Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Ενδοκλαμπικές

Ενδοκλαμπικές Οι "μονομαχίες" μεταξύ μελών του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 07-10-11, 17:34
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
E46 325ti vs E36 328

ή αλλιως Geo vs Leo

O λογος που δεν εγραψα εχτες κατι ηταν για να απαντησω σημερα σε οτι θα γραφοτανε

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
το αποτελεσμα αναμενομενο.ετσι και αλλιως ποτε δεν υπηρξα κοντρακιας.ουτε καν να ξεκιναω ξερω και του το ειχα πει απο πριν.απλα ηθελα να δω το αμαξι μου πως παει.εγιναν 2 πατηματα.(το πρωτο δεν πιανεται διοτι ουτε καν εφυγα λογω απειριας με τις κορνες χαχαχα).

λοιπον στο 1ο που ηταν και το καλο μου πατημα (ξεκινησα καλα για αρχαριος) εφυγε ο γιωργος στην αρχη αλλα απο 3η μετα αρχισα να μαζευω σταθερα.[B]βεβαια εκει που ειχε σκυλιασει το δικο μου και ηταν ετοιμο να περασει (στα πολλα)[/B] ειδα την στροφη και εκοψα (δεν ηξερα τον δρομο-μαρτυρας μου ο fanatic) με αποτελεσμα να ξανακερδισει ο γιωργος το κενο που δημιουργησε στην αρχη με το αναμενομενο αποτελεσμα.

στο 2ο πατημα ξεκινησα πολυ νευρικα (μην θελοντας να του δωσω διαφορα στην αρχη) αλλα λογω ασχετοσυνης στο ξεκινημα και περισοτερων στροφων (ειπαμε δεν ξερω ακομα να ξεκιναω) εκανα τρελο κολοdrift!χαχαχα πρεπει να σκουπισα το δρομο καλα!χαχαχαχα
αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι (ενταξει λογω της παπαριας μου ειχε φυγει πολυ ο γιωργος δεν υπηρχε επαφη) οτι το ρημαδι το δικο μου παλι σταθερα μειωνε την μεγαλη διαφορα στην συνεχεια.
καλη φαση.να διευκρινησω οτι δεν εχω ξαναπατησει κανονισμενα.ετσι για την εμπειρια.
ο γιωργος ειναι εμπειρος στις εκκινησεις και απο οτι καταλαβα θελει πολλη δουλεια να τον καταφερεις.οι εντυπωσεις απο το αμαξι μου ειναι πολυ θετικες παντως και αυτος ηταν ο σκοπος που πατησα.οχι για να περασω τον γιωργο.ηξερα απο την αρχη οτι απο σταση σαν κουλος που ειμαι σε εκκινηση οτι δεν ειχα ελπιδες..
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
pffffffffffffff ο geo κλεβει εκκλησιες στις εκκινησεις....ε μαααααααααααααααα ολοι αναπηροι ειμαστε σε αυτο το φλορουμ?
Για αλλη μια φορα,το compact μπροστα επειδη ειναι κουλοι στις εκκινησεις οι αλλοι οδηγοι...Πραγματικα θα αρχισω να πιστευω οτι ενα προσθιοκινητο 500 αλογων σε δρομο γυαλι απο σταση θα σας κανει κολωνα στην 1η ταχυτητα...Εναλλακτικα ερχομαι με Ford Ka 69 βαρβατων αλογων,θα βαλω γυναικα να οδηγει και λογικα θα ειστε πισω,ετσι???Ελεος ρε παιδια με αυτη την καραμελα...Και θα το αναλυσω και αλλο στην συνεχεια

Στα του πατηματος λοιπον...ολα τα πατηματα εγιναν απο σταση,και τα 2 αυτοκινητα δικαβαλα...το πρωτο δεν το λαμβανω καν υποψην μου.

Στο δευτερο λοιπον πατημα καταβαση,με την καλη εκκινηση κατα τα λεγομενα του Leo σαν οδηγος και του Στελιου -fanatic σαν συνοδηγος,πριν την γεφυρα λοιπον που πατησε φρενο ο Leo...η διαφορα υπερ του comapct ηταν ΚΟΛΩΝΑ!!!!
1)Και οχι δεν το λεω εγω,το λενε τα παιδια που ηταν πανω στην γεφυρα...
2)Απτο 2ο πατημα που εχω βιντεο μεχρι και την 3η μου,το 328 ειναι κοντα 2 κενα πισω.Στο 15ο δευτερολεπτο αλλαζω σε 4η...στο 20ο δευτερολεπτο περναμε κατω απτην γεφυρα που αρχιζει να στριβει ο δρομος και λεγεται οτι φρεναρε το 328.Δηλαδη φορτωνουμε και 5 sec ακομα την 4η και ειναι ετοιμο να με περασει....οκ,μαλλον κατι δεν κολλαει εδω,ετσι?????

