Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-04-09, 15:20
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Thumbs up Group Buy dension...

Χρονια πολλα, Χριστος Ανεστη και υγεια σε ολους ευχομαι...

Τον τελευταιο καιρο ψαχνομαι με τα mp3, usb, cd players, οθονες κτλ και καθως τα ειχα κανει κουλουβάχατα, γιατι το ενα μου βρωμουσε, το αλλο μου ξυνιζε, βρηκα αυτο το "μαραφετι" (dension) το οποιο μου το προτειναν ατομα απο εδω μεσα, τους οποιους και ευχαριστω..

Για οσους δεν το γνωριζουν...
Σε γενικες γραμμες το dension σου δινει τη δυνατοτητα να κρατησεις το εργοστασιακο r/cd ή οθονη (για οσους δεν θελουν να χαλασουν την αισθητικη του εσωτερικου τους) και βγαζει εξοδο για usb & ipod μεσα στο ντουλαπακι, εμφανιζονται οι τιτλοι και εννοειται οτι δουλευουν τα χειριστηρια του τιμονιου κανονικοτατα..

Μιλωντας λοιπον σημερα με τον αντιπροσωπο (http://www.digitalhellas.gr/) για καποιες λεπτομεριες και πανω στην κουβεντα οτι το "μαραφετι" κανει δουλεια και το εχουν δοκιμασει φιλοι απο το φορουμ μας κτλ κτλ (τους οποιους θελω να πουν τη γνωμη τους) , μου ειπε για Group Buy (και επισης οτι ειχαν παρει και καποιοι απο Πατρα απο το φορουμ μας και ρωτουσαν...)

Ο Αντωνης (ο οποιος ακουγεται ευγενεστατος και σωστος επαγγελαματιας), μου ειπε, αν παρουμε 20 τμχ (οποιοδηποτε dension, βγαζει για ολα τα BMW μεχρι και τα Ε60, Ε90 κτλ με idrive) θα εχουμε 30% εκπτωση και εννοειται εγγυηση, στην οποια μου ειπε οτι γινεται αντικατασταση και οχι επισκευη...

Ενδεικτικα, να αναφερω οτι εγω ρωτησα για το δικο μου, δηλαδη για Ε46 του 2001 με business r/cd, για το dension Gateaway 300 (http://www.digitalhellas.gr/index.ph...300-ipodusbaux) το κοστος ειναι 220 ευρω και περιλαμβανει τη συσκευη που ειδατε στο λινκ πιο πανω το 17pin καλωδιο+καλωδιο usb+καλωδιο ipod..

Η επισημη εγγυηση για το προιον ειναι 1 χρονος αλλα ο αντιπροσωπος μας δινει 2, λεγοντας μου οτι δεν εχουν παρουσιαστει προβληματα σε μοντελα που τοποθετηθηκαν το 2004 τα οποια ηταν και παλαιοτερης γενιας..
Αν το προιον τοποθετηθει σωστα δουλευει απροβληματιστα...
Αν γινει τοποθετηση στο καταστημα του, χρεωνεται εργασια απο 20-40 ευρω, αναλογως το μοντελο...
Επισης, υπαρχουν οδηγιες οπου μπορει καποιος να το τοποθετησει και μονος του..

Για οποιαδηποτε απορια, μιλατε με τον Αντωνη στο τηλ 2102016237 ή μεσω mail...

Να αναφερω οτι εγω δεν εχω ΚΑΜΙΑ σχεση με τον συγκεκριμενο ανθρωπο, απλα μ'ενδιαφερει το προιον του και λογο της κουβεντας που ειχαμε ανοιξα το συγκεκριμενο θρεντ..

Περιμενω σχολια, αποψεις, προτασεις και γιατι οχι... συμμετοχες...!

Ευχαριστω..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-04-09, 15:27
Το avatar του χρήστη DENTIST
DENTIST Ο χρήστης DENTIST δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 03-05-2008
Μηνύματα: 84
DENTIST is on a distinguished road
Γείτονα νησιώτη μιας και εγώ ψαχνόμουν για το συγκεκριμένο προιόν count me in στο group buy.
To μοντέλο είναι Z4 2,5 si 2007 με bysiness rcd .
Για ότι περισσότερο χρειαστέι μιλάμε και στο τηλ.
Αντε να μαζευόμαστε!

1.Zaharias
2.Dentist
3.????
__________________
she is here!
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-04-09, 19:32
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
30% εκπτωση ε???
Αν αναλογιστεις οτι αντιστοιχη κινηση/πατεντα για να παιζει το εργοστασιακο cd και mp3 κοστιζει στα ιδια λεφτα,αλλά εδω εχεις και usb/ipod το θεωρω πολυ καλη περιπτωση!!!!
Count me in please!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 21-04-09, 19:35
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Ειχα επικοινωνήσει και εγω με τον κ. Αντώνη και μου είχε πεί τα ίδια. Δεν ξεκινησα ομως το group buy μιας και ήταν πρίν το Πασχα... Και εγώ μέσα λοιπόν μιας και μετά από πολύ ψαξιμο δεν πιστευω οτι υπάρχει κάτι καλυτερο.

1. Zaharias
2. Dentist
3. Dark_Niaou
4. Geo_3D
__________________


E46 330ci cabrio

Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 21-04-09, 19:36
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παίζει και USB stick? Είμαι μέσα!

1. Zaharias
2. Dentist
3. Dark_Niaou
4. Geo_3D
5. Dim77
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 21-04-09, 19:42
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Ας γραφει και ο καθενας πιο απτα 3 μοντελα θα ηθελε ωστε να εχουμε μια εικονα της παραγγελιας

Ενα 300αρι και για μενα λοιπον
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 21-04-09, 19:44
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Gateway 300 για μένα επίσης.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 21-04-09, 19:44
Το avatar του χρήστη Dark_Niaou
Dark_Niaou Ο χρήστης Dark_Niaou δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-07-2004
Μηνύματα: 3.515
Dark_Niaou has a spectacular aura aboutDark_Niaou has a spectacular aura about
Geo δν παιζει ρολο το τι θελεις... απλα να μαζευτουμε μερικα άτομα...
__________________


E46 330ci cabrio

Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 21-04-09, 20:07
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Ετσι μπραβο... Για δωστε δυναμη!!

Παιδια απ'οτι φαινεται ειναι η καλυτερη λυση για μας... Και αν καταφερουμε και μαζευτουμε θα ειναι καλη φαση...

Απ'οτι ειδα στα Ε46 & Ε39 βαζουν περισσοτερο το getaway 300 (υπαρχουν και βιντεακια στο youtube να δειτε... γραψτε dension ή dension bmw). Το getaway 500 ειναι για τελευταιας γενιας BMW Ε9Χ, Ε6Χ κτλ...

Εμας μας ενδιαφερει να μαζεψουμε 20 dension οτι μοντελο και αν ειναι αυτα, για να πετυχουμε την εκπτωση, δεν ειναι απαραιτητο να ειναι 300αρια ολα...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 21-04-09, 20:29
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
Ζαχοοοοοοοοοοο και γω μεσα για 300αρι
__________________
Το πάθος
Το λάθος
Και οι γυναίκες
Πληρώνονται!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.