Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > Περιποίηση

Περιποίηση Όλα τα θέματα που έχουν σχέση με την περιποίηση του αυτοκινήτου (πλύσιμο, γυάλισμα, κέρωμα, αλοιφές κλπ)

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 11-10-11, 13:46
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Περιποιηση και προετοιμασια για τον χειμωνα.

Μετα το τελος των καλοκαιρινων διακοπων ενας φιλος με επισκεφτηκε στο καταστημα μου για να του περιποιηθω το BMW του.

Στο αυτ/το εγινε εργασια βιοκαθαρισμου Σαλονιου και Γυαλισματος του Χρωματος και μπορειτε να δειτε παρακατω τα αποτελεσματα....

Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 11-10-11, 14:18
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road








Στην Διαδικασια Γυαλισματος και Κερωματος χρησιμοποιηθηκαν προιοντα της εταιρειας Meguiars και τα Τζαμια και οι Ζαντες αφου καθαριστηκαν σφραγιστηκαν με Νανοτεχνολογια της Percenta.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη P.S : 11-10-11 στις 14:23
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 11-10-11, 14:26
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Πολύ όμορφο φαίνεται!

Ποιο κερί της meg έβαλες Πλάτωνα?
Το ΝΧΤ 2?
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 11-10-11, 15:27
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
πολύ καλή δουλειά!!!!!!! σάν καινούριο έδειξε. Άν θέλεις απαντάς , απλά ενημερωτικά ρωτάω ή πές μου με πμ άν δέ θέλεις δημόσια, πόσο στοιχίζει ένας βιοκαθαρισμός στο σαλόνι και ένα γυάλισμα του βερνικιού? είμα απο επαρχία και θέλω να ξέρω περίπου τί παίζει!!!!!
ευχαριστώ!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 11-10-11, 15:27
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driver M Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο φαίνεται!

Ποιο κερί της meg έβαλες Πλάτωνα?
Το ΝΧΤ 2?
Σε ευχαρηστω φιλε Αρη!

Ναι το ΝΧΤ 2 εβαλα της meguiars,μιας και τα εχω στο καταστημα μου πλεων και αυτα,δυο χερια εφαρμογη και στο τελος της χρησιμοποιησα Last Touch.
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 11-10-11, 16:01
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
πολύ καλή δουλειά!!!!!!! σάν καινούριο έδειξε. Άν θέλεις απαντάς , απλά ενημερωτικά ρωτάω ή πές μου με πμ άν δέ θέλεις δημόσια, πόσο στοιχίζει ένας βιοκαθαρισμός στο σαλόνι και ένα γυάλισμα του βερνικιού? είμα απο επαρχία και θέλω να ξέρω περίπου τί παίζει!!!!!
ευχαριστώ!!!!
Σε ευχαρηστω φιλε Thanos E46coupe!

Σε αυτο που ρωτας σχετικα με της τιμες θα σου πω οτι δεν υπαρχει στανταρ τιμη για βιοκαθαρισμο στο σαλονι και στο γυαλισμα του χρωματος μιας και για τα δυο παιζει μεγαλο ρολο η κατασταση του αυτ/του και για να πεις τελικη τιμη θα πρεπει να δεις το αυτ/το αλλα και να εξηγησης τι θα κανεις οπως και αν ειναι εφικτο,που της περισσοτερες φορες ειναι,να κανεις ενα demo ωστε να καταλαβη ο ιδιοκτητης του πως θα ειναι η κατασταση του οταν το παραλαβη!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 04-02-12, 12:12
bimmerm Ο χρήστης bimmerm δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2011
Μηνύματα: 347
bimmerm will become famous soon enough
φιλε P.S σορρυ για το οφ τοπικ αλλα ηθελα να ακουσω και την δικια σου γνωμη για ενα θεμα που εχει απαντηθει απο καποιους σε αλλο τοπικ αλλα οχι απο εσενα.
μια που εισαι ειδικος στην περιποιηση λεω μηπως και ξερεις πως να προφυλαξουμε το φρεσκογυαλισμενο αυτοκινητο μας απο τις ακαθαρσιες των γατιων? μηπως εσυ ξερεις καποιο τροπο-υλικο που να τις απωθει?
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 06-02-12, 13:25
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmerm Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε P.S σορρυ για το οφ τοπικ αλλα ηθελα να ακουσω και την δικια σου γνωμη για ενα θεμα που εχει απαντηθει απο καποιους σε αλλο τοπικ αλλα οχι απο εσενα.
μια που εισαι ειδικος στην περιποιηση λεω μηπως και ξερεις πως να προφυλαξουμε το φρεσκογυαλισμενο αυτοκινητο μας απο τις ακαθαρσιες των γατιων? μηπως εσυ ξερεις καποιο τροπο-υλικο που να τις απωθει?
Δυστυχως φιλε bimmerm δεν γνωριζω να σου προτεινω καποιον αλλο τροπο εκτος απο αυτους που εχουν προτεινει καποιοι φιλοι σε αλλο τοπικ σε αυτο που ρωτας......το μονο που θα μπορουσα να συμβουλευσω σε τετοιες περιπτωσεις θα ηταν η κουκουλα!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 06-02-12, 14:41
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Ο βιοκαθαρισμός τι περιλαμβάνει ?
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 06-02-12, 16:20
Το avatar του χρήστη P.S
P.S Ο χρήστης P.S δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 224
P.S is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο βιοκαθαρισμός τι περιλαμβάνει ?
Βαθυ καθαρισμο ολων των εσωτερικων μερων του αυτοκινητου με φαρμακα Βιοδιασπωμενα (ΟΧΙ ΧΗΜΙΚΑ) για αφαιρεσει εντονης βρωμιας,καθαρισμο του πορτ-μπαγκαζ και στο τελος Ολικη απολυμανση με χρηση ειδικου μηχανηματος παραγωγης οζωντος για εξαλειψη ολων των δυσαρεστων μυρωδιον οπως και την εξολοθρευσει ολων των μικροβιων-βακτηριδιων.

Επισης συντηρηση ολων των πλαστικων-δερματινων επιφανειων μετα τον καθαρισμο τους.

Στο παρακατω link https://www.facebook.com/media/set/?...7148290&type=3 μπορεις να δεις φιλε μου καποια αυτοκινητα με το πριν και το μετα Βιοκαθαρισμου.!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη P.S : 06-02-12 στις 16:24
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
βιολογικος καθαρισμος, γρατζουνιες, γυαλισμα-κερωμα, auto-star, προστασια χρωματος


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.