Στο 3ο πατημα αναβαση με την driftoεκκινηση του 328 οπως λεγεται,ειχαμε διαφορα στην γεφυρα 2 κενα.Και ναι οντως μαζευε δυνατα το 28αρι...μεχρι και εγω απο μπροστα ακουγα την γ@μωεισαγωγη σου να λυσαει....αλλά....sorry,δεν προλαβε ποτε...
Και για να προλαβω το "λιγο ακομα αν πηγαιναμε"....Στην Κερατεα φαναρι-γεφυρα που ειναι μετρημενα 1300+ μετρα,περναω με κοφτη 4ης,δηλαδη 195 χλμ...μαντεψε με ποσα περασαμε στα πατηματα μας κατω απτην γεφυρα???Με 170 στο 2ο και 195 στο 3ο...

Συμπερασμα λοιπον οτι αν δεν μπορεις στα 1300+ μετρα να περασεις μπροστα,ποσως με ενδιαφερει αν θα ειμαι πισω στα 2 χιλιομετρα!!!!....Που να πηγαιναμε δηλαδη και σταση 400?!?!?!?!?!?! Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του

Για να μην λοιπον παρεξηγηθω,ολα τα παραπανω δεν ειναι κανενος ειδους μομφη ή χωσιμο προς τους Leo και Fanatic,μια χαρα παρεα κανουμε και δεν εχουμε τπτ να χωρισουμε.Ολα τα παραπανω ειναι απλα η βαρεμαρα του να ακουω συνεχεια την ιδια δικαιολογια,απτον οποιοδηποτε!

Το πρωτο βιντεο,βλεπουμε μονο δρομο μπροστα απτο κομπακτ οποτε δεν υπαρχει λογος να το ανεβασω,το 2ο ειναι που βλεπετε,το 3ο δεν γραφτηκε ποτε στην καμερα

__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #2  
Παλιά 07-10-11, 17:35
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Επισης,στο βιντεο δεν εχει γραφτει η πρωτη κορνα,γιατι ολο και καποιος θα πεταχτει να πει οτι εφυγα στην 2η....και στην τελικη ας πουνε τα παιδια αν εφυγα καπου "πονηρα"

Και να μην ξεχασω να δωσω συγχαρητηρια στον Leo,γιατι εχει κανει προσεκτικες κινησεις στο αμαξι του και παει οντως πολυ καλα!!!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Geo_3D : 07-10-11 στις 17:41
  #3  
Παλιά 07-10-11, 19:16
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
ή αλλιως Geo vs Leo

O λογος που δεν εγραψα εχτες κατι ηταν για να απαντησω σημερα σε οτι θα γραφοτανε





Για αλλη μια φορα,το compact μπροστα επειδη ειναι κουλοι στις εκκινησεις οι αλλοι οδηγοι...Πραγματικα θα αρχισω να πιστευω οτι ενα προσθιοκινητο 500 αλογων σε δρομο γυαλι απο σταση θα σας κανει κολωνα στην 1η ταχυτητα...Εναλλακτικα ερχομαι με Ford Ka 69 βαρβατων αλογων,θα βαλω γυναικα να οδηγει και λογικα θα ειστε πισω,ετσι???Ελεος ρε παιδια με αυτη την καραμελα...Και θα το αναλυσω και αλλο στην συνεχεια

Στα του πατηματος λοιπον...ολα τα πατηματα εγιναν απο σταση,και τα 2 αυτοκινητα δικαβαλα...το πρωτο δεν το λαμβανω καν υποψην μου.

Στο δευτερο λοιπον πατημα καταβαση,με την καλη εκκινηση κατα τα λεγομενα του Leo σαν οδηγος και του Στελιου -fanatic σαν συνοδηγος,πριν την γεφυρα λοιπον που πατησε φρενο ο Leo...η διαφορα υπερ του comapct ηταν ΚΟΛΩΝΑ!!!!
1)Και οχι δεν το λεω εγω,το λενε τα παιδια που ηταν πανω στην γεφυρα...
2)Απτο 2ο πατημα που εχω βιντεο μεχρι και την 3η μου,το 328 ειναι κοντα 2 κενα πισω.Στο 15ο δευτερολεπτο αλλαζω σε 4η...στο 20ο δευτερολεπτο περναμε κατω απτην γεφυρα που αρχιζει να στριβει ο δρομος και λεγεται οτι φρεναρε το 328.Δηλαδη φορτωνουμε και 5 sec ακομα την 4η και ειναι ετοιμο να με περασει....οκ,μαλλον κατι δεν κολλαει εδω,ετσι?????

