Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Τεχνικά Θέματα

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
Prev Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Next
  #1  
Παλιά 09-06-13, 17:28
vasw Ο χρήστης vasw δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 18-09-2011
Μηνύματα: 12
vasw is on a distinguished road
Είχα ατύχημα - σύγκρουση

Έπειτα από σύγκρουση που είχα μέσα στην πόλη με την 116 μου, (ευθύνεται οδηγός ταξί που πέρασε με πορτοκαλί φανάρι) ξεκινάω τρεξίματα με τις ασφαλιστικές.
Eγώ έχω interamerican και ο άλλος Intersalonica (την πάτησα...)
Οι ζημιές όπως φαίνονται (δεν έχω πάει σε συνεργείο, περιμένω τον πραγματογνώμονα όπως μου είπαν) είναι εξωτερικά οι εξής:

Εμπρός καπώ, φτερό, προφυλακτήρας, φανάρι, μάσκα, και δυστυχώς και οι δύο μπροστινοί αερόσακοι.
Αλήθεια, ενώ δεν είχα συνεπιβάτη, γιατί άνοιξε ο αερόσακος του συνοδηγού;;;
Υγρά δεν έτρεξαν από το αυτοκίνητο (νερά κτλ) και επίσης δεν είχε σε πρώτη ματιά πρόβλημα στην κύλιση όπως φορτώθηκε στην οδική.
Με τη σύγκρουση άναψαν τα αλάρμ και αποκόπηκε η μίζα. Έπειτα, αν και δεν μπορούσε να πάρει μπρος, τα ηλεκτρικά της λειτουργούσαν (ράδιο φώτα).

Σήμερα που προσπάθησα να ανοίξω τις πόρτες, δεν λειτουργούσε το κεντρικό ξεκλείδωμα και επίσης δεν άναβε το ράδιο, ενώ τα αλάρμ ενεργοποιούνταν κανονικά...

Τέλος πάντων. Αν δεν έχει κάποια άλλη εσωτερική ζημιά, τι περίπου (πολύ πολύ χοντρικά) να περιμένω για κόστος;

Πως πρέπει να κινηθώ από εδώ και πέρα; Πρώτη φορά εμπλέκομαι σε ατύχημα!
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:41.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.