Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 20-10-11, 23:23
Το avatar του χρήστη ifigenia
ifigenia Ο χρήστης ifigenia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-03-2009
Μηνύματα: 12
ifigenia is on a distinguished road
Αεροτομή και "Βράγχια" Ζ4

Καλησπέρα, θέλω να βάλω στο Ζ4 μου αεροτομή τύπου schnitzer και πλαϊνά "βράγχια". Υπάρχει κάποιος που να τα έχει βάλει στο BMW του και να τα έχει βρει σε προσιτή τιμή;
Εδώ υπάρχουν φωτογραφίες και για τα δύο.

http://www.ac-schnitzer.de/en/bmw-ca.../aerodynamics/

ΒΡΑΓΧΙΑ
http://www.ac-schnitzer.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2 FACS4_Z4_side_2_06.jpg&md5=de7f26fc2caba9ef441c081 382680128772653b4&parameters[0]=YTo0OntzOjU6IndpZHRoIjtzOjQ6IjgwMG0iO3M6NjoiaGVpZ 2h0IjtzOjQ6IjYw&parameters[1]=MG0iO3M6NzoiYm9keVRhZyI7czo0MToiPGJvZHkgc3R5bGU9I m1hcmdpbjowOyBi&parameters[2]=YWNrZ3JvdW5kOiNmZmY7Ij4iO3M6NDoid3JhcCI7czozNzoiP GEgaHJlZj0iamF2&parameters[3]=YXNjcmlwdDpjbG9zZSgpOyI%2BIHwgPC9hPiI7fQ%3D%3D

ΑΕΡΟΤΟΜΗ
http://www.ac-schnitzer.de/index.php?eID=tx_cms_showpic&file=uploads%2Fpics%2 FACS4_Z4_spoiler_2_06.jpg&md5=67d8c556c5181f9aba5b 1efb0472b3890a20319b&parameters[0]=YTo0OntzOjU6IndpZHRoIjtzOjQ6IjgwMG0iO3M6NjoiaGVpZ 2h0IjtzOjQ6IjYw&parameters[1]=MG0iO3M6NzoiYm9keVRhZyI7czo0MToiPGJvZHkgc3R5bGU9I m1hcmdpbjowOyBi&parameters[2]=YWNrZ3JvdW5kOiNmZmY7Ij4iO3M6NDoid3JhcCI7czozNzoiP GEgaHJlZj0iamF2&parameters[3]=YXNjcmlwdDpjbG9zZSgpOyI%2BIHwgPC9hPiI7fQ%3D%3D

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ifigenia : 20-10-11 στις 23:31
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-10-11, 00:17
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
φίλε μου δε ξέρω ... εμένα μου φαίνονται αηδία πάντως !!! ... είναι πολύ ωραίο το Ζ4 για να το χαλάσεις με τέτοια πράγματα
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-10-11, 00:50
Το avatar του χρήστη street-runner
street-runner Ο χρήστης street-runner δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 02-09-2011
Μηνύματα: 52
street-runner is on a distinguished road
οντως το φορτωνεις αδικως αλλα αμα αρεσει στον ιδιοκτητη εμας δεν μας πεφτει λογος
η αεροτομη λεει τα βραγχια με τιποτα σαν να θελει να μοιασει σε ζ3 θα ναι :P
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 21-10-11, 00:52
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε μου δε ξέρω ... εμένα μου φαίνονται αηδία πάντως !!! ... είναι πολύ ωραίο το Ζ4 για να το χαλάσεις με τέτοια πράγματα
Συμφωνώ με τον Evangelo, είναι χάλια τα βράγχια και η αεροτομή, εντελώς περιττή και άσχημη.

Υ.Γ. Το Ζ4///Μ δεν είχε βράγχια. Ιμιτασιόν τέτοια πράγματα είναι ως επι το πλείστον απαίσια.
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 21-10-11, 01:04
Το avatar του χρήστη ifigenia
ifigenia Ο χρήστης ifigenia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 20-03-2009
Μηνύματα: 12
ifigenia is on a distinguished road
Θέλετε να πείτε ότι αυτό δεν σας αρέσει?

http://www.insixthgear.com/ac-schnit...-body-kits.htm
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 21-10-11, 01:12
Το avatar του χρήστη Enema
Enema Ο χρήστης Enema δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-07-2007
Μηνύματα: 1.080
Enema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the rough
Οι προφυλακτηρες κατι λενε (εκτος λιγο απο τον μπροστινο ισως), αλλα αυτο το πλαινο που ειναι στρογγυλο και με βραγχια μου θυμιζει αεραγωγο εσωτερικου
__________________

Καγκουριά δεν είναι η αεροτομή, καγκουριά είναι η υποκρισία και το ψεύτικο.
Το ευχαριστώ σε όσους μου έχουν αφήσει θετική ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. -
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 21-10-11, 22:15
Το avatar του χρήστη Vassilis E46 Cabrio
Vassilis E46 Cabrio Ο χρήστης Vassilis E46 Cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Αντιπεριφερειάρχης
 
Εγγραφή: 25-11-2010
Μηνύματα: 691
Vassilis E46 Cabrio will become famous soon enoughVassilis E46 Cabrio will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
φίλε μου δε ξέρω ... εμένα μου φαίνονται αηδία πάντως !!! ... είναι πολύ ωραίο το Ζ4 για να το χαλάσεις με τέτοια πράγματα
Παρατήρηση: Το φίλε να γίνει φιλενάδα...Ολόκληρο όνομα Ιφιγένεια και δεν το είδε κανείς????
Στο θέμα μας τώρα,η βελτίωση εξωτερικά και εσωτερικά είναι προσωπικό θέμα...οπότε ότι και να σου πούμε εμείς είναι περιττό....Αν το λέει η καρδιά σου κάντο...Ένα μεγάλο ΝΑΙ απο μένα...
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 21-10-11, 22:20
bill z4 Ο χρήστης bill z4 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 28-11-2008
Μηνύματα: 56
bill z4 is on a distinguished road
Ο χριστος και η παναγια!!!
Φιλε μου σε παρακαλω μην το κανεις αυτο το πραγμα στο αυτοκινητο σου.
Ειναι γλυπτο απο μονο του μην το κανεις καγκουρεικο!!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 21-10-11, 22:38
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ifigenia Εμφάνιση μηνυμάτων
Θέλετε να πείτε ότι αυτό δεν σας αρέσει?

http://www.insixthgear.com/ac-schnit...-body-kits.htm
Πλάκα κάνεις ??? αηδία είναι !!!
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 21-10-11, 22:43
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Όντως είναι χάλια αυτό το bodykit. Εμένα προσωπικά από όλα αυτά, μου αρέσουν πολύ τα βράγχια μόνο, προσθέτουν μια ρετρό νότα, και καταργούν αυτό το ξεκάρφωτο σηματάκι στο φτερό.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.