Στο 3ο πατημα αναβαση με την driftoεκκινηση του 328 οπως λεγεται,ειχαμε διαφορα στην γεφυρα 2 κενα.Και ναι οντως μαζευε δυνατα το 28αρι...μεχρι και εγω απο μπροστα ακουγα την γ@μωεισαγωγη σου να λυσαει....αλλά....sorry,δεν προλαβε ποτε...
Και για να προλαβω το "λιγο ακομα αν πηγαιναμε"....Στην Κερατεα φαναρι-γεφυρα που ειναι μετρημενα 1300+ μετρα,περναω με κοφτη 4ης,δηλαδη 195 χλμ...μαντεψε με ποσα περασαμε στα πατηματα μας κατω απτην γεφυρα???Με 170 στο 2ο και 195 στο 3ο...

Συμπερασμα λοιπον οτι αν δεν μπορεις στα 1300+ μετρα να περασεις μπροστα,ποσως με ενδιαφερει αν θα ειμαι πισω στα 2 χιλιομετρα!!!!....Που να πηγαιναμε δηλαδη και σταση 400?!?!?!?!?!?! Ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του

Για να μην λοιπον παρεξηγηθω,ολα τα παραπανω δεν ειναι κανενος ειδους μομφη ή χωσιμο προς τους Leo και Fanatic,μια χαρα παρεα κανουμε και δεν εχουμε τπτ να χωρισουμε.Ολα τα παραπανω ειναι απλα η βαρεμαρα του να ακουω συνεχεια την ιδια δικαιολογια,απτον οποιοδηποτε!

Το πρωτο βιντεο,βλεπουμε μονο δρομο μπροστα απτο κομπακτ οποτε δεν υπαρχει λογος να το ανεβασω,το 2ο ειναι που βλεπετε,το 3ο δεν γραφτηκε ποτε στην καμερα


Γιωργο να καταλαβω...εσυ κανεις φιλικα????? πατηματα με αλλα παιδια του φορουμ...για να καταλαβεις τι...????
αν εισαι καλυτερος κοντρακιας απο αυτους...η αν το αμαξι σου ειναι πιο δυνατο...????
Τι δικαιολογιες λενε τα παιδια...????...οτι δεν ξερουν να ξεκινησουν απο σταση..???
η οτι ειχαν την ταση να σε μαζευουν σιγα σιγα πραγμα που λες και μονος σου...


Ο στελιος λεει οτι απλα ολοι ειναι κουλοι...και αναπηρα στην εκκινηση....και λεει την αληθεια....

Το κοκκινο παραπανω...που γραφεις..ειναι κουραφεξελα..και κομπλεξικο...
  #4  
Παλιά 07-10-11, 19:21
Το avatar του χρήστη panos 316T
panos 316T Ο χρήστης panos 316T δεν είναι συνδεδεμένος
Ε36 turbomaniac
 
Εγγραφή: 10-02-2009
Μηνύματα: 667
panos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nicepanos 316T is just really nice
Μια λουκουμι ,μια μαστιγιο εισαι....χαχαχα...

Μπραβο που περασ(ες)ατε ωραια!

Επρεπε να δωσεις ενα αβαντζο στο Λεώ απο ρολλαριστες για να βλεπε καλυτερα πως παει το λεομαξο
__________________
τούρμπο και πράσινα άλογα...
  #5  
Παλιά 07-10-11, 19:32
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Κοιτα Κωστα...οταν για μενα προσωπικα ο Λεωνιδας στην συγκεκριμενη περιπτωση,και ο καθε χ,ψ Λεωνιδας,δεν το λεω επι προσωπικου,κανοντας την καλυτερη εκκινηση στο 2ο πατημα και στεκεται καλυτερα στο 3ο με ενα αμαξι που ειχει περισσοτερα αλογα απτο δικο μου,αλλά φτανουμε στα 1300+ μετρα και ειναι πισω...εγω θα λεω τα δικα μου οτι ειναι κουραστικο τα περι κουλαμαρας στην εκκινηση και οτι τα 10-15-20 παραπανω αλογα που μπορει να εχει δεν του φτανουν να καλυψει τα 100 κιλα κατω που εχει το compact κι οταν πλεον αρχιζουν να παιζουν ρολο εχουμε φτασει ηδη Χαλκιδα οποτε ποσως με ενδιαφερει,εσυ θα με λες κομπλεξικο και οτι λεω κουραφεξαλα,ενας αλλος θα λεει για μενα η αντικειμενικη κοντρα ειναι 2ες,αλλος η κοντρα ειναι σταση 1000 για να απλωσουν κιολλας,αλλος θα λεει πανω απτα 400 ειναι ταξιδι και γενικα ο καθε ενας θα εχει την αποψη του.

