Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > BMW Links

BMW Links Εδώ δημοσιεύουμε links (συνδέσμους) από ιστοσελίδες που αφορούν αποκλειστικά BMW!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1001  
Παλιά 03-03-17, 10:18
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
https://www.car.gr/9679338-bmw-m3-m-pack-full-extra
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1002  
Παλιά 03-03-17, 10:31
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Tι εννοεί δίνεται μονο με υπεύθυνη δήλωση?
Απάντηση με παράθεση
  #1003  
Παλιά 03-03-17, 10:42
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Ότι χρωστά τέλη πχ 10 ετών οπότε ουσιαστικά το πουλά για ανταλλακτικά.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1004  
Παλιά 03-03-17, 11:17
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stef Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω ο rapid να λέει ότι με 26 είναι μια χαρά, ίσα ίσα το αντίθετο λέει ή τουλάχιστον εγώ αυτό καταλαβαίνω, οτι και πάλι πανάκριβο είναι μιας κ πρέπει να τα ακουμπάς συνεχώς για συντήρηση service βενζίνες κλπ και οτι καλύτερα να πάρεις καινούριο όπου και πάλι προβλήματα θα σου βγάζει (και αναφέρει παράδειγμα κάποιο BMW του 2015) αν κατάλαβα καλα.
Επιπσης δεν θυμάμαι να υπήρξε κάποιος να πει ότι το Ζ4 Μ που έβαλα να είπε ότι είναι μια χαρά, παρά μόνο ο gnx που είπε ο άνθρωπος ότι τα χλμ είναι πραγματικά (που μπορεί και να είναι)
Σχετικά με φαναρτζοδουλειές και τρακαρίσματα μόνο εγώ αναφέρθηκα...
Τέλος επειδή τα πάντα είναι υποκειμενικά και όχι αντικειμενικά: 26.000€ για skoda κατ εμέ είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...
Ναι.. και με ένα ευρώ να το πάρεις, οικονομικά δεν είναι άριστη αγορά..
Αυτό λέω..
Αριστη αγορά θα ήταν να το πάρεις 40.000 και να μη δώσεις ένα ευρώ για βλακείες να το συνεφέρνεις συνέχεια..
Η αρχική τιμή είναι δελεαστική, αλλά ακολουθεί απο πίσω ένα άγνωστο οικονομικά ποσό που πρέπει να διαθέσεις...
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #1005  
Παλιά 03-03-17, 11:21
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειχα φτασει στο χειλος του γκρεμου και παρεπεα μεχρι που βρεθηκε ο Παναγιωτης και με βοηθησε να το περασω, σπρωχνοντας με....
Με το ποστ του ακυρωσα μολις τωρα την αγορα του Ε39 που ειχα ποσταρει. Βεβαια ο Παναγιωτης δεν εκανε καποιο κακο, απλως με βοηθησε να παρω την οριστικη αποφαση μιας που οι αποψεις μου σχεδον εφαπτονται με τις δικες του. Καλη η οδηγικη απολαυση και ο ρομαντισμος αλλα 50ριζουμε σε λιγο..!!!!!!
Εγώ θα πάρω Ε39.. Θα αφήσω το Ε46 στην άκρη..
Αλλά δεν θα το φτιάξω καθόλου στο εσωτερικο..
Οπως είναι, μόνο για τους χώρους για το μωρό το θέλω..
Ας ρημάξει, θα κυκλοφορώ με ένα ρημαγμένο Ε39, και μετά στα σκουπίδια..
2500 το παίρνω..
Αλήθεια ουτε μισό ευρώ δε θα δώσω.
Μόνο σέρβις.
Ας σκορπίσει το εσωτερικό.. δεν με ενδιαφέρει..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #1006  
Παλιά 03-03-17, 11:38
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Δεν θα σκορπίσει το 39 αν δεν το αφήνεις στον ήλιο
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #1007  
Παλιά 03-03-17, 14:57
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
To συγκεκριμενο ειχε γινει μεταβιβαση το Γεναρη και τον Φλεβαρη εβαλε πωλητηριο. Δε μπορεσε να με πεισει ξαφνικα οτι αρρωστησε ο ιδιοκτητης και κατεστη ανικανος να οδηγει...
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stelmaniac : 03-03-17 στις 14:59
Απάντηση με παράθεση
  #1008  
Παλιά 03-03-17, 16:07
MarinosE46 Ο χρήστης MarinosE46 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Μηνύματα: 792
MarinosE46 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν το βρήκα σε αγγελία αλλά φαντάζομαι πωλείται αφού δεν έχει πινακίδες.

