Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-01-06, 15:50
JMZ3 Ο χρήστης JMZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 26-01-2006
Μηνύματα: 1
JMZ3 is on a distinguished road
ROLL BAR

Για σας φίλοι,είμαι νέο μέλος στο club,δεν έχω κλείσει ούτε μήνα οπότε μην περιμένετε φωτο και τα λοιπά ακόμα.Εχω ένα Z3 1,9 2001.Το έχω μόνο για τη βόλτα μου καθώς η εταιρεία που δουλεύω μου έχει δώσει άλλο τουτου για μετακινήσεις.Ήθελα για αρχή να ρωτήσω αν κάποιος από τους φίλους ειδικά όσους έχουν Z3 την εμπειρία τους γιατί έχω δύο θέματα.Το πρώτο θέλω να βάλω τα ROLL BAR της μαμάς.Εχω βρει σε εξουσιοδοτημένο τα γνήσια 1500 ευρώ μαζί με όλα τα πλαστικά που πρέπει να αλλαχτούν Είναι εύκολη η τοποθέτηση γιατί έχω σκοπό να την κάνω μόνος;Υπάρχει κάποια άλλη λύση εκτός από τα ORIGINAL;Και το δεύτερο ερώτημα είναι τι μπορεί να φταιει όταν πάνω από τα 120χλμ η μούρη χάνεται.(Ευθυγράμμιση οκ,λάστιχα καινούρια CONTINENTAL σε ζάντες μαμά,αμορτισερ και ελατήρια μαμά με 75000χλμ και καλίμπρα μετρημένο, λόγω του ότι είχε μια μικρή έξοδο).Αυτά φίλοι για αρχή ελπίζω να μη κούρασα όσους το διάβασαν,περιμένω νέα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:44.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.