Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-09-09, 09:43
laevaira Ο χρήστης laevaira δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 20-09-2009
Μηνύματα: 5
laevaira is on a distinguished road
Unhappy look m5 και βλεπουμε

καλημερα σε ολο το forum εχω παρει μεταχειρισμενο ενα e60 520 2005.
...Ειναι μπλε σκουρο και εχει ζαντες 19αρες original m5.. 70.000 klm. αυτοματο (συριακο?)
Γενικα ειμαι οικανοποιιμενος απο τη οδικη υμπεριφορα του...και πανο απο ολα απο την
ομορφια του.!!! θα στειλω φοτογραφιες...αλλα ειμαι ασχετος λιγο εως πολυ θα ελεγα απο Η/Υ...χχχχ
Θα ηθελα σας παρακαλω πολυ οποιος θελει να με βοηθησει να κανω καποιες αλλαγες στο e60 μου.
ψαχνω για μ5 προφυλακτηρες εμπρος,πισω, πλαινα,καθρεφτες, και φωτα πισω με τις γραμμες led που εχου τα τελευταια μοντελα e60..... σε καλες τιμες αν ξερεται??
(δεν εχω προβλημα και μεταχειρισμενα)
Σε εξουσιοδοτημενο της bmw μου ζητησανε 2000 εουρος . για προφυλακτηρες εμπρος,πισω
πλαι, m5..
σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 20-09-09, 10:27
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από laevaira Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα σε ολο το forum εχω παρει μεταχειρισμενο ενα e60 520 2005.
...Ειναι μπλε σκουρο και εχει ζαντες 19αρες original m5.. 70.000 klm. αυτοματο (συριακο?)
Γενικα ειμαι οικανοποιιμενος απο τη οδικη υμπεριφορα του...και πανο απο ολα απο την
ομορφια του.!!! θα στειλω φοτογραφιες...αλλα ειμαι ασχετος λιγο εως πολυ θα ελεγα απο Η/Υ...χχχχ
Θα ηθελα σας παρακαλω πολυ οποιος θελει να με βοηθησει να κανω καποιες αλλαγες στο e60 μου.
ψαχνω για μ5 προφυλακτηρες εμπρος,πισω, πλαινα,καθρεφτες, και φωτα πισω με τις γραμμες led που εχου τα τελευταια μοντελα e60..... σε καλες τιμες αν ξερεται??
(δεν εχω προβλημα και μεταχειρισμενα)
Σε εξουσιοδοτημενο της bmw μου ζητησανε 2000 εουρος . για προφυλακτηρες εμπρος,πισω
πλαι, m5..
σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!
Γειά σου, καλώς όρισες!

Είσαι σίγουρος ότι θέλεις Μ5 look με quads, δηλαδή μπροστινός προφυλακτήρας χωρίς προβολείς ομίχλης, μπροστινά φτερά με γρίλιες, sport μαρσπιέδες, πίσω προφυλακτήρας για τετραπλές (2 διπλές) εξατμίσεις ....ή Μsport look (με Μpaket), δηλαδή sport εμπρός προφυλακτήρας με προβολείς ομίχλης, sport πίσω προφυλακτήρας για 1 διπλή εξάτμιση και sport μαρσπιέδες ??

Αν θέλεις original M5 καθρέπτες ...υπολόγισε άλλα τόσα ....περίπου 1500-1700 κάνουν αλλά μπορούν να βρεθούν πολύ πιο φθηνά (καινούργιοι) ....αλλιώς aftermarket με 350 ....αλλά καμία σχέση!
Το Μpaket αν είναι χωρίς βαφή/τοποθέτηση είναι ακριβά.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 20-09-09 στις 10:39
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 20-09-09, 10:52
Το avatar του χρήστη Leonidas_Thess
Leonidas_Thess Ο χρήστης Leonidas_Thess δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-02-2008
Μηνύματα: 558
Leonidas_Thess will become famous soon enough
Καλως ηρθες στην παρεα μας Φίλε και να χαιρεσαι το εργαλείο σου. Το σίγουρο είναι οτι εδω μεσα θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

Ο Καταλλήλότερος ανθρωπος για τα Ε60 σου απάντησε πρώτος (Γεια σου Νίκο)

Λεωνίδας
__________________

Οι βλάκες και οι ηλίθιοι είναι ανίκητοι
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 20-09-09, 11:19
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από OTINANAI33 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλως ηρθες στην παρεα μας Φίλε και να χαιρεσαι το εργαλείο σου. Το σίγουρο είναι οτι εδω μεσα θα σου λυθούν όλες οι απορίες.

Ο Καταλλήλότερος ανθρωπος για τα Ε60 σου απάντησε πρώτος (Γεια σου Νίκο)

Λεωνίδας
με κάνεις και κοκκινίζω.... χεχεχεχε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από laevaira Εμφάνιση μηνυμάτων
...Ειναι μπλε σκουρο και εχει ζαντες 19αρες original m5.. 70.000 klm. αυτοματο (συριακο?)
Steptronic

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από laevaira Εμφάνιση μηνυμάτων

....δεν εχω προβλημα και μεταχειρισμενα
Για μεταχειρισμένα θα πέσεις στα μισά, δύσκολο να βρεις πλήρες κιτ, αλλά πάλι θα θέλεις επισκευές/βάψιμο/τοποθέτηση οπότε δεν νομίζω ότι συμφέρει και τόσο...

