Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Συντήρηση

Συντήρηση Εδώ συζητάμε όλα τα θέματα που έχουν σχέση με τη συντήρηση του αυτοκινήτου μας (service, επισκευές, φανοποιία)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 17-12-05, 15:09
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
δερμάτινο σαλόνι - προτάσεις;;;

Ανοίγω το thread αυτό σε αυτή την κατηγορία μια και το θεωρώ βελτίωση,στο εσωτερικό του αυτοκίνητου! Επειδή οι ταπετσαρίες μου,που είναι μαύρες,έχουν φθαρεί λίγο και έχουν ψιλοασπρίσει, λέω να το κάνω όλο δέρμα. Μάλιστα μου το πρότειναν οι δικοί μου ως χριστουγεννιάτικο δωράκι Θέλω όποιος ξέρει να μου προτείνει κάποιο κατάστημα να απευθυνθώ,πέραν των κλασικών carrera και connoly που είναι και αρκετά ακριβοί. Θυμάμαι παλιότερα κάποια εταιρία VADΟ,είχα ένα προσπέκτους από έκθεση, αλλά δεν το βρίσκω. Μήπως ξέρει κανείς διεύθυνση - τηλ. ;Κάποιο άλλο κατάστημα του είδους; Έχει κανείς προσωπική εμπειρία;;
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 17-12-05, 16:23
Το avatar του χρήστη Baggelis Mpower
Baggelis Mpower Ο χρήστης Baggelis Mpower δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2005
Μηνύματα: 167
Baggelis Mpower is on a distinguished road
Φιλαρακο θυμαμαι καποιον στον νεο κοσμο σε ενα στενο..ηθελε για δερμα ολο το σαλονι γυρο στα 800 ευρο βασικα ειχα Μ3 Ε30 σαλονι μεσα ολα δερμα μαυρο του ζητησα να γινει ασπρο αλλα τελικα δεν το κανα αλλα ειναι μερακλης κ καλος
...αν θες στειλε μου το νουμερο σου εδω e30m3@hotmail.co.uk κ θα σου τηλ κατα τις 20 του μηνα να σου εξηγησω που θα μαι Ελλαδα αλλιως αν βιαζεσαι κανε καμια βολτα εκει γυρω παρε τιμες κ κρινε....γενικα να ψαχνεις κ κατι καλο θα βρεις....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Baggelis Mpower : 14-01-06 στις 17:36
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 17-12-05, 16:39
Το avatar του χρήστη p_sE36
p_sE36 Ο χρήστης p_sE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-10-2004
Μηνύματα: 183
p_sE36 is on a distinguished road
Νικο αν θες κατι οικονομικο, δηλαδη γυρω στα 700 ευρω, υπαρχει ενα μαγαζι στο Ρεντη, σε ενα καθετο δρομο στη Θηβων, μπορει να ειναι και αυτο το VADO που λες, μου αρεσε η δουλεια του! και ειναι και ο Βρανακης στα καμινια που ασχολειται κυριως με bmw και σ'αυτον στελνει τα δικα του ο Σπανος, κι αυτος πολυ καλος αλλα ακριβοτερος, διευθυνσεις θα γραψω το συντομοτερο!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 17-12-05, 16:41
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact
Ανοίγω το thread αυτό σε αυτή την κατηγορία μια και το θεωρώ βελτίωση,στο εσωτερικό του αυτοκίνητου! Επειδή οι ταπετσαρίες μου,που είναι μαύρες,έχουν φθαρεί λίγο και έχουν ψιλοασπρίσει, λέω να το κάνω όλο δέρμα. Μάλιστα μου το πρότειναν οι δικοί μου ως χριστουγεννιάτικο δωράκι Θέλω όποιος ξέρει να μου προτείνει κάποιο κατάστημα να απευθυνθώ,πέραν των κλασικών carrera και connoly που είναι και αρκετά ακριβοί. Θυμάμαι παλιότερα κάποια εταιρία VADΟ,είχα ένα προσπέκτους από έκθεση, αλλά δεν το βρίσκω. Μήπως ξέρει κανείς διεύθυνση - τηλ. ;Κάποιο άλλο κατάστημα του είδους; Έχει κανείς προσωπική εμπειρία;;
Αργυροκάστρου 5 Πειραιάς-Τηλ. 210-4200812
Νομίζω δίνουν 5 χρόνια εγγύηση και οι τιμές είναι πολύ δελεαστικές. Δεν έχω προσοπική εμπειρία από την δουλειά τους αλλά πριν 3-4 χρόνια σε μια έκθεση είχα δει καθίσματα από e-36 και μου είχε φανεί άψογο το αποτέλεσμα.
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 17-12-05, 16:51
Το avatar του χρήστη Baggelis Mpower
Baggelis Mpower Ο χρήστης Baggelis Mpower δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2005
Μηνύματα: 167
Baggelis Mpower is on a distinguished road
Νικο κομπακτ ειχα πολλα μυνηματα κ δεν μου ηρθε το π.μ σου ξαναναστειλτο αν θες
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 17-12-05, 21:04
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Νικο το τηλ της VADO ειναι:210-4200812 και η διευθυνση ειναι οπως προηπαν : Αργυροκαστρου 5 Καμινια-Πειρεας(οτι λεει η καρτα δηλαδη)!!!
www.vado.gr και e-mail vado@vado.gr

