεζο


Τωρα με τον Γιωργο τα πηρες και ακυρωνεις κατι που κανονιζαμε μαζι δεν το καταλαβαινω αλλα σεβαστο,
Να με πας βολτα δεν θα βγαλω κανενα συμπερασμα.Τεσπα επιλογη σου αλλα επειδη στο παρελθον μου εχεις δωσει μια συμβουλη θα σου πω και εγω μην θολωνεις το μυαλο σου με κυνηγους κατοχων εςς και ζηλιες και ιντριγκες.

Εγω προσωπικα μπηκα στο αμαξι του Deepblue και επαθα πλακα με την δυναμη και το ειπα σε αρκετους που εχετε κοντραριστει...μην βαζεις στο μυαλο σου κθνηγους εςς και ιντριγκες.
δεν υπαρχουν απλα προσπαθησε να καταλαβεις το νοημα καποιον ποστ.φυσικα οχι απο τα τελευταια εχει χαθει η μπαλα σε αυτα.
  #445  
Παλιά 22-12-09, 00:25
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από shido Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Βασιλη τι αρπαζεσαι με τον χαβαλε που κανει ο γκεο.εδω του λενε οτι το αμαξι του δεν εχει κωλο κτλ,Ρε μην τα παιρνετε τοσο προσωπικα .Στο κατω κατω τι σε νοιαζει τι λεει ο γκεο εσυ εισαι ευχαριστημενος?αυτο μετραει.
τσιμπας στον χαβαλε του Γιωργου και εκει σε "χτυπαει"
εδω μου ποσταρες εμενα με την ΥΠΑ που εγραψα...ε τι να κανω χαβαλε κανω σε λεγομενα καποιον.Τουλαχιστον δεν κραζω και μετα να κανω τον κινεζο


Τωρα με τον Γιωργο τα πηρες και ακυρωνεις κατι που κανονιζαμε μαζι δεν το καταλαβαινω αλλα σεβαστο,
Να με πας βολτα δεν θα βγαλω κανενα συμπερασμα.Τεσπα επιλογη σου αλλα επειδη στο παρελθον μου εχεις δωσει μια συμβουλη θα σου πω και εγω μην θολωνεις το μυαλο σου με κυνηγους κατοχων εςς και ζηλιες και ιντριγκες.

Εγω προσωπικα μπηκα στο αμαξι του Deepblue και επαθα πλακα με την δυναμη και το ειπα σε αρκετους που εχετε κοντραριστει...μην βαζεις στο μυαλο σου κθνηγους εςς και ιντριγκες.
δεν υπαρχουν απλα προσπαθησε να καταλαβεις το νοημα καποιον ποστ.φυσικα οχι απο τα τελευταια εχει χαθει η μπαλα σε αυτα.
γιαννακη...την συμπαθεια μου στο προσωπο σου την ξερεις.....

τα υπολοιπα κατ ιδιαν.....!

καλη συνεχεια...!
  #446  
Παλιά 22-12-09, 00:31
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Γιάννη άσε τι είπε ο Βασίλης στο Geo πάνω στη τσαντίλα του, εγώ σου λέω ότι θα τα πάτε, ίσως όχι αύριο, αλλά θα γίνει, δεν κωλώνει ο Βασίλης και ο Geo το ξέρει αυτό καλά με τα τσαγιάσματα και την πλάκα..

α!! με πρόλαβε....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 22-12-09 στις 00:34
  #447  
Παλιά 22-12-09, 02:58
Το avatar του χρήστη andreas_R
andreas_R Ο χρήστης andreas_R δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 686
andreas_R will become famous soon enough
Βασιλη εγω ειμαι ο Ανδρεας -ταπερ μαν!!!!χαχαχα!!!
__________________
Δυνατες αγαπες...
  #448  
Παλιά 22-12-09, 06:25
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από shido Εμφάνιση μηνυμάτων
τροχο η στροφαλο με ρωτας μαλλον

Βρε 269 στροφαλο ειμαι σκαρτα 230 τροχο γιαυτο λεω θελω να δω ποσο θα φαω.Δεν στο λεω ειρωνικα αλλα για να εχω ενα μετρο συγκρισης για μετα που κατι σκεφτομαι
230 τροχό είμαι εγω με 31 ροπή....θα είχε ενδιαφέρων.....

υγ:στη συνάντηση που άνοιξε ο Βασίλης με τον geo (από 2έρες),εγώ πίσω από το Βασιλη, τη διαφορά μας την άνοιγε συνέχεια ...απλώς τον είχα σχετικά κοντά...(2-3 αμάξια) με 1350 βάρος...
την διαφορά μου την έκανε κυρίως από χαμηλά λόγω κομπρεσέρ ενώ εγώ αργούσα μέχρι να φουσκώσει το σαλιγκάρι...
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
  #449  
Παλιά 22-12-09, 07:58
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Πάνο δεν πρόκειται να σε πιστέψουν, μόνο αν μιλήσει ο Geo ....υπ' όψιν ότι ο Βασίλης έχει πολύ βάρος (115kg ο ίδιος, κανα 35αρι kg κομπρεσερ με παρελκόμενα ...+cabrio)
  #450  
Παλιά 22-12-09, 09:11
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάνο δεν πρόκειται να σε πιστέψουν, μόνο αν μιλήσει ο Geo ....υπ' όψιν ότι ο Βασίλης έχει πολύ βάρος (115kg ο ίδιος, κανα 35αρι kg κομπρεσερ με παρελκόμενα ...+cabrio)
αν σου πω ότι δεν με νοιάζει....
ξέρω τι είδα από πρώτο χέρι..
sorry για το offtopic...
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.