Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 15-05-14, 00:07
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παιδια τα τελευταια χρονια με την κριση εχουν ισοπεδωθει ολα...πλεον ο καθενας χρησιμοποιει το ποσο μας γ@μ@ει το κρατος για να δικαιολογισει την κλεψια του...αλλοι δεν χτυπανε εισητηρια στα ΜΜΜ, αλλοι δεν πληρωνουν διοδια, αλλοι βρισκουν νεους τρόους να μην πληρωνουν φορους...(και δεν μιλαω για αυτους που εχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και δεν εχουν ευρω στην τσεπη). Ε λοιπον αν ειναι να το κλεισουμε το μαγαζι...να επικρατει η ανομια και να δικαιολογειται για ολους! Και στο εξωτερικο υπαρχουν παραλογοι νομοι, ομως ο πολιτισμενος κοσμος τους ακολουθει γιατι απλα ειναι ΝΟΜΟΙ! Εγω δεν γουσταρω να παρανομησω ρε φιλε και δουλευω για να τα πληρωσω...δεν μου τα χαρισαν, γιατι δηλαδη να βγαινω ο μαλακας στο τελος. Και ο λογος που το κανω ειναι γιατι εχω πιστη οτι το λιθαρακι μου θα βελτιωσει ΚΑΠΟΙΑ στιγμη την κατασταση...μπορει να μην την γινει ποτε ιδανικη αλλα ολοι θελουμε εστω ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ!

Ο καθενας στην χωρα αυτη κοιταει την παρτη του μονο...ακολουθει και δημιουργει δικους του κανονες...στις εκλογες σε μια βδομαδα παλι ΝΔ θα βγαλετε "πρωτο κομμα" και μετα θα λετε δεν πληρωνω τα διοδια...ε οχι ρε φιλε...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fanatic : 15-05-14 στις 00:21
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 15-05-14, 00:19
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Δηλαδή αν οι κυβερνώντες φτιάξουν ένα νόμο που λέει ότι θα πληρώνουμε 3 χιλιάρικα χαράτσι το μήνα για το σπίτι μας, πρέπει να μείνουμε άστεγοι για να μην είμαστε παράνομοι και γιατί έτσι είναι η ζωή, άδικη?

Τις αδικίες τις αντιπαλεύεις και τους άδικους νόμους (γιατί είναι διαφορετικό πράγμα το νόμιμο με το δίκαιο) οφείλεις να μην τους σέβεσαι.

Υπόψιν, δεν μιλάω για τα αδήλωτα αυτοκίνητα, μιλάω γενικά για το πνεύμα του αρχικού μηνύματος που βάζει πάνω απ'όλα το νόμιμο, αδιαφορώντας με το αν είναι σωστό ή όχι.
Πάνω απ'όλα όμως είναι το δίκαιο, όταν αυτό καταπατείται τότε οτιδήποτε μπορεί να το επαναφέρει δικαιολογείται.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 15-05-14, 00:27
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Κοιτα υπαρχουν σιγουρα βαθμιδες...πιστευω το παραδειγμα που αναφερεις ειναι τραβηγμενη περιπτωση.

