Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 18-11-14, 19:35
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν έχω ακούσει περίπτωση που κάποιος έχασε εγγύηση από συναγερμό.
Εκτός αν ήταν Ο άσχετος και έκανε ζημιά κατά την τοποθέτηση.
Πράγμα δύσκολο πια αφού μιλάμε για 2-3 καλώδια...

Ο Σπανός ΜΕΤΑ βάζει από όσο ξέρω.

Αυτή η μανία με τα εργοστασιακά και ότι είναι τα καλύτερα κτλπ δεν την καταλαβαίνω.
Υ.Γ: Λοιπόν...συναγερμό ΜΟΝΟ εργοστασιακό ή schnitzer ή hartge και μετά ο θάνατος... αν έβγαζαν συναγερμό η schnitzer και hartge κάποιοι θα δίνανε 2-3 χιλιάρικα για να βάλουν αυτόν και όχι κάποιον επώνυμο gemini, cobra, clifford κτλπ. Αστειάκι... :P
Ρωτησα στο Σπανο για aftermarket συναγερμο,μου ειπαν οτι βαζουν τους MED Made in italy.Με κοστος 300Ε με την τοποθετηση.Δεν υπαρχει θεμα εγγυσης εφοσον ..κλπ.Ξερετε κατι για την MED?.-
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 18-11-14, 20:53
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρωτησα στο Σπανο για aftermarket συναγερμο,μου ειπαν οτι βαζουν τους MED Made in italy.Με κοστος 300Ε με την τοποθετηση.Δεν υπαρχει θεμα εγγυσης εφοσον ..κλπ.Ξερετε κατι για την MED?.-
σε προηγούμενο ποστ μου έγραψα οτι βάζει ΜΕΤΑ, λάθος, μπερδεύτικα... στο δικό μου MED μου είχαν βάλει και ΄΄ηταν μια χαρά...

μάλιστα με φίλο που έχω που βάζει συναγερμούς μου είπε οτι είναι ΜΙΑ ΧΑΡΑ συναγερμοί και χωρίς προβλήματα
__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 19-11-14, 19:00
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Σημερα ρωτησα στον Κορφιατη,μου ειπαν οτι βαζουν τους Meta made in Germany με κοστος 350Ε τοποθετημενο και ισοβια εγγυηση.Απο οτι καταλαβα οι εξουσιοδοτημενοι χρεωνουν 50-70Ε παραπανω.Αποδεκτο πιστευω και για οποιον ειναι στην εγγυηση λυση.-
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 19-11-14, 19:15
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Σημερα ρωτησα στον Κορφιατη,μου ειπαν οτι βαζουν τους Meta made in Germany με κοστος 350Ε τοποθετημενο και ισοβια εγγυηση.Απο οτι καταλαβα οι εξουσιοδοτημενοι χρεωνουν 50-70Ε παραπανω.Αποδεκτο πιστευω και για οποιον ειναι στην εγγυηση λυση.-
Ο Κορφιατης δεν ειναι πλεον εξουσιοδοτημενος. Αν προσεξεις εχει κατεβασει τα logos BMW Mini. Οι τιμες ομως εξακολουθουν να ναι επισημου εξουσιοδοτημενου ε;..
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 19-11-14, 20:00
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Παντως ο αυτοματος τηλεφωνητης αν θυμαμαι καλα μιλαει για εξουσιοδοτημενο.Θα ψαξω στο επισημo site.

Ειναι εξουσιοδοτημενος επισκευαστης,Λ.Κηφισου,οχι ομως και εμπορος.Ισως αναφερεσαι στο καταστημα Καλλιθεας.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 20-11-14 στις 09:10
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 20-11-14, 20:50
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
σωστα τα λεει ο γιαννης, αθηνα (αττικη δλδ) εχουν μεινει ως επισημοι εμποροι μονο σπανος κ σφακιανακης http://www.bmw.gr/gr/el/general/deal...r/content.html
και εδω οι επισκευαστες http://www.bmw.gr/gr/el/general/deal...r/service.html
(νοτια ηταν κι η αθενς καρς αλλα πλεον βγηκε απο το δικτυο πωλησεων οπως κι οι υπολοιποι).
επισης, αν κ δεν εχει πολυ σημασια, ο μετα ειναι ιταλικος και οχι γερμανικος οπως σου ειπαν απο τον κορφιατη! http://www.metasystem.gr/index.php/corsa-scorpios
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LefterisK : 20-11-14 στις 20:53
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 21-11-14, 08:01
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LefterisK Εμφάνιση μηνυμάτων
σωστα τα λεει ο γιαννης, αθηνα (αττικη δλδ) εχουν μεινει ως επισημοι εμποροι μονο σπανος κ σφακιανακης http://www.bmw.gr/gr/el/general/deal...r/content.html
και εδω οι επισκευαστες http://www.bmw.gr/gr/el/general/deal...r/service.html
(νοτια ηταν κι η αθενς καρς αλλα πλεον βγηκε απο το δικτυο πωλησεων οπως κι οι υπολοιποι).
επισης, αν κ δεν εχει πολυ σημασια, ο μετα ειναι ιταλικος και οχι γερμανικος οπως σου ειπαν απο τον κορφιατη! http://www.metasystem.gr/index.php/corsa-scorpios
Αυτο ακριβως ενοουσα,ειναι μονο εξουσιοδοτημενος επισκευαστης.Για τον ΜΕΤΑ εχεις δικιο.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:50.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.