Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #131  
Παλιά 13-05-11, 18:14
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
σημερα εβαλα καινουρια λαστιχα και ζυγισα και το αμαξι , 1547 με 1 ατομο (90kg) + ουτε 1/4 βενζινη.αρα αδειο χωρις οδηγο και χωρις βενζινη θα πρεπει να ειναι κοντα στα 1440.Μου φενεται πολυ ελαφρυ (ειναι smg foul extra με ηλιοροφη και μαμα ζαντες),ολοσωμη εξατμιση και pss10.
Απάντηση με παράθεση
  #132  
Παλιά 14-05-11, 23:46
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
μετατροπή είναι ??? ... γιατί στοκ Μ3 1440 κιλά με φουλ εξτρά μόνο σε χαλασμένη ζυγαριά μπορεί να βγει
Απάντηση με παράθεση
  #133  
Παλιά 15-05-11, 00:21
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
οχι φιλε γνησιο ειναι,θα το ζυγισω και αλλου παντως το χαρτι της αναλυσης των αμορτισερ και των κιλων το εχω αλλα θα το ζυγισω και αλλου.
Απάντηση με παράθεση
  #134  
Παλιά 15-05-11, 00:30
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Ρε συ το θεωρώ 100% λάθος ζυγαριάς αν μιλάμε για μαμά Μ3 με φούλ εξτρά !!! ... πήγαινε να ζυγίσεις σε ζυγαριά κανονική ... από την ανάλυση των αμορτισερ πιθανόν να είναι ότι να ναι το νούμερο ...

για να καταλάβεις του Μάνου που είναι μετατροπή από 316 σε csl ΕΝΤΕΛΩΣ ΓΥΜΝΟ (μιλάμε για λαμαρίνα μέσα) χωρίς καθίσματα πίσω κλπ κλπ βγήκε άδειο 1360 κιλά !!! ενώ κατά μέσο όρο ένα νορμάλ Μ3 πρέπει να βγεί άδειο 1550 - 1600 κιλά !!!
Απάντηση με παράθεση
  #135  
Παλιά 16-05-11, 14:42
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
εαν βρω καμια ζυγαρια γενικα με την πρωτη ευκαιρια θα το ζυγισω!!!και εμενα κουλο μου φανηκε..
Απάντηση με παράθεση
  #136  
Παλιά 16-05-11, 14:56
Το avatar του χρήστη chief
chief Ο χρήστης chief δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-08-2008
Μηνύματα: 557
chief is a jewel in the roughchief is a jewel in the roughchief is a jewel in the rough
Σιγουρα λαθος απο ζυγαρια ειναι.
Το δικο μου σε δυο ζυγαριες μετρημενο εδειξε 1400 κιλά.
Το Μ3 φουλ εξτρα δεν γινεται να ειναι 1460.
Απάντηση με παράθεση
  #137  
Παλιά 16-05-11, 16:40
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Οποιος θελει ζυγισμα αθηνα παει πχ...στον Πουπακη..εχει ιδιες ζυγαριες με την ΕΘΕΑ..
τωρα σε πλαστιγα κλπ ειναι αλλο θεμα..
Απάντηση με παράθεση
  #138  
Παλιά 16-05-11, 16:46
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Παιζει η μετατροπη να ειναι λιγοτερα κιλα????
Ειναι το σασι Μ πιο βαρυ απο την απλη σειρα?
Απάντηση με παράθεση
  #139  
Παλιά 16-05-11, 17:10
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
σιγα τα γκαζια ρε αντε μη σας βαλω με το 16αρι κ χασεται το φως σας....χαχαχαχαχχα πλακα πλακα ειστε τυχεροι που εχεται τετοια εργαλεια να τα χερεσται.....αααα!μην βαζετε κοντρες με κουβαδες γιατι μας περνανε κ μας κανουν ρομπα κ αντε να δικαιολογηθουμε μετα....κ το αλλο οταν πατανε φρενω δεν ξερουν που θα σταματησουν κ μπορει να τους παρουμε στο λαιμο μας...γιαυτο κοντρες μονο με σοβαρα αμαξια
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #140  
Παλιά 16-05-11, 18:40
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από manos///3 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιζει η μετατροπη να ειναι λιγοτερα κιλα????
Ειναι το σασι Μ πιο βαρυ απο την απλη σειρα?
Στα πίσω C pillars και σε μερικά πολύ λίγα άλλα σημεία ... αλλά πάιζει αν δεν μπούν όλα τα "δεσίματα" μπροστά πίσω κλπ κλπ ... να γλυτώσεις αρκετά κιλά ... αν βάλεις όλα τα Braces λογικά είναι πολύ μικρή διαφορά

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Οποιος θελει ζυγισμα αθηνα παει πχ...στον Πουπακη..εχει ιδιες ζυγαριες με την ΕΘΕΑ..
τωρα σε πλαστιγα κλπ ειναι αλλο θεμα..
κι εγώ εκεί ζυγίστικα
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.