Εγω πχ φετος εδωσα για τελη και φορο πολυτελειας κοντα 1300 ευρω. Ενας αλλος μπορει να εχει το Μ3 του δηλωμενο 1600 γιατι δεν γουσταρει να τους τα σκαει...απο την αλλη ομως αυτα τα 1400 που εδωσα εγω για τελη (εννοειται με χαλασε) μπορει να τα χαλασει για λαστιχα και βενζινες και βελτιωσεις...το θεωρεις λογικο αυτο?? Υπαρχει λοιπον το δεν μπορω και υπαρχει το δεν πληρωνω, να γιατι ετσι δεν γουσταρω...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 15-05-14, 00:48
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Για μια ακομη φορα ο Rapid Fast ειναι ισοπεδωτικος και σκεφτεται ''αστραπιαιως γρηγορα'' χωρις να αναλυσει ολες τις παραμετρους,παρα μονο επικεντρωμενος σε μερικα παραδειγματα που προσωπικα τον χαλανε.......Συγχωρεσε με φιλε αλλα δεν συμφωνω μαζι σου....
Τους εβαλες ολους στο ιδιο κουβα,χωρις καν μια ευκαιρια απολογιας,μονο και μονο γιατι εσυ ως αλλος Δικαστης το αποφασισες....Και περαν του γεγονοτος οτι αυτα που ειπες,για καποιους ειναι προσβλητικα εως και φασιστικης νοοτροπιας λογια,το οτι εν μερει εχεις δικιο,δεν σε κανει ΔΙΚΑΙΟ...
Στην Ελλαδα των τελευταιων 100 χρονων,ο Ελληνας εμαθε να κλεβει και να εξαπατα το Κρατος για να προστατευθει απο τον παραλογισμο του και την κουτοπονηρια των Κυβερνωντων του,που ομως ανελλιπως ψηφιζει κατα τ'αλλα....Σε αρκετες περιπτωσεις,η ''απατεωνια'' που εσυ κατηγορεις,ειναι απλως αυτοαμυνα σ'εναν παραλογο μηχανισμο που χρονια τωρα αποσκοπει στην εισπραξη φορων και χαρατσιων κι οχι στην ευρυθμη λειτουργια της κοινωνιας.....για να μην το πλατιασω,να σου απαντησω μονο για το θεμα ''Αυτοκινητο'' στην συγχρονη εποχη κιολας....
Το 2002 καταργηθηκαν τα,επι χρονια,παραλογα τεκμηρια και ξυπνησε η αγορα του αυτοκινητου σε ολες τις κατηγοριες...Ο Ελληνας επιτελους αγορασε τα αυτοκινητα που χρονια χαιροντουσαν και οι Ευρωπαιοι εταιροι του....το 2009 μειωσε τους φορους ταξινομησης στα μεγαλα κυβικα ενω τα τελη κυκλοφοριας κυμαινονταν σε,ακομη ανεκτα,επιπεδα.....Ανοδος η αγορα αυτοκινητου,φοροι εισπραχτηκαν....
2 χρονια μετα τα τελη εκτοξευθηκαν,μπηκαν φοροι πολυτελειας στα μεγαλα(??? εδω γελανε ολοι οι Ευρωπαιοι και μη) κυβικα και τεκμηρια δυσβασταχτα και εντελως παραλογα ως προς τον τροπο υπολογισμου τους....
Γνωριζεις πολλες κυβερνησεις ν'αλλαζουν τοσο ραγδαια την φορολογια τους???Και μιλαμε για ΕΝΑΝ μονο τομεα ε??Το ιδιο εγινε στα σπιτια,στον φορο εισοδηματος,στους ελευθερους επαγγελματιες κτλ κτλ κτλ......Και το μνημονιο δεν εχει τελειωμο φιλε.....Θεωρεις κλεφτη τον Ελληνα που εφτιαξε το 316 του 328 και οταν πηγε να το δηλωσει δεν εβγαλε ακρη με τους κηφηνες του Υπουργειου?Κι ευτυχως παρεμεινε 316 και δεν πληρωσε ενα καρο χρηματα για να το κινει,ή επρεπε να το πουλησει για ενα κομματι ψωμι,αφου το κρατος αποφασισε σε μια νυκτα,να του απαξιωσει την περιουσια του???Μηπως ηταν αυτοαμυνα??Αυτος που αποφασισε να μην υποκυψει στην απατεωνια της κυβερνησης και να πληρωνει κερατιατικα,αλλα ως αλλος Τσε Γκεβαρα της αυτοκινησης,εφτιαξε ''μαιμου'' το Μ3 Ε46 του για να κρατησει λιγη χαρα στη ζωη του και μια μικρη επανασταση ζωντανη,ειναι κλεφτης???Μηπως εισαι οπαδος θερμος του Μνημονιου και δεν γουσταρεις την αντισταση??Θες κι εσυ να τα ξεπουλησουμε ολα,στους καρχαριες για να ειμαστε νομιμοφρονες???
Δεν περιμενω αλλα ουτε και θελω να μου απαντησεις φιλε μου και συναδελφε.....Θελω απλως να σκεπτεσαι πολυ πριν βαλεις ολους τους συμπολιτες σου στον ιδιο κουβα,μονο και μονο επειδη ΕΣΥ το αποφασισες....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 15-05-14, 00:50
Το avatar του χρήστη konoss
konoss Ο χρήστης konoss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2011
Μηνύματα: 226
konoss is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια τα τελευταια χρονια με την κριση εχουν ισοπεδωθει ολα...πλεον ο καθενας χρησιμοποιει το ποσο μας γ@μ@ει το κρατος για να δικαιολογισει την κλεψια του...αλλοι δεν χτυπανε εισητηρια στα ΜΜΜ, αλλοι δεν πληρωνουν διοδια, αλλοι βρισκουν νεους τρόους να μην πληρωνουν φορους...(και δεν μιλαω για αυτους που εχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και δεν εχουν ευρω στην τσεπη). Ε λοιπον αν ειναι να το κλεισουμε το μαγαζι...να επικρατει η ανομια και να δικαιολογειται για ολους! Και στο εξωτερικο υπαρχουν παραλογοι νομοι, ομως ο πολιτισμενος κοσμος τους ακολουθει γιατι απλα ειναι ΝΟΜΟΙ! Εγω δεν γουσταρω να παρανομησω ρε φιλε και δουλευω για να τα πληρωσω...δεν μου τα χαρισαν, γιατι δηλαδη να βγαινω ο μαλακας στο τελος. Και ο λογος που το κανω ειναι γιατι εχω πιστη οτι το λιθαρακι μου θα βελτιωσει ΚΑΠΟΙΑ στιγμη την κατασταση...μπορει να μην την γινει ποτε ιδανικη αλλα ολοι θελουμε εστω ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ!

