Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #151  
Παλιά 26-02-14, 22:46
Το avatar του χρήστη PetrosD
PetrosD Ο χρήστης PetrosD είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-09-2012
Μηνύματα: 1.101
PetrosD will become famous soon enoughPetrosD will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bmw318ci Εμφάνιση μηνυμάτων
η άλλοι μισοί προσβάλουν και θηγουν προβλήματα .. Είναι κατι σαν να λες σε έναν κουτσό καλα ρε περπατάς στραβά ;
Συγνώμη. Δεν είχα μυρίσει τα νύχια μου να δω ότι είσαι δυσλεκτικός. Δε θα ξαναγίνει.
__________________
1988 E30 318i.
Απάντηση με παράθεση
  #152  
Παλιά 26-02-14, 22:56
Το avatar του χρήστη tsalin
tsalin Ο χρήστης tsalin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-01-2008
Μηνύματα: 274
tsalin will become famous soon enoughtsalin will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bmw318ci Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου σορρυ αλλα δεν διάβασα πολλα το ξερω οτι δεν είναι σωστό αλλα κατάλαβα που το πας Τσάκαλε πουλά το!!! Δεν είναι για σένα πάρε σάξο ραλλυ αουντι κτλπ δεν το κατέχεις το BMW αν θες να το κατέχεις πάρε κανά 3 λίτρο και κατι που έπιασε το μάτι μου σηγουρα τα λάστιχα μου είναι ποιο καλα απτά δικά σ αν κρίνω ποσά προβλήματα έχει το ΕΡΜΟ το 318 σου εντελώς φιλικά
...Τώρα εγώ τι να πω??? Αγαπητέ, πάντως τα προβλήματα που έχει το έρμο μου m43 είναι τα ίδια ακριβώς με τα δικά σου... και επειδή σέβομαι το αυτοκινητάκι μου τα επισκευάζω και το συντηρώ με ότι καλύτερο μπορώ... ειδικά δε για τα λαστιχά μου -όχι ότι με νοιάζει η γνωμάρα σου, αλλά έτσι για την ιστορία είναι ολοκαίνουρια A Brand με αλλάγη στις 40Κ (και όχι στις 140Κ)... Επίσης 3λιτρο δεν θέλω να πάρω... τι να σου εξηγώ... σάμπως θα καταλάβεις... Πάντως εγώ δεν ψάχνομαι, αντίθετα με εσένα που έχεις ανοίξει 2 threads ένα και καλά για βελτίωση του κινητήρα σου, και ένα για roadster που ζητάς γνώμες... Περι ορέξεως φραπεδοκουβέντα δηλαδή!!!

Τέλος μία πραγματική και φιλική συμβουλή. Πέρα από την άποψη που έχεις και με την οποία μπορείς να συμφωνεί ή όχι κανείς, δεν έχεις δικαιωμα σε ένα δημόσιο φόρουμ να είσαι προκλητικός με κανέναν. Ο γραπτός λόγος δεν είναι προφορικός, δεν υπάρχουν λόγια του αέρα, δεν ξέρεις και δεν βλέπεις τον συνομιλητή σου και είναι πολύ εύκολο να ξεφύγει η κουβέντα. Εγώ θα ανεχόμουν την φραπεδοκουβέντα του αέρα, αλλά όχι τις προσωπικές αναφορές... Τέλος, νομίζω ότι πρέπει να ευχαριστήσεις τον DIM για το bannaρισμα, με το οποίο επί της ουσίας σε προστάτευσε...
Απάντηση με παράθεση
  #153  
Παλιά 27-02-14, 01:07
violantos Ο χρήστης violantos δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 31-01-2014
Μηνύματα: 48
violantos is on a distinguished road
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα. Αυτό ισχύει και στην αντιμετώπιση προβλημάτων και στην σκέψη και στην ιδεολογία και στον τρόπο συμπεριφοράς κτλ. Αλίμονο εάν σκεφτόμαστε όλοι το ίδιο και συμφωνόύσαμε όλοι. Κάποτε μπορεί να εκφράζουμε και διαφορετικές απόψεις που μπορεί να είναι αντίθετες με τα πιστεύω μας αλλά και πάλι δεν χρειάζεται να κρίνουμε άγαρμπα κάποιον.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.