εγω τα δικα μου εκει τα εχω φτιαξει εδω και 2 χρονια και η δουλεια τους σε σχεση με το δερμα ειναι ΑΨΟΓΗ....με το λυσιμο-δεσιμο ειναι "αστα να πανε"(πολλα....."μικρα ομως" λαθακια),θα σου προτεινα να τους τα πας λυμενα καλυτερα....!!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 17-12-05, 21:21
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Τασο, αν δεν σου κανει κοπο, μπορεις να πεις εσυ ποσα περιπου πληρωσες? Και εγω κοιταω για σαλονι δερματινη (μολις βρω και καθισμα οδηγου για Ε30 διπορτο...) αλλα ψηνομαι για γνησιο δερμα αν αντεξει η τσεπη μου.
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 17-12-05, 21:32
Το avatar του χρήστη tasosbmwe30
tasosbmwe30 Ο χρήστης tasosbmwe30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-06-2004
Μηνύματα: 679
tasosbmwe30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God
Τασο, αν δεν σου κανει κοπο, μπορεις να πεις εσυ ποσα περιπου πληρωσες? Και εγω κοιταω για σαλονι δερματινη (μολις βρω και καθισμα οδηγου για Ε30 διπορτο...) αλλα ψηνομαι για γνησιο δερμα αν αντεξει η τσεπη μου.

650 ΕΥΡΟ για τα καθισματα(εμπρος-πισω) τις 2 φουσκες(ταχυτητων και χειροφρενου) και τα 4 πλαινα στις πορτες(ολο δερμα απο πανω μεχρι κατω)....παρα πολυ φθηνα θα ελεγα.....απλα οπως σας ειπα.....δεν ξερουν να λυνουν βιδες.....και αν τις λυσουν....μετα δεν τι βαζουν στα ιδια σημεια(αληθεια λεω)...απορω πως τους εμπιστευονται πιο ακριβα αμαξια απο το δικο μου το Ε30....!!!συγκεκριμενα οταν ειχα παει εφτιαχναν ενα bmw E36 μια mercedes E200 και μια PORSCHE στην οποια εφτιαχναν απ'οτι μου ειπαν "καινουρια" μοκετα και τα ειχαν λυσει ολα απο μεσα!!!
παντως το ξαναλεω οτι η ποιοτητα του δερματος ειναι παρα πολυ καλη και η δουλεια που μου εκαναν πανω στα καθισματα και ειδικα στα πλαινα,στα οποια παει κολλητο το δερμα....αψογη!!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 18-12-05, 00:02
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Πατά την διεύθυνση αυτή αλλά δεν βγάζει τίποτα.. Μήπως έχει και κατάστημα στην Καλλιθέα; Έκανα ένα search και μου έβγαλε διεύθυνση και τηλ. Καλιθέα
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 18-12-05, 00:43
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Νικο ΜΗΝ ΠΑΣ ΣΤΗ VADO!!!!!!!
Πηγα να μου φτιαξει την ταπετσαρια της οροφης που ειχε κρεμασει και τωρα εχει χαλασει η ΗΛΙΟΡΟΦΗ και εχουν μεινει και δαχτυλιες στην ταπετσαρια απο την κολλα.
Αν θες εχω και πειστηρια. η ζημια που μου 'κανε ειναι τουλαχιστον 750 ευρω.
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manosm3 : 05-12-07 στις 01:21
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.