Πείτε ότι θέλετε για Mustang και καινούρια και παλιά BMW. Όμως μερικά αυτοκίνητα δεν ξαναβγαίνουν. Μπορεί να μην είναι τέλειο, μπορεί η μούρη να σηκώνεται κατά την επιτάχυνση και να ελαφραίνει το μπροστά μερος πάνω από 200χλμ/ωρα αλλα όταν σκέφτομαι αντρική BMW το μυαλό μου πάει σε 3 αμαξια (Μ3 Ε30, Ζ3 Μ Coupe, Ζ4 Μ Coupe).

Πλέον έχει καταντήσει κακό να ονειρεύεσαι στην Ελλάδα...

Σάλια τρέχανε το πρωί έξω από τον Σπανό γλυφαδα....



Καλά κάνεις και ονειρεύεσαι...Ακόμα καλύτερα που είσαι φανατικός bmwδάκιας...Aλλά μεταξύ μας τα αυτοκίνητα της φίρμας δεν φημίζονται ούτε για την αξιοπιστία,ούτε για το value for money...
Και ναι,θα πιστέψω πως το δικό σου είναι σε άριστη κατάσταση,πως δεν έχει βγάλει το παραμικρό,πως το προσέχεις κλπ.
Αν κιόλας κάνεις 5-6000 χλμ το χρόνο σε μη αστικό περιβάλλον είναι το τέλειο αυτοκίνητο...
Αν το μετατρέψεις στον προσωπικό σου εργάτη,να σε πάει παντού κάθε μέρα,κάθε στιγμή και δεν έχεις τη δυνατότητα να αλλάζεις αυτοκίνητο της φίρμας πολύ συχνά όπως έγραψε ο φίλος stelmaniac,την πάτησες...Δουλεύεις για να πληρώνεις κάθε χρόνο κόστος συντήρησης ίσο με ένα μικρό αυτοκίνητο πόλης.
Το εσωτερικό σου θα γίνει σώβρακο αν πέσει στα όμορφα νύχια της εκάστοτε απρόσεχτης κοπέλας που θα έχεις ή του φίλου σου που αρέσκεται να στηρίζει όλο του το βάρος στο υποβραχιόνιο προκειμένου να βολευτεί καλύτερα στο κάθισμα.Να τσακωθείς και να χαλάσεις την καρδιά σου με ανθρώπους για τα πλαστικά?Σίγουρα όχι.Πληρώνεις μία,δύο,τρεις μέχρι που βαριέσαι ή δεν έχεις πλέον να τα σκας και το παρατάς στην τύχη του...
Δεν κατηγορώ το σκεπτικό σου,ίσα ίσα που θαυμάζω το αυτοκίνητό σου,το αυτοκίνητο του Ζαχαρία(και το παλιό και το Μ3) ή του topmar.Απλά προσωπικά είμαι της άποψης,να πάρω κάτι να το χαρώ και όσο περισσότερους περιορισμούς θέτω στον εαυτό μου και στους επιβάτες μου τόσο λιγότερο χαίρομαι...
Απάντηση με παράθεση
  #1009  
Παλιά 03-03-17, 16:26
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MarinosE46 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά κάνεις και ονειρεύεσαι...Ακόμα καλύτερα που είσαι φανατικός bmwδάκιας...Aλλά μεταξύ μας τα αυτοκίνητα της φίρμας δεν φημίζονται ούτε για την αξιοπιστία,ούτε για το value for money...
Και ναι,θα πιστέψω πως το δικό σου είναι σε άριστη κατάσταση,πως δεν έχει βγάλει το παραμικρό,πως το προσέχεις κλπ.
Αν κιόλας κάνεις 5-6000 χλμ το χρόνο σε μη αστικό περιβάλλον είναι το τέλειο αυτοκίνητο...