Ο καθενας στην χωρα αυτη κοιταει την παρτη του μονο...ακολουθει και δημιουργει δικους του κανονες...στις εκλογες σε μια βδομαδα παλι ΝΔ θα βγαλετε "πρωτο κομμα" και μετα θα λετε δεν πληρωνω τα διοδια...ε οχι ρε φιλε...
Καλα οσοι νομιζουν οτι μονο ο Ελληνας ειναι το λαμογιο μαλλον κοιτουν κατι λαθος , δεν ηταν Ελληνας αυτος που χαλιναγωγησε το Libor αλλα η UBS και το μονο που επαθε ηταν να πληρωσει 1.5 Δις Ευρω ( της κλα_αν τα αρχ_ _ ια με λιγα λογια ) , δεν ηταν Ελληνας αλλα η deutsche bank με τα τοξικα παραγωγα και τα διπλα βιβλια αλλα ουτε μπορεις να πεις οτι ειναι Ελληνες το 10% των Ελβετων φορολογουμενων που φοροδιαφευγει . Επισης η ισονομια που αναφερεις που εφαρμοζετε στο σημερινο συστημα ? Εκτος και αν εννοεις οτι υπαρχει μια ισονομια για τους απλους ανθρωπους και αλλη μια για αυτους που κανουν κουμαντο σε αυτη τη χωρα .

Οποτε εγω εχω να πω φτανει με την καραμελα οτι ο Ελληνας ειναι το λαμογιο , δειτε λιγο ποιο πισω στην ιστορια της Ελλαδος και πειτε μου αν υπηρχαν τα λαμογια που αναφερονται αρκετοι Η' αν τα λαμογια δημιουργηθηκαν μεταγενεστερα γιατι βρηκαν χωρο να υπαρξουν ειτε επειδη οι ελεγχοι γιναν πολυ ελαστικοι ειτε επειδη βολευε να δημιουργηθουν και να υπαρχουν σημερα ωστε λεω εγω τωρα να μπορει να διαιρεθει ευκολοτερα η κοινωνια στο μελλον .
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 15-05-14, 00:50
SUPERCHARGER Ο χρήστης SUPERCHARGER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-08-2006
Μηνύματα: 841
SUPERCHARGER will become famous soon enoughSUPERCHARGER will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια τα τελευταια χρονια με την κριση εχουν ισοπεδωθει ολα...πλεον ο καθενας χρησιμοποιει το ποσο μας γ@μ@ει το κρατος για να δικαιολογισει την κλεψια του...αλλοι δεν χτυπανε εισητηρια στα ΜΜΜ, αλλοι δεν πληρωνουν διοδια, αλλοι βρισκουν νεους τρόους να μην πληρωνουν φορους...(και δεν μιλαω για αυτους που εχουν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ και δεν εχουν ευρω στην τσεπη). Ε λοιπον αν ειναι να το κλεισουμε το μαγαζι...να επικρατει η ανομια και να δικαιολογειται για ολους! Και στο εξωτερικο υπαρχουν παραλογοι νομοι, ομως ο πολιτισμενος κοσμος τους ακολουθει γιατι απλα ειναι ΝΟΜΟΙ! Εγω δεν γουσταρω να παρανομησω ρε φιλε και δουλευω για να τα πληρωσω...δεν μου τα χαρισαν, γιατι δηλαδη να βγαινω ο μαλακας στο τελος. Και ο λογος που το κανω ειναι γιατι εχω πιστη οτι το λιθαρακι μου θα βελτιωσει ΚΑΠΟΙΑ στιγμη την κατασταση...μπορει να μην την γινει ποτε ιδανικη αλλα ολοι θελουμε εστω ΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ!

