Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 05-02-09, 00:32
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
χαχαχχαχα......να σαι καλα φιλε αλλα μου αρκει οπως ειναι χωρις συγκρισεις!!!!



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
το να βρεις μετρο συγκρισης ειναι το πιο ευκολο απο ολα!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 05-02-09, 00:33
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
ναι φιλαρακι...βλεπω τα χεις τσεκαρει



Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από scania124 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα χιλιομετρα,να το χαιρεσαι και ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στον μηχανικο.την μετατροπη την εκανες στο ρυσιο,διπλα στην αντιπροσωποια του γιαννη παπαδοπουλου
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 05-02-09, 00:41
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
το να βρεις μετρο συγκρισης ειναι το πιο ευκολο απο ολα!
Αυτο ειναι το πιο ευκολο

Dark Niaou με ιδιο αμαξι,ιδιο μοτερ αλλά βημα απο αυτοματο 3.38,δηλαδη πιο κοντο απτο 3.07

Και υπαρχει και αλλο ενα,κοκκινο,αλλά αυτο το αφηνουμε γιατι θα εξαρτηθει πως θα πας με τον Niaou!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 05-02-09, 00:42
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφορουμιτες καθως και mod του φορουμ μας..........επειδη πρεπει να κοιταξουμε λιγο την ποιοτητα και τις τιμες που παιρνουμε τα αναφερω προς οφελος ολων μας...και εκτος
τουτου του ανεφερα για την παρεα μας και συμφωνησε (αναφεροντας παντα οτι ειστε απο το BMW MOTORSPORT το οποιο του συστησα) να εχουμε ειδικες εκπτωσεις.Εδω θα ηθελα
καποιος mod να πει τι ακριβως πρεπει να γινει για να μαθευτει σε ολους μας αυτο και να μην πληρωνουμε αδρα για.......τον ερωτα μας!
Η διαδικασία είναι να ανοίξει έναν λογαριασμό χρήστη και να συννενοηθεί με τον administrator για κάποια προσφορά. Αν αυτό δεν του είναι εύκολο στείλε εσύ ένα p.m. στον administrator που να περιλαμβάνει τον τρόπο επικοινωνίας του administrator μαζί του καθώς και μια σημείωση ότι εκδήλωσε ενδιαφέρον για να κάνει προσφορά στο forum.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw330vasilis Εμφάνιση μηνυμάτων
ααααα......mod...καλο θα ταν να μπει το post μου αυτο αν συμφωνειτε και σεις....στα projects για να το βρισκουν οι νεοτεροι και μην ψαχνουν μια ωρα....το λεω γιατι δεχτηκα αρκετα μαιλ και πμ
thanks
Για να μεταφερθεί στα projects χρειάζεται να έχεις τραβήξει φωτογραφίες από το εγχείρημα κσι να τις "σηκώσεις". Όπως και να μου υποσχεθείς ότι θα γράψεις σε τι αφορούσαν και εκείνα τα "......με εμαθαν και αρκετα πραγματα...." (χιχιχι), όπως και να μου επιτρέψεις να στο ρετουσάρω λίγο (είναι πολύ μεγάλο και γραμμένο με τρόπο που το κάνει κουραστικό για να το διαβάσεις ολόκληρο). Θα μειωθούν ακόμα οι τόσες πολλές αναφορές στον "χειρούργο" σου.
Αν πάλι το θέμα είναι να "ξεχαθεί" το αποτέλεσμα της προσπάθειας σου, μπορούμε απλά να καθαρίσουμε το thread από τα πάρα πολλά off-topic που υπήρξαν σε αυτό. Περιμένω...
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 05-02-09, 00:49
Το avatar του χρήστη agrotis328
agrotis328 Ο χρήστης agrotis328 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 840
agrotis328 will become famous soon enoughagrotis328 will become famous soon enough
παλιοκοντρακηδες ακομα δεν εκλεισε 24αωρο ο ανθρωπος και θελετε να τον παρασυρετε στον βουρκο της κοντρας
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 05-02-09, 00:52
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Απτην στιγμη που μπηκε στον βουρκο του μπαξιματος,αναγκαστικά θα υποστει και τις "δοκιμες" για χαρην της περιεργειας και μονο!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 05-02-09, 00:57
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
sorry....εχω κανει μια κορακλα και το μονο που με ενδιαφερει ειναι να βλεπω αυτην και την γυναικα μου καλα και ευτυχισμενες που με εχουν!!
φιλικα παντα!!παλιοπαιδο!




Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Απτην στιγμη που μπηκε στον βουρκο του μπαξιματος,αναγκαστικά θα υποστει και τις "δοκιμες" για χαρην της περιεργειας και μονο!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 05-02-09, 00:59
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Και νομιζεις εσυ οτι δεν σου εχω ετοιμη απαντηση???




"Μπαμπακα???Γιατι αυτο το κοκκινο αμαξι μας περναει συνεχεια?????"



Πλακιτσα Μητσο.Την υγεια σου να εχεις πανω απ'ολα και να χαιρεσαι το αμαξι σου μαζι με τις γυναικες σου!!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 05-02-09, 01:01
bmw330vasilis Ο χρήστης bmw330vasilis δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 01-10-2007
Μηνύματα: 2.452
bmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nicebmw330vasilis is just really nice
κωλοπαιδο....ε τα θελε ο κωλος σου!!!!Βασιλης ρε οχι Μητσος....ολοκληρο Nickname αλλα μολις ειδες 330 μασησες!χαχαχαχαχα





Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Και νομιζεις εσυ οτι δεν σου εχω ετοιμη απαντηση???




"Μπαμπακα???Γιατι αυτο το κοκκινο αμαξι μας περναει συνεχεια?????"



Πλακιτσα Μητσο.Την υγεια σου να εχεις πανω απ'ολα και να χαιρεσαι το αμαξι σου μαζι με τις γυναικες σου!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 05-02-09, 01:02
Το avatar του χρήστη elvetost
elvetost Ο χρήστης elvetost δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-01-2008
Μηνύματα: 229
elvetost is on a distinguished road
Talking ολα καλα!

Παιδια να πω κι εγω δυο λογακια αν μου επιτρεπετε!
Πρωτα απ ολα να πω ενα μεγαλο μπραβο στον Βασιλη. Εισαι παλικαρι φιλε, το λεει η καρδια σου. Να εισαι γερός και δυνατός ωστε να εισαι η σημαια της οικογενειας σου και να ειστε ολοι ευτυχισμενοι. Σε αυτους τους χαλεπους καιρους η οικογενεια, κατ εμε, αποτελει την μεγαλυτερη δυναμη στον ανθρωπο και αυτο δεν πρεπει να το ξεχναμε. Χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα ενα τετοιο κυριο!
Οσο για την μετατροπη μπορω να πω οτι τα παιδια που την κανανε ειλικρινα φερθηκαν στο αυτοκινητο θαρρεις και ηταν δικο τους και ΕΠΡΕΠΕ να τελειωσει οταν και οπως συμφωνηθικε. Σχετικα με τις τιμες, επιδη εχω μια λιστα με ανταλλακτικα που θελω για το δικο μου, εκανα μια μεγαλη ερευνα, τηλεφωνοντας σε 6-7 αντιπροσωποιες για να παρω τιμες. Οι τιμες που πηρα ηταν χαλαρα 20% φτηνοτερες απο οπουδηποτε αλλου! Ο χρονος παραδοσης ειναι επισης πολυ καλος και μιλαμε για λιγοτερο απο βδομαδα, σχεδον για τα παντα! Προσωπικα δεν εχω να κερδισω κατι απο κανενα, αλλα πιστευω οτι η καλες ευκαιριες πρεπει να αναδικνυονται προς οφελος του φορουμ μας.
Παντως χαιρομαι πολυ που μια ομορφη ιστορια μετατροπης ειχε τοσο καλο και αισιο τελος!
Παιδια καλα χιλιομετρα!
__________________
I wanna reach out and touch the flame...
Where the streets have no name...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:30.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.