Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #51  
Παλιά 04-03-08, 12:39
Το avatar του χρήστη bill987
bill987 Ο χρήστης bill987 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-05-2007
Μηνύματα: 1.573
bill987 will become famous soon enoughbill987 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από KATSARAIOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο που λες φιλε μου ειναι βουτυρο στο ψωμι των λαμογιων που ψαχνουνε θυματα .
κανονικα ο φιλος σου επρεπε να του ζητησει την διαφορα αφου του αρεσει το συγκεκριμενο αμαξι,οχι να λεει δεν πειραζει.
μετα ολοι λεμε ποιος χαλαει την αγορα του αυτοκινητου!!!
αφου μονοι μας ανεχομαστε την κοροιδια και την απατεωνια του καθε λαμογιου θα συνεχιζεται το γλεντι .
αντε στην υγεια των συμβιβασμενων!!!!
Έπρεπε να πάει εκεί με κάνα δύο φιλαράκια (γιατί πολύ ήρεμο τον κόβω το φίλο σου), να ζητήσει όλα τα λεφτά πίσω, και άμα του αρέσει τόσο πολύ το αυτοκίνητο να πάρει τουλάχιστον μερικά λεφτά πίσω!
Αυτό είναι καθαρά κοροιδεία, το λαμόγιο ο πωλητής έκανε προχειροδουλειά (αφού βρήκατε τόσο εύκολα τα χλμ) για μένα έπρεπε να γίνει της π@@τ@ν@ς!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #52  
Παλιά 04-03-08, 12:49
Το avatar του χρήστη gyiama
gyiama Ο χρήστης gyiama δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-01-2007
Μηνύματα: 1.247
gyiama has a spectacular aura aboutgyiama has a spectacular aura about
ειναι καθαρη ψευτοαπατη αυτο που εκανε ο τυπος και μαλιστα κανει που κανει την λαμογια ασ την κανει και σωστη ειναι δυνατον να μπορεσανε να βρουνε τα χλμ του αυτοκινητου τοσο ευκολα?ειναι μεγαλος τσομπανης ο μαστορας.και ενασ λογοσ που επρεπε οχι να παρει λεφτα πισω αλλα να του γυρισει πισω το αυτοκινητο ειναι οτι εκανε χαζη μαμουνια σε ολα και στο μοντελο και στα χλμ.και ασ παει να παρει το ιδιο το αυοκινητο απο αλλη μαντρα αφου του αρεσε τοσο πολυ του φιλου.ΑΝ και αυτο που λειπει στη ολη ιστορια ειναι το ποσο πηρε ο φιλοσ σου το αυτοκινητο δλδ αν το πληρωσε για 316 1800cc η για 318 2000cc.αν το εχει πληρωσει σχετικα φθηνα τοτεαντε λεσ δεν γ@@@@σ αλλα αν το πληρωσε για 2λιτρο τοτε σηκωνει πολυυυυυ : και
Απάντηση με παράθεση
  #53  
Παλιά 04-03-08, 18:07
Το avatar του χρήστη BladeGT
BladeGT Ο χρήστης BladeGT δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-02-2008
Μηνύματα: 198
BladeGT is on a distinguished road
οι λεξεις του ηταν..δεν με εκαψε και τοσο γιατι δεν πληρωσα δραχμη οποτε δεν βαριεσαι...πληρωμενο απο αλλον... γι αυτο και δεν εκατσε να σκασει...
Απάντηση με παράθεση
  #54  
Παλιά 09-03-08, 11:44
Το avatar του χρήστη stamos ci
stamos ci Ο χρήστης stamos ci δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-12-2007
Μηνύματα: 203
stamos ci is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Thronos Εμφάνιση μηνυμάτων
Πετα ενα 3λιτρο τωρα πανω και θα τα ξεχασεις ολα
ετσι
__________________
ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ Μ3!!!!!!ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΛΟΥΚ
Απάντηση με παράθεση
  #55  
Παλιά 09-03-08, 13:44
Το avatar του χρήστη BladeGT
BladeGT Ο χρήστης BladeGT δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-02-2008
Μηνύματα: 198
BladeGT is on a distinguished road
οχι οκ το παλικαρι δεν τον νοιαζουν καθολου τα γκαζια..απλα ειπε αφου θα το περνε και ξεραμε οτι το 316 δεν παει βημα να περνε κατι πιο ανετο..γιατι οσο να ναι τα χει τα κιλακια της η μπεμπα... εντο μεταξυ καλα τα λετε εσεις τα 3λιτρα....πως θα τα ταιζουμε ομως δεν μ λετε :P
Απάντηση με παράθεση
  #56  
Παλιά 18-03-08, 16:41
Το avatar του χρήστη basilis
basilis Ο χρήστης basilis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 12-01-2005
Μηνύματα: 19
basilis is on a distinguished road
λοιπον φιλοι μου για να γνωριζεται το θεμα εχει ως εξεις .Εγω επειδη αγορασα αμαξι απο γερμανια και το εχω ψαξει στν γερμανια τα αυτοκινητα βγενουν με τον ιδιο κυβισμο σε δυο εκδοσεις ιπποδυναμης συγκεκριμενα αν δεις δεξια στον θωλο το μαυρο ταμπελακι αν γραφει 316 τοτε ειναι 1895 cc με 120 hp αν γραφει 318 τοτε ειναι 1895 cc με 143 hp.Στο manual του αυτοκινητου γραφει ακριβως τις εκδοσεις.Μονο στην ελλαδα συμβαινει η 316 να ειναι 1600 cc ?????
Απάντηση με παράθεση
  #57  
Παλιά 18-03-08, 17:23
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Λιγο οφφ τοπικ
Valvetronic λεγεται.... Aπλως μια διορθωση
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #58  
Παλιά 18-03-08, 17:55
Το avatar του χρήστη BladeGT
BladeGT Ο χρήστης BladeGT δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-02-2008
Μηνύματα: 198
BladeGT is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από basilis Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον φιλοι μου για να γνωριζεται το θεμα εχει ως εξεις .Εγω επειδη αγορασα αμαξι απο γερμανια και το εχω ψαξει στν γερμανια τα αυτοκινητα βγενουν με τον ιδιο κυβισμο σε δυο εκδοσεις ιπποδυναμης συγκεκριμενα αν δεις δεξια στον θωλο το μαυρο ταμπελακι αν γραφει 316 τοτε ειναι 1895 cc με 120 hp αν γραφει 318 τοτε ειναι 1895 cc με 143 hp.Στο manual του αυτοκινητου γραφει ακριβως τις εκδοσεις.Μονο στην ελλαδα συμβαινει η 316 να ειναι 1600 cc ?????

