Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-04-12, 21:22
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
ενα ζετακι στο νοσοκομειο

εδω και δεκα μερες εχω χασει τον υπνο μου.....
ενα απογευματακι και ενω εχω βγαλει το ζετακι μου για βολτα περναω απο ενα δρομο με συνεργεια,μπροστα μου ξαφνικα βλεπω ενα ζετακι του 98 τρακαρισμενο στο πλαι
πονεσε η καρδια μου σας λεω
χωρις να το σκεφτω και πολυ μπηκα στο συνεργειο που ηταν παρατημενο και ρωταω για την περιπτωση
ο ιεροσυλος ο μα........ας ,οχι μονο το ειχε χτυπησει αλλα το παρατησε κιολας το καημενο ευτυχως το πουλαει
μπηκαν σκεψεις στο μυαλλο μου να το σωσω το καημενο ,να το κανω κουκλι,περνω τον αδελφο μου που απο την πρωτη μερα ζαχαρωνει τη δικια μου τη ζετουλα,και ειναι μεσα το θελει το καημενο το ζετακι
το ερωτημα ειναι τωρα ο τυπος ζηταει λεει 3 1/2 χιλιαρικα και το αμαξι εχει λενε κανα 1 1/2 χιλλιαρικο ζημια
1.μπρος ψαλιδι
2.πισω κεντρικο και διαφορικο
3.αριστερο φαναρι
4.αριστερο πλαινο μασπιε
αυτα που βλεπω εγω τουλαχιστον συν τα βαψιματα
λεω αν μου το δωσει κανα 2 χιλλιαρικα να το παρω αλλα απο ανταλακτικα ρε παιδια τι παιζει?
γνωμες και συμβουλες θα ηθελα για την περιπτωση
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 02-04-12, 22:54
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Κατ'αρχην.. ποιος ο λογος να δωσεις το δικο σου για να παρεις αυτο..?? Ειναι περισσοτερα κυβικα..??
Αξιζει το κοπο και τη ταλαιπωρια..??
Εχεις φιλο-γνωστο φανοποιο..??
Το σωστο ειναι να το δει φανοποιος το αμαξι.. το θεμα ειναι να ψαχτει καλα.. διοτι το χτυπημα καποιες φορες δεν ειναι μονο απεξω και οτι βλεπουμε.. μπορει απο μεσα η ζημια να ειναι πολυ μεγαλυτερη με οτι και να σημαινει αυτο..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-04-12, 22:58
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Ζάχο για τον αδερφό του το υπολογίζει αυτός θα κρατήσει το δικό του.
Φίλε μου πάρε προσφορά από φανοποιό και μηχανικό για έναν κατα προσέγγιση προϋπολογισμό πριν μιλήσεις με τον τύπο για την τιμή. Τα 3 1/2 που ζητάει προσωπικά μου φαίνονται πολλά
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-04-12, 23:13
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Ζάχο για τον αδερφό του το υπολογίζει αυτός θα κρατήσει το δικό του.
Φίλε μου πάρε προσφορά από φανοποιό και μηχανικό για έναν κατα προσέγγιση προϋπολογισμό πριν μιλήσεις με τον τύπο για την τιμή. Τα 3 1/2 που ζητάει προσωπικά μου φαίνονται πολλά
Ναι φιλε, εχεις δικιο.. μπερδευτηκα..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 03-04-12, 15:50
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
ρωταω αν εχει μπει κανενας σε τετοια διαδικασια .αν ξερει κανενας απο ανταλακτικα .
σιγουρα ειμαι προετοιμασμενος για το χειροτερο αλλα
ελεγα να παρω και μια γνωμη καλυτερα απο εδω δεν υπαρχει να ρωτησω
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 03-04-12, 22:02
Το avatar του χρήστη street-runner
street-runner Ο χρήστης street-runner δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-09-2011
Μηνύματα: 52
street-runner is on a distinguished road
ΕΓΩ ΘΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ να κανω τετοια αγορα απο οσα περιγραφεις δεν φαινεται τυπος που προσεχε το αυτοκινητο του και αν σου βγαλει αλλα προβληματα μετα μπορει να φτασει καλοκαιρι και ακομα να βρισκεις ζημιες ή μικροζημιες που επειδη εσυ προσεχεις τι εχεις να βλεπεις πραγματα που καποιος απροσεκτος δεν τα κοιταει ... γνωμη μου δλδ
__________________
press to the limits
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-04-12, 08:35
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leonidaskal Εμφάνιση μηνυμάτων
ρωταω αν εχει μπει κανενας σε τετοια διαδικασια .αν ξερει κανενας απο ανταλακτικα .
σιγουρα ειμαι προετοιμασμενος για το χειροτερο αλλα
ελεγα να παρω και μια γνωμη καλυτερα απο εδω δεν υπαρχει να ρωτησω
Ποιά είναι η διαδικασία για να καταλάβω?
Να παζαρέψεις το όχημα στα 2 χιλιάρικα,
και να το φτιάξεις με 700 ευρώ, άρα να σου κοστίσει 2700??
Σίγουρα μπορείς και με λιγότερα, βάζοντας μετ/μενα ανταλλακτικά, ή ιμιτασιόν..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 04-04-12, 08:54
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
εφοσον αν ειναι το παλιο...με τα λεφτα που αναφερεις , αγοραζεις ευκολα ενα ατρακαριστο...που θα το ελενξεις , θα το οδηγησεις...και θα εισαι σιγουρος πως δεν χρειαζεται κατι επιπλεον! οποτε αποψη μου ειναι οτι δεν αξιζει να ασχοληθεις με τα λεφτα που ζηταει! εξαλλου αυτα που ειδες εσυ με μια πρωτη ματια...να σαι σιγουρος ,πως δεν θα ειναι ολα!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 04-04-12, 11:20
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Με λίγα λόγια αυτός σου ζητάει 5000 ευρώ (3500+1500 η ζημιά που μπορεί να βγεί και πιο πάνω στο τέλος)...

Με 5000 ευρώ παίρνεις αυτοκίνητο που κινείται κανονικά χωρίς να χρειάζεται να επισκεφτεί φανοποιό...
Και συζητάς να το κάνεις με 2700 όπως λέει ο rapid?

Παρατημένο αμάξι, που θέλει φτερά-φανάρια-μαρσπιέ ΚΑΙ -ψαλίδι-κεντρικό-διαφορικό?

Μπορεί να θέλει και σασμάν, βολάν και ποιός ξέρει τι άλλο τελικά...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 04-04-12, 19:56
bmwz3m44 Ο χρήστης bmwz3m44 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2009
Μηνύματα: 152
bmwz3m44 will become famous soon enough
ανεβασε και καμια φωτογραφια να δουμε το αυτοκινητο περα απο την στουκα.εκει θα εχουμε ολοι αποψεις,
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.