Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 18-01-09, 15:42
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Κατανταει Βαρετο!

Η κατασταση εχει ως εξης: Παρα πολλες φορες ,ενω βγαζω τη μπεμπα για βολτουλα καθε λογης #@$%κες ,πιτσιρικαδες με κουβαδες, "οδηγοι αγωνων" , σνομπ κολλανε τα μουτρα τους στο οπισθια μου και μου προκαλουν το "ειναι" μου.. Ευτυχως η ηλικια μου και η ψυχραιμια μου δεν μου επιτρεπουν αυτου του ειδους ανταγωνισμου..(σκεφτομαι οτι αν συμμετεχω , θα βαλω σε κινδυνο τον υποψηφιο τελειωμενο). Βεβαια δε σας κρυβω οτι το θεαμα ,οταν αφηνω τον "σουμαχερ" να με περασει με υφος μοναδικου νικητη , με εκνευριζει λιγακι.... Το θεμα ειναι οτι συμβαινει συνεχως...Μηπως αποτελω σημειο συγκρισης των τουμπανισμενων κουβαδων? Μηπως συμβαινει και σε σας?
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 18-01-09, 15:47
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από redlover Εμφάνιση μηνυμάτων
Μηπως συμβαινει και σε σας?
Aμε... και εμένα με βάζουν στο μάτι ειδικότερα,όταν έχω και θηλυκή παρουσία στο διπλανό κάθισμα...Λες και μου την έχουν στημένη...

Απλά αδιαφορείς και αστους να πάνε να σκοτωθούν...Απλά τα πράγματα...
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 18-01-09, 16:00
Το avatar του χρήστη tassos
tassos Ο χρήστης tassos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-01-2007
Μηνύματα: 480
tassos will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από redlover Εμφάνιση μηνυμάτων
Η κατασταση εχει ως εξης: Παρα πολλες φορες ,ενω βγαζω τη μπεμπα για βολτουλα καθε λογης #@$%κες ,πιτσιρικαδες με κουβαδες, "οδηγοι αγωνων" , σνομπ κολλανε τα μουτρα τους στο οπισθια μου και μου προκαλουν το "ειναι" μου.. Ευτυχως η ηλικια μου και η ψυχραιμια μου δεν μου επιτρεπουν αυτου του ειδους ανταγωνισμου..(σκεφτομαι οτι αν συμμετεχω , θα βαλω σε κινδυνο τον υποψηφιο τελειωμενο). Βεβαια δε σας κρυβω οτι το θεαμα ,οταν αφηνω τον "σουμαχερ" να με περασει με υφος μοναδικου νικητη , με εκνευριζει λιγακι.... Το θεμα ειναι οτι συμβαινει συνεχως...Μηπως αποτελω σημειο συγκρισης των τουμπανισμενων κουβαδων? Μηπως συμβαινει και σε σας?

Τα BMW και ειδικα το Μ3 σου ειναι μηλο της εριδος, κρυφος ποθος και αντικειμενο ζηλιας για τον γκαζοφιλ τουμπανοκουβα (καλα οχι μονο γι αυτον αλλα αυτος ειναι το θεμα)
Φαντασου τον να λεει στους φιλους του "παταω και Μ3" ειναι σε αλλο στατους μετα απο αυτο, μετραει πως το λενε!
ψαξε να βρεις και την τρομερη ιστορια του SNOOPY με το LADA turbo και το Μ5!
Το point Ειναι ακριβως αυτο!
Mη μασας!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 18-01-09, 16:04
318 M-PACK Ο χρήστης 318 M-PACK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-11-2008
Μηνύματα: 176
318 M-PACK is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tassos Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα BMW και ειδικα το Μ3 σου ειναι μηλο της εριδος, κρυφος ποθος και αντικειμενο ζηλιας για τον γκαζοφιλ τουμπανοκουβα (καλα οχι μονο γι αυτον αλλα αυτος ειναι το θεμα)
Φαντασου τον να λεει στους φιλους του "παταω και Μ3" ειναι σε αλλο στατους μετα απο αυτο, μετραει πως το λενε!
ψαξε να βρεις και την τρομερη ιστορια του SNOOPY με το LADA turbo και το Μ5!
Το point Ειναι ακριβως αυτο!
Mη μασας!!
σκεψου οτι ζηλευουν και οτι απλως προσπαθουν με καποιο τροπο να σου δηλωσουν ΠΑΡΩΝ , "ειμαι και εγω εδω - κοιταμε" - κλπ
καγκουριες...απλως τους αγνοεις και τους την σπας περισσοτερο η αμα λαχει καρφωνεις το ποδι στο γκαζι και τους αφηνεις παλι με την πικρα...
γερα !
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-01-09, 16:10
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Koιτάξτε να δειτε... Εσείς δεν ησασταν ποτε 18, 19, 20? Και εγω κολλαω σε αλλους με δυνατα, και πολλες φορές το κάνω γιατι θελω να δω το εργαλειο να ανοιγει... Πάψτε να ειστε τοσο σνομπ ρε παιδια... Το ξέρω, καγκουριά ολκής ειναι, αλλα πιτσιρίκια ειναι-ειμαστε, μ@λακιες θα κανουμε... Εσεις δεν τσιγκίσατε ποτέ κανέναν? Και εμενα με τσιγκλάνε συχνά (και δεν φταιει η γυναικα μεσα, εχω κατραμι φιμε και δεν βλεπεις ΤΙΠΟΤΑ μεσα στο αμαξι, ουτε αν πας κολλητα και ακουμπας τα χερια σου πανω στο τζαμι)...