Οι original Μ5 καθρέπτες μεταχειρισμένοι ...υπολόγισε 500-700 ...ανάλογα με τις ορέξεις και τη version. Υπάρχουν αναδιπλούμενοι ηλεκτρικά - υπάρχουν και μη αναδιπλούμενοι.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 20-09-09, 11:36
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Καλωσήρθες φίλε μου και απο εμένα στην παρέα μας.
Τα παιδιά παραπάνω νομίζω τα είπαν σχεδόν όλα...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 20-09-09, 12:01
stefanos_cool Ο χρήστης stefanos_cool δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-08-2008
Μηνύματα: 1.491
stefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the roughstefanos_cool is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από laevaira Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημερα σε ολο το forum εχω παρει μεταχειρισμενο ενα e60 520 2005.
...Ειναι μπλε σκουρο και εχει ζαντες 19αρες original m5.. 70.000 klm. αυτοματο (συριακο?)
Γενικα ειμαι οικανοποιιμενος απο τη οδικη υμπεριφορα του...και πανο απο ολα απο την
ομορφια του.!!! θα στειλω φοτογραφιες...αλλα ειμαι ασχετος λιγο εως πολυ θα ελεγα απο Η/Υ...χχχχ
Θα ηθελα σας παρακαλω πολυ οποιος θελει να με βοηθησει να κανω καποιες αλλαγες στο e60 μου.
ψαχνω για μ5 προφυλακτηρες εμπρος,πισω, πλαινα,καθρεφτες, και φωτα πισω με τις γραμμες led που εχου τα τελευταια μοντελα e60..... σε καλες τιμες αν ξερεται??
(δεν εχω προβλημα και μεταχειρισμενα)
Σε εξουσιοδοτημενο της bmw μου ζητησανε 2000 εουρος . για προφυλακτηρες εμπρος,πισω
πλαι, m5..
σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!!
Καλώς ήρθες και καλορίζικο το νέο σου αυτοκίνητο.

Είσαι στο κατάλληλο μέρος με τους κατάλληλους ανθρώπους για να σε
βοηθήσουν να κάνεις αυτό που θέλεις με τον σωστό τρόπο.
Υπάρχουν πολλοί που έχουν Ε60 μέσα στο φόρουμ και αρκετοί από
αυτούς γνωρίζουν πάρα πολλά από το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.
Ανεπιφύλακτα σου προτείνω να ακολουθήσεις τις συμβουλές του
αγαπητού φίλου μου Nick_E60_GR, μια ματιά στο γκαράζ του
θα σε πείσει για το μεράκι του και τις γνώσεις του.


Επίσης θα σου πρότεινα και εγώ mpack και όχι Μ5, για πολλούς
και διάφορους λόγους όπως μερικούς που σου είπε ο Νίκος.

Βάλε φωτό στο γκαράζ σου να καμαρώσουμε και εμείς το αμάξι σου!!!


Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 20-09-09, 12:21
laevaira Ο χρήστης laevaira δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 20-09-2009
Μηνύματα: 5
laevaira is on a distinguished road
Γεια σε ολους...φιλε Νικο με ενδιαφερει αμεσα Μsport look (με Μpaket), δηλαδή sport εμπρός προφυλακτήρας με προβολείς ομίχλης, sport πίσω προφυλακτήρας για 1 διπλή εξάτμιση και sport μαρσπιέδες.
θα ηθελα επισης να μου πεις που μπορω να τα αγορασω? τιμες? και καμια φοτο να τα δω αν γινεται?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 20-09-09, 12:32
laevaira Ο χρήστης laevaira δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 20-09-2009
Μηνύματα: 5
laevaira is on a distinguished road
Unhappy

φιλε Nick_E60_GR ειδα το τερας στο γκαραζ σου......εχει δικιο ο stefanos εισαι μερακλης.
θελω και εγω να το κανω ετσι....θελω και 'γω.....θελω και 'γω.....θελω και 'γωωωω
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 21-09-09, 11:17
Το avatar του χρήστη Apostolos
Apostolos Ο χρήστης Apostolos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-10-2006
Μηνύματα: 288
Apostolos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από laevaira Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε Nick_E60_GR ειδα το τερας στο γκαραζ σου......εχει δικιο ο stefanos εισαι μερακλης.
θελω και εγω να το κανω ετσι....θελω και 'γω.....θελω και 'γω.....θελω και 'γωωωω
Τώρα που έμπλεξες με τον Νικόλα...άστα!!!!! Έτσι την "πάτησα" και εγώ μαζί του!!!!! Παρόλα αυτά θα σου δώσω μια συμβουλή...αρκέσου στις φωτογραφίες που είδες στο γκαράζ του γιατί αν τύχει και το δεις και από κοντά τότε είσαι "καταδικασμένος"......να το βελτιώνεις συνέχεια.......
__________________
If you are not sideways, you just don't try enough!

http://www.youtube.com/watch?v=VhDVFH8cK1w
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 21-09-09, 15:26
Το avatar του χρήστη ΦΑΝΗΣ
ΦΑΝΗΣ Ο χρήστης ΦΑΝΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2005
Μηνύματα: 735
ΦΑΝΗΣ will become famous soon enough
Καλώς όρισες με το νέο σου Ε60,καλοτάξιδο!!εάν είσαι από Θεσσαλονίκη έγω είχα βρεί φανάρια πίσω με Led,στον Παπαδόπουλο,τα καινούργια τα είχε 440€ και είχε και ένα κομμάτι ελαφρώς μεταχειρισμένα στα 320€,πάντος είναι φανταστικά τα πίσω φανάρια με σειρά Led,όσο για το M-pack δές και εδώ...http://www.salesafter.de/index.php?id=102
__________________
X6M///
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.