Ο καθενας στην χωρα αυτη κοιταει την παρτη του μονο...ακολουθει και δημιουργει δικους του κανονες...στις εκλογες σε μια βδομαδα παλι ΝΔ θα βγαλετε "πρωτο κομμα" και μετα θα λετε δεν πληρωνω τα διοδια...ε οχι ρε φιλε...
ΑΥΤΟ! ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ.....
__________________
Τα αλογα δεν ειναι στραγαλια...............
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 15-05-14, 00:54
SUPERCHARGER Ο χρήστης SUPERCHARGER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-08-2006
Μηνύματα: 841
SUPERCHARGER will become famous soon enoughSUPERCHARGER will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konoss Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλα οσοι νομιζουν οτι μονο ο Ελληνας ειναι το λαμογιο μαλλον κοιτουν κατι λαθος , δεν ηταν Ελληνας αυτος που χαλιναγωγησε το Libor αλλα η UBS και το μονο που επαθε ηταν να πληρωσει 1.5 Δις Ευρω ( της κλα_αν τα αρχ_ _ ια με λιγα λογια ) , δεν ηταν Ελληνας αλλα η deutsche bank με τα τοξικα παραγωγα και τα διπλα βιβλια αλλα ουτε μπορεις να πεις οτι ειναι Ελληνες το 10% των Ελβετων φορολογουμενων που φοροδιαφευγει . Επισης η ισονομια που αναφερεις που εφαρμοζετε στο σημερινο συστημα ? Εκτος και αν εννοεις οτι υπαρχει μια ισονομια για τους απλους ανθρωπους και αλλη μια για αυτους που κανουν κουμαντο σε αυτη τη χωρα .

Οποτε εγω εχω να πω φτανει με την καραμελα οτι ο Ελληνας ειναι το λαμογιο , δειτε λιγο ποιο πισω στην ιστορια της Ελλαδος και πειτε μου αν υπηρχαν τα λαμογια που αναφερονται αρκετοι Η' αν τα λαμογια δημιουργηθηκαν μεταγενεστερα γιατι βρηκαν χωρο να υπαρξουν ειτε επειδη οι ελεγχοι γιναν πολυ ελαστικοι ειτε επειδη βολευε να δημιουργηθουν και να υπαρχουν σημερα ωστε λεω εγω τωρα να μπορει να διαιρεθει ευκολοτερα η κοινωνια στο μελλον .
Τα μεγαλυτερα λαμογια που ξεπλενουν το χρημα ολου του πλανητη, ειναι αυτοι............
__________________
Τα αλογα δεν ειναι στραγαλια...............
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 15-05-14, 02:40
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
στα διοδια εισαι φαουλ!δεν γινεται πχ εγω να θελω να παω καπου και να με αναγκαζει να ξαναπληρωσω λεφτα ενω εχω πληρωσει φορους-τελη κυκλοφοριας γιαυτο το λογο και οχι μονο αυτο...
και τα λεφτα να τα παιρνουν οι μεγαλοεργολαβοι οι οποιοι εχουν βαλει 5% δικα τους κεφαλαια και τα υπολοιπα ειναι εσπα κρατος ευρωπαικη ενωση και με τα λεφτα απο τα διοδια να βγαζουν κιαλλο κερδος.....δλδ με αλλων τα λεφτα να κανουν δουλειες
μη μιλισουμ για την κορινθου πατρων...εναν χιλιοπληρωμενο δρομο.....να πληρωνουμε παλι πριν ακομα φτιαχτει....
δηλαδη με αυτη τη λογικη επρεπε να πληρωνουμε και τη γεφυρα του ριου πριν φτιαχτει...
δεν γινεται η συμφοιτητρια μου με το σουζουκι αλτο να θελει πηγαινε ελα καλαματα αθηνα 35 ευρω καυσιμα και 30 διοδια....
παντα πληρωνω αλλα η κλεψια ειναι κλεψια....