μπερδευτηκες λιγο..:O 316 Ε46 = 1795 κυβικα
Απάντηση με παράθεση
  #59  
Παλιά 18-03-08, 21:05
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από basilis Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον φιλοι μου για να γνωριζεται το θεμα εχει ως εξεις .Εγω επειδη αγορασα αμαξι απο γερμανια και το εχω ψαξει στν γερμανια τα αυτοκινητα βγενουν με τον ιδιο κυβισμο σε δυο εκδοσεις ιπποδυναμης συγκεκριμενα αν δεις δεξια στον θωλο το μαυρο ταμπελακι αν γραφει 316 τοτε ειναι 1895 cc με 120 hp αν γραφει 318 τοτε ειναι 1895 cc με 143 hp.Στο manual του αυτοκινητου γραφει ακριβως τις εκδοσεις.Μονο στην ελλαδα συμβαινει η 316 να ειναι 1600 cc ?????
Οι διάφοροι συνδυασμοί ονόματος-κινητήρων-ισχύος έχουν αναφερθεί στο ποστ αυτό:

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...0&postcount=36

Διαβάστε όλο το θρεντ πριν γράψετε κάτι ανακριβές, μπορεί να βρείτε όλη τη σωστή απάντηση σε προηγούμενη σελίδα.

basilis τα έγραψες τελείως λάθος, 318 ήταν το 1895cc-118ps και 318 ήταν και το 1995cc-143,

1895cc-143 δεν υπήρξε ποτέ...αν γράφει 316 είναι 1895cc-105ps ή 1795cc-115ps...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση
  #60  
Παλιά 17-04-15, 11:31
panos 30 Ο χρήστης panos 30 δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 17-04-2015
Μηνύματα: 1
panos 30 is on a distinguished road
καλημερα ειμαι καινουργιος σε αυτην την σελιδα κ θα ηθελα την βοηθεια σας!!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.