Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: σας αρεσει το ολικο βαψιμο στο ε36?
ναι- φαινεται πιο μοναδικο και οχι βαρετο 8 26,67%
οχι-φευγει απο ε36 και παει σε κατι αλλο 11 36,67%
εξαρταται-απο το χρωμα (σκουρο η' ανοιχτο) 11 36,67%
Ψήφισαν: 30. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-09-11, 09:44
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
δε ξερω ρε φιλε.στο μπλε ετσι και ετσι.αυτο που ειπε ο φιλος στην αρχη.στο ενδιαμεσο καπου.αν εκανα το εξης:κοιταχτε τι εχει κανει ο τυπος εδω στη φωτο ......εχει βαψει τις φασες πιο εντονες μαυρες απο το μαμα χρωμα τους για να ταιραιζει με τις ζαντες.εμενα μου αρεσει πολυ....αν εκανα και γω το ιδιο με ζαντες και φασες?(πιο εντονο βαψιμο τις φασες και μαυρες ζαντες).
εδω η φωτο ξεχαστηκα...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:46
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-09-11, 09:47
Το avatar του χρήστη Driftakos
Driftakos Ο χρήστης Driftakos δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 22-01-2009
Μηνύματα: 1.233
Driftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of lightDriftakos is a glorious beacon of light
δεν θα είχες την αντίθεση που έχει πετύχει αυτός. δεν ξέρω αν θα του πήγαινε

αυτός με το ανοιχτό χρώμα παίζει με αντίθεση με τις μαύρες φάσες. εσύ όμως είσαι σκουροχρωμος...
__________________
ο Γιατρός μπορεί να θάψει τα λάθη του, ενώ ο αρχιτέκτονας το πολύ πολύ να σου προτείνει να φυτέψεις ένα αναρριχητικό φυτό...

avatar: special thnx to E36rules [driftson]
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-09-11, 09:49
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
για τις καρδιες και συμφωνω ρε φιλε.μαλλον καλυτερα να μεινουν ετσι.παρε μια ιδεα τωρα σε λαυκο ε36 με βαμμενα τα πλαινα να δεις.σε σενταν με απλες φασες και χεορουλια μαμα και σε κουπε με μ φασες και χερουλια βαμμενα....

Τα χερούλια με τίποτα. Το ξεχνάμε.... Γίνεται πολύ γάλα το αμάξι και δεν έχει τόσες πολλές καμπύλες να το υποστηρίξουν. Τώρα για τα γύρω γύρω....μμμ....μπορεί να το κοιτάξεις το βράδυ και να πεις "τι ομορφιά είναι αυτή"....και το πρωί να πεις "πωπω πως είναι έτσι". Γι αυτό άστο καλύτερα. Τώρα στο δικό σου δε θα πολυφαίνεται γιατί και τώρα δε πολυφαίνεται ότι είναι μαύρο. Πόσο μάλλον αν είναι και στο χρώμα του αυτοκινήτου. Αλλά για τα χερούλια θα έλεγα όχι και για το δικό σου.
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-09-11, 10:22
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
χαχα εγω επειμενω στα χερουλια ομως.στις καρδιες συμφωνω.black!
το βρηκα παιδες!σε λιγο πιο ανοιχτο μωβ απτο δικο μου (εμενα ειναι μωβ σκουρο αλλα μπλεδιζει).πως σας φαινεται?ολα βαμμενα με ανοιχτες ζαντες οπως ειναι εμενα.(οι καρδιες μαυρες εννοειται θα μεινουν)...γιατι το σκεφτομαι....θα πετυχω την ομοιομορφη αντιθεση που λεγαμε σαν το ασημι.φοραω ασημι ζαντες,φαναρια χρωμιου,προβολακια χρωμιου,φλας χρωμιου και τα φαναρια μου πισω ειναι ασπρο κοκκινο σαν του μωβ.αρα θα εχουμε αντιθεση ομοιομορφη μωβ σκουρο και ασημι-χρωμιο παντου εκτος απο τις καρδιες που θα μεινουν μαυρες......χμμμμ θα ωγει ωραιο πιστευω....τι λετε? (φανταστειτε σαν τη φωτο ολα σε πιο σκουρο μωβ οπως το δικο μου).
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LEO328 : 21-12-11 στις 11:46
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 01-09-11, 14:14
Το avatar του χρήστη Chris316
Chris316 Ο χρήστης Chris316 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-01-2007
Μηνύματα: 586
Chris316 will become famous soon enough
Τώρα μάλιστα. Μπορώ να πω ότι είναι τόσο καλό σε σκούρο χρώμα όσο φανταζόμουν... Με την ευχή μου λοιπόν. Κανε το μόνος σου να πάρεις και διπλή ευχαρίστηση συν την τεχνογνωσία που θα αποκτήσεις.
__________________
Όταν ήμουν μικρός ήθελα να μάθω να καταλαβαίνω τους ανθρώπους.
Τώρα που το μαθαίνω θα προτιμούσα να ήμουν μικρός...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Chris316 : 01-09-11 στις 14:17
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-09-11, 15:56
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Aν βαφτούν τα υπόλοιπα τριμ, εννοείται πως πρέπει να βαφτούν και τα χερούλια.
Σε όλα τα σύγχρονα αυτοκίνητα (πλην εντελώς βασικών εκδόσεων ορισμένων μοντέλων) τα χερούλια είναι στο χρώμα του αμαξώματος.