Αν το μετατρέψεις στον προσωπικό σου εργάτη,να σε πάει παντού κάθε μέρα,κάθε στιγμή και δεν έχεις τη δυνατότητα να αλλάζεις αυτοκίνητο της φίρμας πολύ συχνά όπως έγραψε ο φίλος stelmaniac,την πάτησες...Δουλεύεις για να πληρώνεις κάθε χρόνο κόστος συντήρησης ίσο με ένα μικρό αυτοκίνητο πόλης.
Το εσωτερικό σου θα γίνει σώβρακο αν πέσει στα όμορφα νύχια της εκάστοτε απρόσεχτης κοπέλας που θα έχεις ή του φίλου σου που αρέσκεται να στηρίζει όλο του το βάρος στο υποβραχιόνιο προκειμένου να βολευτεί καλύτερα στο κάθισμα.Να τσακωθείς και να χαλάσεις την καρδιά σου με ανθρώπους για τα πλαστικά?Σίγουρα όχι.Πληρώνεις μία,δύο,τρεις μέχρι που βαριέσαι ή δεν έχεις πλέον να τα σκας και το παρατάς στην τύχη του...
Δεν κατηγορώ το σκεπτικό σου,ίσα ίσα που θαυμάζω το αυτοκίνητό σου,το αυτοκίνητο του Ζαχαρία(και το παλιό και το Μ3) ή του topmar.Απλά προσωπικά είμαι της άποψης,να πάρω κάτι να το χαρώ και όσο περισσότερους περιορισμούς θέτω στον εαυτό μου και στους επιβάτες μου τόσο λιγότερο χαίρομαι...
Πέρα από το δικό μου που όντως κάνω πολύ λίγα χιλιομετρα το χρόνο αναφέρθηκα όμως και στα εταιρικά που έχουν περάσει από τα χερια μου. Και στα αυτοκίνητα αυτά ούτε τα νυχια και την τσάντα της κοπέλας μου προσέχω ούτε πως θα κάτσει ο φίλος μου μεσα. Απλα διατηρούνται σε καλη κατάσταση. Σίγουρα όμως το αυτοκίνητο και οι ζημιες που θα σου βγάλει πέρα από τις αισθητικές είναι λαχείο. Άλλοι έχουν ΒΜW (Mercedes, vag, toyota,kia κτλ) που δεν τους έχει κάνει κιχ και άλλοι τρέχουν συνεργείο. Είναι μην τύχει να είσαι μερος της αρνητικής στατιστικής.
Απάντηση με παράθεση
  #1010  
Παλιά 03-03-17, 17:11
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Τα αυτοκίνητα ρημάζουν στην Ελλάδα με τους κακούς δρόμους, τους κακούς οδηγούς τον κακό καιρό (εννοώ πολύ ζέστη και ήλιος) τα κάκιστα συνεργεία και πλέον τα ρηχά ελληνικά πορτοφόλια.

Όλα τα αυτοκίνητα ανεξαιρέτως μάρκας στην Γερμανία πχ είναι σε τέλεια κατάσταση με τα τριπλάσια χλμ.

Για εμένα μόνο όποιος το είχε από καινούριο ή από BMW premium selection από την Γερμανία μπορεί να έχει λόγο στην συντήρηση σε σχέση με τα χλμ. του αυτοκινήτου. Όλοι οι υπόλοιποι, και βάζω και τον εαυτό μου μέσα μιας και τα έχω κάνει όλα όσα αναφέρω, δεν ξέρουν πόσα πραγματικά χλμ. έχει το αυτοκίνητό τους.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:23.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.