Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 18-04-11, 22:07
sotziou Ο χρήστης sotziou δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 13-01-2005
Μηνύματα: 12
sotziou is on a distinguished road
καλησπερα κ απο μενα!ειμαι κατοχος ενος ε34 και ενος ε46ci.το ε 34 το αγορασε ο πατερασ μου το 1990 καινουριο κ το εχω ακομη!πιστευω για την χρονια που βγηκε το ε34 ηταν εκατο χρονια μπροστα(ετσι απλα)!!!!απο θεμα κατασκευης ειναι αψογα!το ε34 που εχω ειναι 525 μετατροπη με m5 look!δυστηχως και τα δυο bmw μου ειναι 25αρια και ετσι αναγκαστηκα να παραδωσω τισ πινακιδεσ στην εφορια!αν ενδιαφερεται καποιος το πουλαω μετα λυπης(γιατι το αυτοκινητο ειναι αψογο μονο βαψιμο θελει 21 χρονια περασανε).αν υπαρχει καποιοσ που ενδιαφερεται το πουλαω 1500 ευρω μονο να το παρει κ νατο χαρει!
Απάντηση με παράθεση
  #42  
Παλιά 19-04-11, 01:01
Το avatar του χρήστη mitsos_chania
mitsos_chania Ο χρήστης mitsos_chania δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-10-2007
Μηνύματα: 1.308
mitsos_chania has a spectacular aura aboutmitsos_chania has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Γαλλικό είναι....

Τι του έχετε κάνει του Ε34 και είναι garage queen?
Είναι σε άψογη κατάσταση?
Για πές μας...
Ηταν να πουληθει στεφ για "ενα κομματι ψωμι".Τελικα καταλαβαμε οτι δεν αξιζε,και οτι η συναισθηματικη του αξια ειναι πολυ μεγαλη.Ετσι ξαναβρεθηκε στην κατασταση που του αρμοζει(αψογη) και πλεον κοσμει το γκαραζ,παντα ετοιμο για βολτα βεβαια(δεν εχουμε καταθεσει πινακιδες).Να σημειωσω οτι το αμαξι ειναι σε απολυτως μαμα κατασταση,ακομα και το ηχοσυστημα ειναι μαμα.Το μονο που ειχε αλλαχτει ηταν το τιμονι με αυτο του Μ5 το οποιο τελικα δεν μου αρεσε και ξαναμπηκε το κανονικο του.
Απάντηση με παράθεση
  #43  
Παλιά 21-04-11, 02:21
Το avatar του χρήστη kavouras20
kavouras20 Ο χρήστης kavouras20 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 18-04-2011
Μηνύματα: 71
kavouras20 is on a distinguished road
Smile Βοήθεια

Είμαι σε τρομερό δίλλημα να επιλέξω ανάμεσα σε Ε34 και Ε39! Το Ε34 που σκέφτομαι είναι αυτό http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1347102/ και σκέφτομαι αν όντως είναι καλό να το πάρω και να του κάνω και μια ανακατασκευή κινητήρα για να είμαι απόλυτα σίγουρος ότι εχω ένα 34άρι αστέρι και να με βγάλει αλλες 200 χιλιαδες χιλιόμετρα απροβλημάτιστα. Το Ε39 είναι αυτό http://www.car.gr/classifieds/cars/view/1126413/ αλλα φυσικά χωρίς να του ρίξω λευτά...Θα ήθελα να μου πείτε πόσο περίπου θα μου κοστίσει μια τέτοια ανακατασκευή κινητήρα στον Μ50Β25 και αν το μοτέρ γίνεται όντως σαν καινούριο, η να πάρω το Ε39 (το οποιο γενικά δεν μου αρέσει και τοσο σαν αμάξι όσο το Ε34)??? Σας ευχαριστώ!
Απάντηση με παράθεση
  #44  
Παλιά 21-04-11, 09:02
Το avatar του χρήστη gregE36
gregE36 Ο χρήστης gregE36 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 15-11-2008
Μηνύματα: 1.072
gregE36 is on a distinguished road
το Ε39 βεβαια .ειναι το καλυτερο bmw ολων των εποχων .διαχρονικη καροτσα..το Ε34 εχει γερασει πολυ.το Ε39 θα το κρατησεις αλλα 10 χρονια ανετα..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:43.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.