Εγώ πάντως στο 207 μου έβαψα όλα τα πλαϊνά τριμ στο χρώμα του αμαξώματος (τα χερούλια εννοείται πως ήταν βαμμένα απ'το εργοστάσιο) και το αυτοκίνητο έγινε πολύ πιο όμορφο.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 01-09-11, 17:01
Το avatar του χρήστη E36-Hartge
E36-Hartge Ο χρήστης E36-Hartge δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-04-2009
Μηνύματα: 521
E36-Hartge will become famous soon enough
Στα ανοιχτόχρωμα δεν μου αρέσει να είναι βαμένα κάποια κομμάτια γιατι κάνουν καλή αντίθεση σε σχέση με τα σκούρα.
Το δικό μου είναι σκούρο μόβ και είναι όλα βαμένα εκτός απο το μπροστα και πίσω νυχάκι και το έκανα χωρις δευτερη σκέψη.
__________________
Όλοι είμαστε ίσοι. Απλώς μερικοί είναι πιο ίσοι απο τους άλλους!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 02-09-11, 09:12
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36-Hartge Εμφάνιση μηνυμάτων
Στα ανοιχτόχρωμα δεν μου αρέσει να είναι βαμένα κάποια κομμάτια γιατι κάνουν καλή αντίθεση σε σχέση με τα σκούρα.
Το δικό μου είναι σκούρο μόβ και είναι όλα βαμένα εκτός απο το μπροστα και πίσω νυχάκι και το έκανα χωρις δευτερη σκέψη.
σκουρος μωβ?ιδιος με μενα δηλαδη...χμμμ.για βαλε καμια φωτο μπρος πισω και πλαγια να δω πως θα φαινεται το δικο μου ρε αδερφε.και μενα μου περασε αυτη η σκεψη που λες.για αρχη να εφαβα μονο τα πριμετρικα τριμ μαζι με τα χερουλια και να αφηνα νυχι μπροστινο και πισω προφυλακτηρα να σπανε λιγο μαζι με τις καρδιες.μαλλον αυτο θα κανω για αρχη και βλεπουμε μετα για νυχι και προφυλακτηρα.βαλε μας φωτο περιμενω.....
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 02-09-11, 09:24
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 14-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
απο μπροστα και λιγο πλαγια που φαινεται στο γκαραζ σου φαινεται ωραιο.το νυχι δεν επηρεαζει που ειναι μαυρο γιατι ειναι πολυ χαμηλα.ισως αμα εβαφες και τι καρδιες μαυρες θα εδειχνε ακομα καλυτερο σε συνδιασμο με ενα πιο σκουρο φλας να εδενε με τα φωτα σου παντα.παντως αμα βαλεις και μια αντιστοιχη γωνιακη απο πισω να δουμε θα βοηθαγε περισσοτερο....χεχε.
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 03-09-11, 07:28
Το avatar του χρήστη ziaba
ziaba Ο χρήστης ziaba δεν είναι συνδεδεμένος
ɹƃ˙ʇɹodsɹoʇoɯ-ʍɯq˙ʍʍʍ
 
Εγγραφή: 27-04-2010
Μηνύματα: 1.348
ziaba will become famous soon enoughziaba will become famous soon enough
εμένα είναι βαμενα όλα δε το έκανα γω αλλά ο προηγούμενος ιδιοκτήτης δε θa σου το πρώτηνα λεωνίδα γιατί αυτά τά πλαστικά είναι αρκετά μαλακά κ κανονικά δε βαφούνται. στ αρχή 'ναι' το αποτέλεσμα είναι γαματο μετά όμως οταν πιάνει κ σκάει + με ένα μικρο χτυπήματακι ξεφλουδίζει το χρώμα γίνεται έλεος
__________________
B M W - M o t o r s p o r t . g r

__________________

عشق دریفت
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.