Just sit back and enjoy it... Και στην τελική, αν ενοχλείστε τόσο, δεξι φλασάκι και καντε ακρη να περάσουν... Ποτε δεν εβλαψε κανεναν αυτη η κινηση...
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 18-01-09, 16:22
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Ναι, ημασταν 18,19,20.. Αλλα υπηρχε και ενας σεβασμος..Κατι που εχει χαθει στις μερες απο αυτες τις ηλικιες..Οχι μονο στο συγκεκριμενο θεμα αλλα γενικοτερα..Υπαρχουν βεβαια και εξαιρεσεις αλλα ειναι λιγες...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 18-01-09, 16:38
Το avatar του χρήστη Libanner
Libanner Ο χρήστης Libanner δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2007
Μηνύματα: 949
Libanner will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Και στην τελική, αν ενοχλείστε τόσο, δεξι φλασάκι και καντε ακρη να περάσουν... Ποτε δεν εβλαψε κανεναν αυτη η κινηση...
Ακριβώς φλας και δεξιά.Αλλά όσοι ενοχλούνται τόσο πολύ μάλλον έχουν κάποιο πρόβλημα με τον εγωισμό τους.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 18-01-09, 16:43
Το avatar του χρήστη george kaleas
george kaleas Ο χρήστης george kaleas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-06-2008
Μηνύματα: 500
george kaleas is on a distinguished road
ρε παιδια 20 ειμαι και εγω αλλα τετοια πραγματα τα εκανα στα 15 και τωρα που μου κολανε κατι κουβαδες απλα σαν να μην υπαρχουν παντως εγω πιστευω καλλα τα λεει ο ε36 rules! μερικες φορες κολαμε ολοι απλα για να δουμε κατι M3-M5 να πατανε λιγο....!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-01-09, 16:48
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Libanner Εμφάνιση μηνυμάτων
Ακριβώς φλας και δεξιά.Αλλά όσοι ενοχλούνται τόσο πολύ μάλλον έχουν κάποιο πρόβλημα με τον εγωισμό τους.
Ακριβως αυτο κανω, φλας και στην ακρη...Απλα σχολιαζω τη πραγματικοτητα..
Και δεν ειναι κακο καποιος να εχει και λιγο εγωισμο! Δηλαδη να πιστευεις στον εαυτο σου!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-01-09, 17:07
Το avatar του χρήστη race535
race535 Ο χρήστης race535 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-01-2006
Μηνύματα: 565
race535 has a spectacular aura aboutrace535 has a spectacular aura about
Το κακο εχει παραγινει.Οταν κατεβαινω Ελλαδα επειδη δεν ειμαι πλεον συνηθισμενος μου φαινεται πολυ ακραιο.Θες να πας μια βολτα και δεν μπορεις να αγιασεις,παλια δεν ηταν ετσι τα πραγματα αλλα τωρα με το ιντερνετ και τα αυτοκινητηστικα φορουμ πιστευω οτι αυτη η μαστιγα εχει υπεδιπλασιαστει,γιατι τωρα εχουν γινει ολοι ενα μελος που σημαινει οτι θα μοιραστουν το τροπαιο με την υπολοιπη αγελη κι μπλα μπλα μπλα........ Μεγαλη προσοχη στους δρομους για ακομα μια φορα!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.