Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-01-10, 13:30
Το avatar του χρήστη petroscf
petroscf Ο χρήστης petroscf δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2009
Μηνύματα: 619
petroscf will become famous soon enoughpetroscf will become famous soon enough
Αντιστρεπτικές για Ε21!!

Απευθύνομαι προς όλους τους ενδιαφερόμενους που οδηγούν κάποιο Ε21....:
Από αγγλικό forum στο οποίο είμαι μέλος (στοιχεία σε ενδιαφερόμενους μέσω pm) γνωρίζω ότι η Balance Motorsport προτίθεται να προχωρήσει στην παραγωγή αντιστρεπτικών δοκών, για Ε21, (μπρός και πίσω), αν μαζευτεί κάποιος ελάχιστος αριθμός ενδιαφερομένων να παραγγείλουν. Για την ακρίβεια: Η εταιρεία διαθέτει τις εν λόγω δοκούς για τα Ε21, αλλά η τιμή (δείτε και στο site της εταιρείας) είναι απαγορευτική...Αν όμως μαζευτεί ο απαιτούμενος αριθμός ενδιαφερομένων, η τιμή αυτή πέφτει σημαντικά, περίπου στα μισά χρήματα!!!

Η μπροστινή δοκός είναι επιπρόσθετη (δηλ μπαίνει πάνω στην υφιστάμενη), η πίσω αντικαθιστά την εργοστασιακή (αν υπάρχει), αλλά είναι πιο χονδρή από αυτή. (εργοστασιακή 16 ή 17 mm, Whiteline: 18mm). Συνεπώς πρόκειται για σαφή βελτίωση της οδικής συμπεριφοράς του αυτοκινήτου.

Σε περίπτωση που ενδιαφέρεστε, ενημερώστε με, ώστε αν μαζευτούμε αρκετοί να ενημερώσω και το αγγλικό forum και, κατ' επέκταση, τη whiteline.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη petroscf : 11-01-10 στις 13:34
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 12-01-10, 08:32
Το avatar του χρήστη petroscf
petroscf Ο χρήστης petroscf δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-06-2009
Μηνύματα: 619
petroscf will become famous soon enoughpetroscf will become famous soon enough
Κανείς??????????????????!!!!!

(Καλά το έλεγα εγώ αρχικά-και ορισμένοι μάλιστα μου έκαναν διορθώσεις...-ότι δεν έχουν μείνει αρκετοί με Ε21 στην Ελλάδα..Η τουλάχιστον που να ενδιαφέρονται και να ασχολούνται με το αυτοκίνητό τους...-πέρα από το γυάλισμα εννοώ)

Υπ όψιν ότι δεν ενδιαφέρομαι να πάρω χρήματα ή κάτι τέτοιο...Έτσι κι αλλιώς ο καθένας μετά θα παραγγείλει μόνος του, απ έυθείας στην εταιρεία.
Όποιος θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου με pm να του εξηγήσω, να του δώσω ηλεκτρονικές διευθύνσεις κλπ να μπεί να δεί...
Εγώ το μόνο που θέλω είναι να πέσει η τιμή των δοκών για να αγοράσω φτηνότερα ένα σετ για το δικό μου αυτοκίνητο...
Οπότε αν μαζευτούν κάποια ενδιαφερόμενα μέλη, φτιάχνουμε μια λίστα και την προωθώ σε ένα αγγλικό forum, να την προωθήσει μαζί με τη δική του λίστα (ώστε να είμαστε περισσότεροι) στην εταιρεία, ώστε να προχωρήσουν στην παραγωγή...

Αν αυτό δεν γίνει, μάλλον βλέπω να παραγγέλνω τελικώς από μόνος μου...(και τότε θα την πληρώσω ακριβότερα...)

Όσο για την εταιρεία, νομίζω ότι δεν χρειάζεται συστάσεις...Οι περισσότεροι εδω μέσα, φαντάζομαι ότι θα την γνωρίζουν καλύτερα, ως μάρκα, από ό,τι εγώ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη petroscf : 12-01-10 στις 08:34
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 13-04-10, 02:01
Το avatar του χρήστη ninos22
ninos22 Ο χρήστης ninos22 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2006
Μηνύματα: 580
ninos22 is an unknown quantity at this point
Δυσκολα τα πραγματα φίλε!Πολύ λίγοι εχουν μείνει!!
__________________
IMPOSSIBLE IS NOTHING.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 13-04-10, 07:36
Το avatar του χρήστη mike21
mike21 Ο χρήστης mike21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 26-08-2009
Μηνύματα: 974
mike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the roughmike21 is a jewel in the rough
φίλε καλημέρα,εάν μπορείς στείλε μου πληροφορίες,διευθήνσεις κ.τ.λ για το θέμα που αναφέρεις.
__________________
"Life is about passions. Thank you for sharing mine."
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 18-04-10, 20:21
Το avatar του χρήστη fan1s_e21
fan1s_e21 Ο χρήστης fan1s_e21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-04-2010
Μηνύματα: 106
fan1s_e21 is on a distinguished road
στειλε και εμενα σε παρακαλω, ενδιαφερομαι ...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 05:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.