και να μην φας καθολου ψωμι ζεις....αλλα ειναι ομως αναγνωρισμενο ως κοινωνικο αγαθο....ετσι και τα καυσιμα και οι μετακινησεις....
συμφωνω οτι δεν πρεπει να μην πληρωνουμε αλλα οχι κ να μην διαμαρτυρόμαστε...
δεν πληρωνε καποιο ποσοστο πριν λιγα χρονια διοδια και δεν εγινε τιποτα εν τελη...φανταζεστε η μονη διαμαρτυρια να ηταν στα λογια?θα ηταν τριπλασια τα διοδια...κακως τροπος διαμαρτυρια το να μην πληρωνεις αλλα ειναι μια αντισταση
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 15-05-14, 03:09
Το avatar του χρήστη konoss
konoss Ο χρήστης konoss δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-11-2011
Μηνύματα: 226
konoss is on a distinguished road
Βεβαια επειδη παντα προσπαθω να ειμαι δικαιος , δε θα μπορουσα να παραλειψω και τα της Ελλαδας .
Οταν μενουν ατιμωρητοι Πρωθυπουργοι και Υπουργοι για ολα τα σκανδαλα που εχουν συμβει , οταν πρωην Πρωθυπουργος ενω θα επρεπε να ειναι φυλακη για εξαπατηση ( στον Πρωθυπουργος της Ισλανδιας επιβληθηκε ποινη , 2 ετη φυλακισης για την κριση του 2008 ) εδινε διαλεξεις και πλεον επανεμφανιζετε στο πολιτικο προσκηνιο , οταν επιβαλονται προστιμα 240 εκατομμυριων για τριγονικες συναλαγες σε μεγαλη πετρελαικη εταιρεια και μετα με παρεμβαση του κυριου Θεωχαρη ( ο οποιος εχει ακομη το θρασος και παραμενει εκει που ειναι αντι να παραιτηθει , ενω σε αλλες χωρες παραιτουνται βουλευτες για 15.000 λιρες ) σβηνετε εν μια νυκτι και δε τρεχει καστανο , οταν η Αγροτικη Τραπεζα περασε στα χερια της Πειραιως παλι σε ενα βραδι και απο τοτε σκοταδι , οταν ολοι οι Ελληνες ενω εχουν διασωσει την Eurobank , αντι να γινει κρατικη , πωληθηκε " υγειεστατη " για κατι δεκαρες , υπαρχουν αμετρητα παραδειγματα που μπορω να αναφερω αλλα νομιζω πως εγινα κατανοητος .

Τοτε πως μπορει να πιστευει καποιος οτι ο μεσος Ελληνας ξυπνησε ενα πρωι και ειπε << Τι θα γινω σημερα ? Τι θα γινω ? Ας γινω λαμογιο.... >>
Σιγουρα και ο απλος πολιτης προσπαθει να κανει και οταν μπορει κανει λαμογιες ΑΛΛΑ βλεπει και κανει , αν ολοι οι κυριοι των παραπανω παραδειγματων ειχαν τιμωρηθει για τις πραξεις τους , δε πιστευω οτι θα υπηρχαν πολλοι που θα σκεφτονταν να παρανομισουν .

Τελος δε μπορουμε να βαπτιζουμε νομο του κρατους ( και αρα παρανομο οποιον τον παραβαινει ) καθε παραλογη νομοθετικη πραξη που ψηφιζετε στη βουλη γιατι υπαρχει κατι που ονομαζετε Συνταγμα της Ελλαδος και το τελευταιο καιρο εχει καταπατηθει ουκ ολιγες φορες . Ουτε μπορουν να θυσιαζουν καποιοι εναν ολοκληρο λαο για να πληρωθουν χρεη που κατα το πλειστον οι ιδιοι πιεζαν να παρουμε , και που σε αυτους πριν 55 χρονια ενω ειχαν διαλησει ολη την Ευρωπη τους διεγραψαν το 50% του χρεους τους .
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 15-05-14, 07:28
Το avatar του χρήστη LEO328
LEO328 Ο χρήστης LEO328 δεν είναι συνδεδεμένος
bmw motorsport e36 maniac
 
Εγγραφή: 15-03-2011
Μηνύματα: 2.316
LEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the roughLEO328 is a jewel in the rough
ενος κακου λεει η παροιμια μυρια επονται...
και το ψαρι βρωμαει παντα απο το κεφαλι...
οποιος καταλαβε καταλαβε..περαστικα μας...
__________________

its not what can you say,its what you can proove.(training day film-denzel washighton).
e36 till death!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ewpost&t=32556
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.