Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 09-03-09, 13:54
Το avatar του χρήστη Ευλογητός
Ευλογητός Ο χρήστης Ευλογητός δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 124
Ευλογητός is on a distinguished road
Με αυτούς που εκμεταλλεύονται την ευγένεια μας και κλείνουν επανειλλημένως το γκαράζ μας,τι κάνουμε;
__________________
BMW E46 318ci Cabrio
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 09-03-09, 14:16
Το avatar του χρήστη ptboul
ptboul Ο χρήστης ptboul δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Μηνύματα: 585
ptboul has a spectacular aura aboutptboul has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ευλογητός Εμφάνιση μηνυμάτων
Με αυτούς που εκμεταλλεύονται την ευγένεια μας και κλείνουν επανειλλημένως το γκαράζ μας,τι κάνουμε;
Είτε βγαίνεις με την καραμπίνα είτε γυρνάς στο χωριό σου και κλειδαμπαρώνεσαι χωρίς να βλέπεις άνθρωπο. Εγώ είμαι μάλλον για το τελευταίο, μιας και η γαϊδουριά, η ασυδοσία, η αγένεια, η αυθάδεια και η νοσηρή ψυχοσύνθεση των συμπολιτών μας με έχουν φέρει στα όρια μου._
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 09-03-09, 14:17
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
Aυτό όπως και το να σταματάω στις ζέβρες τα είχα υιοθετήσει από την Αγγλία.. γρήγορα τα εγκατέλειψα μετά από άφθονο βρισίδi και κορναρίσματα όταν επέστραψα Ελλάδα for good..
Κακώς το εγκατέλειψες... Το κάνω ΠΑΝΤΑ (και μου κορναρουν παντα, εννοειται), και ανοιγω παραθυρακι, υψωνω μεσαιο δακτυλο, κλεινω παραθυρακι και ολα κομπλε... Η βαζω μια οπισθεν... Ο τσαμπουκάς με τσαμπουκά σπαει... Και δυστυχώς, μας αναγκαζουν να πεσουμε στο επιπεδο τους για να μην το καταπιουμε (και αυτο) και καταληξουμε σε κανα ψυχιατρείο απο τοσα που καταπινουμε... (οποιου παει το μυαλο αλλου... ΟΥΣΤ!!! )
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 09-03-09, 14:19
Το avatar του χρήστη Ευλογητός
Ευλογητός Ο χρήστης Ευλογητός δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-05-2004
Μηνύματα: 124
Ευλογητός is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
Είτε βγαίνεις με την καραμπίνα είτε γυρνάς στο χωριό σου και κλειδαμπαρώνεσαι χωρίς να βλέπεις άνθρωπο. Εγώ είμαι μάλλον για το τελευταίο, μιας και η γαϊδουριά, η ασυδοσία, η αγένεια, η αυθάδεια και η νοσηρή ψυχοσύνθεση των συμπολιτών μας με έχουν φέρει στα όρια μου._
Και γω μια από τα ίδια...Εν τω μεταξύ,είναι κυρίως φορτηγά και έχουν κάνει το πεζοδρόμιο θρύψαλλα...

Θα πάω φυλακή καμιά μέρα για φόνο...
__________________
BMW E46 318ci Cabrio
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 09-03-09, 14:22
Το avatar του χρήστη manos///3
manos///3 Ο χρήστης manos///3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 773
manos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura aboutmanos///3 has a spectacular aura about
Τη διαφημιση της Αegean την εχετε δει?
Με τους Ελληνες στο Λονδινο να βριζονται εννοω...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αυτοι ειμαστε...Βορεια Αφρικη!
Στο Κάιρο εχετε παει???
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 09-03-09, 14:26
Το avatar του χρήστη ptboul
ptboul Ο χρήστης ptboul δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Μηνύματα: 585
ptboul has a spectacular aura aboutptboul has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο τσαμπουκάς με τσαμπουκά σπαει...
Τι να κάνω ρε συ, δε ξέρεις τι μπορεί να κουβαλάει ο άλλος, είδες τι έχει γίνει αυτές τις μέρες με τα πιστόλια, τη τρως στο άσχετο και άντε γειά.

Επιπλέον με τις πολλές ευγένειες στην Ελλάδα δεν επιβιώνεις. Πρέπει να είσαι σε άμυνα και επιφυλακή..
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 09-03-09, 14:29
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ptboul Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να κάνω ρε συ, δε ξέρεις τι μπορεί να κουβαλάει ο άλλος, είδες τι έχει γίνει αυτές τις μέρες με τα πιστόλια, τη τρως στο άσχετο και άντε γειά.

