Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 24-06-10, 18:14
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
Exclamation Aναρτηση raceland σε Ε36 ?

Kαλησπερα! Στα αμεσα σχεδια της περαιτερω βελτιωσης ειναι το χαμηλωμα κ το "σφιξιμο" του αυτοκινητου.
Θελω να βαλω μια καλη αλλα συναμα φθινη αναρτηση μιας κ δεν ειναι ο καιρος για να δινουμε 1200 αρια σε KW2 .
Διαβασα αρκετα καλα λογια για την raceland απο ατομα που την εχουν φορεσει.

http://cgi.ebay.de/RACELAND-GEWINDEF...item5888528901

Αν κ μολις 200+ ευρω coilover δουλευουν απο οτι λενε μια χαρα.
Οποτε το μονο που μενει ειναι να αποδειχθουν ανταξιες σε βαθος χρονου.

Γνωριζει κατι καποιος επ'αυτου ? Eixa ρωτησει κ παλιοτερα αλλα απαντηση δεν πηρα.
H γνωμη σας μετραει ,Ευχαριστω
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 24-06-10, 20:07
Το avatar του χρήστη sofos 2.8i
sofos 2.8i Ο χρήστης sofos 2.8i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-05-2008
Μηνύματα: 409
sofos 2.8i is on a distinguished road
Γνωμη μου παντα....οτι πληρωνεις παιρνεις.Δεν την εχω ξανακουσει την μαρκα αυτη, αλλα το μονο σιγουρο που μπορω να σου πω ειναι οτι η KW απλα ανηκει στις top αναρτησεις και αξιζει τα λεφτα της.Στο λεω για να μην καταληξεις σε κατι μη δοκιμασμενο και μετα πληρωσεις αυτη που λες και μετα για να ηρεμησεις πας στην KW και εχεις χασει τσαμπα χρονο και χρημα.Το μονο που μπορω να σου πω εγω ειναι οτι, KW φοραμε περιπου 10 αυτοκινητα διαφορετικης μαρκας και ειμαστε ολοι πολυ ευχαριστημενοι.Η αποφαση ειναι παντα δικη σου οπως και η τσεπη σου,απλα εγω σου λεω μην πας να γλιτωσεις χρημα και στο τελος το πληρωσεις διπλο...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 24-06-10, 20:12
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
To καταλαβαίνεις φαντάζομαι ότι αν πληρώσεις 200+ ευρώ και άλλα 150-200e για την τοποθέτηση ρύθμιση τους και δεν σου βγεί και μετά πας να πληρώσεις άλλα 700 ευρώ για ένα σετ αμορτισέρ-ελατηρίων (μη ρυθμιζόμενα) θα έχεις ουσιαστικά πληρώσει την KW2 χωρίς να την έχεις βάλει.
Γιατί να ρίξεις ζαριά και αν σου βγει και δεν βάζεις κάτι που αποδεδειγμένα δουλεύει και διαρκεί;

Αυτό το όνομα δεν με εμπνέει προσωπικά, το race δεν ισχύει... η εταιρεία δεν έχει συμμετοχές σε αγώνες κάπου που να έχω δει.
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 24-06-10, 23:51
Το avatar του χρήστη aggelosmk2
aggelosmk2 Ο χρήστης aggelosmk2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-01-2010
Μηνύματα: 203
aggelosmk2 is on a distinguished road
Δεν διαφωνω σε αυτο που λετε απλα στηριζομαι στο οτι ηδη εδω μεσα υπαρχει ολοκληρο thread για αυτη την αναρτηση και ολοι οσοι την φορεσαν ειναι ευχαριστημενοι ....
Εξου κ λεω να προβω στην αγορα της.
Αλλιως δεν θα το δοκιμαζα καν .
Περιεργο βεβαια για 200 ευρω αναρτηση αλλα οπως γραφει κ αυτος στο site του κανει προμοταρισμα κ μαλλον για αυτο και η χαμηλη τιμη. Σ'αυτα τα χρηματα υπαρχει κ της JOM η αναρτηση.
Οσο για την KW ειναι αλλου....ειναι φοβερη αν κ πολυ σκληρη.....
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 25-06-10, 01:20
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
εγώ αδέρφι την έχω βάλει στο 46άρι μου...Είναι αρκετά καλή για τα λέυτά της...Ή μάλλον για να γίνω πιό συγκεκριμένος τα λευτά που την πλήρωσα είναι λίγα γι αυτά που μου προσφέρουν...το αμάξι το στρίβω όσο ποτέ άλλωτε κ δέν το φοβάμαι...απο θέμα κρατήματός είναι πολύ καλές.απο θέμα σκληρότητας είναι λίγο κούτσουρο αλλα δέν με πειράζει γιατί εκέι που τις χρειάζομαι δέν με πουλάνε...τις φοράω κανα 2-3 μήνες κ είμαι πολυ ευχαριστημένος.σήμερα σήκωσα λίγο τις πισω γιατι ήταν τάπα χαμηλο κ δέν μου άρεσε...δές κ το γκαράζ μου αν θές...Και ένα παράδειγμα...έβαλα τον πατέρα μου μέσα να πάμε σε μια δουλειά κ τον ρώτησα πώς του φαίνονται οι αναρτήσεις κ μου λέει οτι δέν βλέπει κάτι το αρνητικό....το ίδιο αυτοκίνητο με το δικό μου το έχει ο αδερφός μου αλλα με τις μαμά αναρτήσεις....εγώ δέν θέλω να το καβαλήσω ξανά επειδή πάει σα βάρκα...κα να φανταστεις οτι πριν πάρω εγώ το bimmer μου οδηγούσα το 46 του αδερφού μου κ έλεγα τι φοβερό μπάσιμο κάνει....σκέψου τώρα......βέβαια όπως είπαν κ τα παιδιά πιό πάνω ότι πληρώνεις παίρνεις...δέν είναι kw αλλά δέν τις πληρώνεις κ για ΚW...η επιλογή δική σου... εγώ πάντως δέν το έχω μετανιώσει....
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.