Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1831  
Παλιά 16-02-13, 16:55
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Για εμένα μ....κια να κλειδωθεί το θέμα.

Τέλος πάντων δεν μπορώ να αποφασίσω για κάτι τέτοιο...κάντε ότι νομίζετε
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
Απάντηση με παράθεση
  #1832  
Παλιά 16-02-13, 16:57
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
να κλειδωθει κ να ανοιξει ενα σωστα δομημενο απο την αρχη.!!!!οχι να σβηστει βασιλη!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1833  
Παλιά 16-02-13, 16:58
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Δεν είπα ποτέ ούτε να σβηστεί ούτε να κλειδωθεί...το ακριβώς αντίθετο λέω.
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
Απάντηση με παράθεση
  #1834  
Παλιά 16-02-13, 17:14
Το avatar του χρήστη GIANNHS M
GIANNHS M Ο χρήστης GIANNHS M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-08-2010
Μηνύματα: 539
GIANNHS M is on a distinguished road
καταλαβα τι ειπες αλλα το νοημα ενος θρεντ ειναι να παρεχει πληροφοριες για κατι συγκεκριμενο!ετσι βοηθιεται κ ο εκαστοτε αναγνωστης που θελει να μαθει το κομματι που τον ενδιαφερει.π.χ.θελετε να βαζουμε αγγελιες???ΝΑΙ!κ εγω το θελω αλλα να λενε...ΑΓΓΕΛΙΕΣ Μ3 Ε30-Μ3 Ε46-Μ3 Ε92 κ μεσα εκει να υπαρχουν αγγελιες που εχουν απασχολησει το καθενα μας για σοβαρο λογο κ οχι για κραξιμο η για κουτσομπολιο.οπου θα αναφερεται ποστ ασχετο που δεν θα περεχει πληροφοριες σχετικα με την αγγελια να ΔΙΑΓΡΑΦΕΤΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ.ετσι θα μεινει μια ισοροπια πραγματων.κ επειδη ξερω οτι εχω αλλη αποψη με τον κ DIM. να του αναφερω πως η οποιαδηποτε πληροφορια κι αν δωσει ο καθενα μας απο εδω μεσα σε καποιον που ενδιαφερεται να αγορασει κατι δεν σημαινει οτι πρεπει να το δεσει κομπο.μπορει κ πρεπει να κανει τους ελεγχους που χρειαζονται κ ας εχει στο πισω μερος του μυαλου του οτι εχει διαβασει απο καποιους εδω.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1835  
Παλιά 16-02-13, 17:19
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Προσωπικά, δεν θεωρώ λάθος το να μπαίνουν λινκς από αγγελίες του car.gr κλπ.
Από εκεί και πέρα, το σωστό είναι για κάθε αγγελία που σχολιάζεται να υπάρχουν κάποιες συγκεκριμένες πληροφορίες για το αμάξι (αν φερειπείν κάποιος το'χει δει από κοντά, ή είναι γνωστού του) κι όχι γενικά σχόλια, εκτός κι αν κάτι βγάζει μάτι (πχ να λέει ότι είναι του 2005 και να είναι απ'τα πρώτα μοντέλα κ.ο.κ.).

Φυσικά, όλα αυτά θα είναι ένας γενικός μπούσουλας, αφού οποιος θέλει να έχει εμπεριστατωμένη άποψη για ένα αμάξι θα πρέπει να το δει από κοντά, να το πάει σε μηχανικό κοκ.
Τέλος, όταν κάποιος βάζει 3-4 λινκ, όπως κάνουν οι περισσότεροι, είναι ξεκάθαρο ότι δεν το κάνει για να βάλει δική του αγγελία. Αυτοί που βάζουν το δικό τους αμάξι κάνουν μπαμ και στο thread αυτό δεν έχω δει να συμβαίνει κάτι τέτοιο.

Εν κατακλείδι, πιστεύω ότι πρέπει να παραμείνουν τα λινκς απλά να γίνονται πιο προσεκτικά και ουσιαστικά σχόλια πάνω σε κάθε αμάξι.
Χωρίς λίνκς, δεν έχει ουσία το θέμα αυτό.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #1836  
Παλιά 16-02-13, 20:52
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
ο λόγος ύπαρξης του θρέντ είναι να ΘΕΤΟΥΝ οι υποψήφιοι αγοραστές , ΑΠΟΡΙΕΣ - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ , σχετικά με ΓΕΝΙΚΑ θέματα του μητρίου 46

ΟΧΙ να ρωτάνε για ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αμάξι από αγγελίες κλπ

στη λούμπα αυτή πέσαμε ΟΛΟΙ (και εγώ) και από ένα σημείο και μετά το θρέντ κατάντησε benchmark του car.gr

συνεπώς ότι λινκ μπήκε - μπήκε

πλέον θα συνεχίσουμε στο ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΟΥ ΕΘΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΠΟΣΤ

όποιος έχει απορίες για ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αμάξι , ας στείλει Pm σε όποιον θεωρεί ότι μπορεί να του δώσει σχετικές πληροφορίες ...

σόρυ , το καταλαβαίνω ότι είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ αυτό που γινότανε μέχρι τώρα ... αλλά το αποτέλεσμα δείχνει ότι καταντάει το θρεντ σε ανούσια αντιπαράθεση ("είναι καινάρι" - "όχι είναι διαμάντι τον ξέρω τον Μπάμπη που το είχε" κλπ)
Απάντηση με παράθεση
  #1837  
Παλιά 16-02-13, 20:53
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
το θρεντ δε θα κλειδωθει , αν και δεν θα έκανε κακό να ποστάραμε ΜΟΝΟ σχετικά και όχι οφφ τοπικ ώστε να είναι πιο εύκολο να το παρακολουθήσει κάποιος
Απάντηση με παράθεση
  #1838  
Παλιά 02-07-13, 11:27
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Talking M3 GTR

Εαν σε καποιον δεν φθανει η απλη Μ3 Ε46,τοτε μπορει να χωσει 350χιλιαρικακια και να παρει μια γνησια GTR.

Ο P54B32 κοστιζει 69.000 δολλαρια απευθειας απο την BMW MOTORSPORT.

Αυτα ειναι γουστα γ@μω την τρελα μου μεσα!!!!!!!!!

http://www.racecarsdirect.com/listin...e_car_003.html
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #1839  
Παλιά 02-07-13, 17:20
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
πωωωω, πώς κανει ετσι το πράμα!!

Και στα χρώματα της ADVAN
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #1840  
Παλιά 03-07-13, 04:18
Το avatar του χρήστη giannis_compact
giannis_compact Ο χρήστης giannis_compact δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-06-2009
Μηνύματα: 819
giannis_compact will become famous soon enough
Τον είδα στο welt τον Μάρτιο. Σόκ έπαθα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:57.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.