Επιπλέον με τις πολλές ευγένειες στην Ελλάδα δεν επιβιώνεις. Πρέπει να είσαι σε άμυνα και επιφυλακή..
Aσε ασε, εχεις απολυτο δικιο... Το ιδιο μου φωναζει κ η μανα μου, δν ξερεις την τρελλα του αλλου... Αλλα, δεν φτανει που εχουν αδικο, ειναι και εριστικοι απο πανω...
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 09-03-09, 14:38
Το avatar του χρήστη ptboul
ptboul Ο χρήστης ptboul δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-02-2008
Μηνύματα: 585
ptboul has a spectacular aura aboutptboul has a spectacular aura about
E36 RULES!!@
Πρίν κανά μήνα ένας πιτσιρικάς (αλάνι και καλά) κατέβηκε κάτω από το αμάξι του, ήρθε και μου χτύπησε το τζάμι δυνατά (στο φανάρι που με πέτυχε) και μου ζήταγε τα ρέστα επειδή και καλά τον έκλεισα.

Σκέψου τη ψυχοσύνθεση αυτού του παιδιού να μπει σε αυτή τη διαδικασία, να βγει έξω από το αμάξι και να ορύεται για κάτι που είχε 50% δίκιο. Αν εγώ έβγαινα με ένα λοστό και τον άφηνα στον τόπο ποιο θα ήταν το κέρδος; Αν αντίστοιχα ερχόταν εκείνος με κάτι και με χτύπαγε αν εγώ αντιδρούσα;

Πολύ τσαντίλα σ'αυτή τη χώρα..
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 09-03-09, 14:52
Το avatar του χρήστη xou237
xou237 Ο χρήστης xou237 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-07-2005
Μηνύματα: 100
xou237 is on a distinguished road
Ελληνάρες οδηγοί που προσπαθούν να αποδείξουν:

α) ότι ο Σουμάχερ ήταν μαθητής τους

β) ότι το αλκοόλ δεν τους επηρεάζει (γιατί αυτοί είναι μάγκες)

γ) ότι όλοι οι άλλοι οδηγοί είναι άχρηστοι και πρέπει να κάνουν στην άκρη.

Προς όλους αυτούς, σηκώνω το ποτήρι μου να πιω στην υγειά τους και τους αφιερώνω τις παρακάτω φωτογραφίες.

http://3.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...822kokkino.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad821.jpg
http://1.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad817.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad813.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad810.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_JYBE53YybN...600/bad698.jpg
__________________
http://kostasxou.webs.com/
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 09-03-09, 14:54
Το avatar του χρήστη YAziDis
YAziDis Ο χρήστης YAziDis δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 14-12-2007
Μηνύματα: 1.197
YAziDis has a spectacular aura aboutYAziDis has a spectacular aura about
Και συνεχίζω με Σαββατιανό περιστατικό, την ώρα που γυρνούσα στο σπίτι (6 παρά το πρωί)...
  • Γιατί βρε τσΟμπανε, ΤΡΑΓΙ, γιδοβοσκέ, πίνεις, και οδηγάς; Και άντε, πες μερικοί πίνουν 2-3 ποτάκια, είναι απολύτως καλά, και οδηγάνε.. Εσύ που μου πίνεις 6-7 ποτα γιατί το κουβαλάς το ριμάδι; Και άντε εσύ ΒΛΑΚΑ οδηγέ το Σάββατο που τράκαρες Τσιμισκή με Παύλου μελά στο τριγωνάκι (Ξεκινάς απ'το φανάρι πλακοτώς, και πας μου καβαλάς το κράσπεδο, σπας τα σιδερένια κολονάκια, κάτι το αυτοκίνητο γυναικείο αιδοίο) φαντάζεσαι εκείνη την ώρα να ήταν κάποιος πολίτης εκεί; Στην ΚΑΛΥΤΕΡΗ των περιπτώσεων θα τον είχες σκοτώσει... Φαντάσου ΠΩΣ πήγαινες.
  • Και εσύ στόκε πριν λίγο που είμαστε στο φανάρι, και βαριέσαι να περιμένεις 2-3 φανάρια, βγαίνεις στο αντίθετο ρεύμα, με το κινητό στο χέρι τραλαλί τραλαλό, χωρίς να έχεις ορατότητα, και χωρίς να σε νοιάζει που θα πάει ο άλλος. ΓΙΔΙ.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.