Τωρα κατα ποσο μπορει να ειμαι τοσο φαουλ σε κοντρα με 2 πισωκινητα bmw,καλη ασφαλτο και 1300+ μετρα αποσταση,τι να σου πω???Φυσικα και ρολ το 328 ειναι πιο γρηγορο απο εμενα,αλλά τι να κανουμε που αυτο ηταν το αποτελεσμα απο σταση??Αμα δε σου αρεσει να χανεις και εχεις την δικαιολογια ετοιμη στο στομα απο πριν,ε μην βαζεις...Μαλλον ειμαι κομπλεξαρας και μπραβο μου!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #6  
Παλιά 07-10-11, 19:39
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos 316T Εμφάνιση μηνυμάτων
Μια λουκουμι ,μια μαστιγιο εισαι....χαχαχα...

Μπραβο που περασ(ες)ατε ωραια!

Επρεπε να δωσεις ενα αβαντζο στο Λεώ απο ρολλαριστες για να βλεπε καλυτερα πως παει το λεομαξο
Εγω δεσμευομαι δημοσια,οτι πριν βαλει ο Λεονιδας προγραμμα θα παμε να κανουμε 150 πατηματα απο οποιαδηποτε σχεση και στροφες εκτος απο σταση και 1ες,και θα εχω και βιντεο αν μπορω για να φενεται και ολη η αποσταση που θα μου κανει...Το προφανες δηλαδη οτι θα ειμαι πισω,ειτε μιση καροτσα ειτε μια κολωνα ξερω γω?!?!?!Αλλά δεν θα με δεις να λεω οτι ηταν αναδρομος ο ερμης,δεν εδωσε ο Κάκος πεναλτι στον ΠΑΟΚ,ειχε ολογιομο φεγγαρι και το ειχε πιασει το compact μια μελαγχολια που εριχνε την ιπποδυναμη 15%...Γιατι ετσι μου ακουγεται καθε φορα οταν ακουω "ειμαι κουλος απο σταση"
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #7  
Παλιά 07-10-11, 19:41
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Eίναι αυτονόητο ότι 2 αυτοκίνητα παρόμοιου βάρους και ιπποδύναμης, αν πατήσουν από στάση και ένα από τα 2 κάνει σημαντικά καλύτερη εκκίνηση, το άλλο κατά πάσα πιθανότητα δε θα προλάβει να μαζέψει ΠΟΤΕ και να βγει μπροστά, και ας μαζεύει. Τώρα με τι ακριβώς χαίρεσαι Γιώργο δεν το καταλαβαίνω, αφού και μόνος σου λες ότι το 328 σε πάτημα ρολ που δεν παίζει πολύ ρόλο ο οδηγός θα είναι μπροστά, χαίρεσαι που απέδειξες ότι είσαι καλύτερος οδηγός από τον Leo; Ή πιστεύεις ότι το 328 στα κατάλληλα χέρια δεν μπορεί να ξεκινήσει όπως ξεκινάει το δικό σου και να βρεθεί μπροστά;

Και κάτι άλλο, και μόνο που κάνετε αυτή τη συζήτηση το φιλικό κλίμα χάθηκε. Αν δεν μπορείτε να κρατήσετε φιλικό κλίμα και τους τόνους χαμηλά μετά, τότε μην πατάτε καθόλου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 08-10-11 στις 08:45
  #8  
Παλιά 07-10-11, 19:52
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιωργο να καταλαβω...εσυ κανεις φιλικα????? πατηματα με αλλα παιδια του φορουμ...για να καταλαβεις τι...????
αν εισαι καλυτερος κοντρακιας απο αυτους...η αν το αμαξι σου ειναι πιο δυνατο...????
Τι δικαιολογιες λενε τα παιδια...????...οτι δεν ξερουν να ξεκινησουν απο σταση..???
η οτι ειχαν την ταση να σε μαζευουν σιγα σιγα πραγμα που λες και μονος σου...


Ο στελιος λεει οτι απλα ολοι ειναι κουλοι...και αναπηρα στην εκκινηση....και λεει την αληθεια....

Το κοκκινο παραπανω...που γραφεις..ειναι κουραφεξελα..και κομπλεξικο...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα Κωστα...οταν για μενα προσωπικα ο Λεωνιδας στην συγκεκριμενη περιπτωση,και ο καθε χ,ψ Λεωνιδας,δεν το λεω επι προσωπικου,κανοντας την καλυτερη εκκινηση στο 2ο πατημα και στεκεται καλυτερα στο 3ο με ενα αμαξι που ειχει περισσοτερα αλογα απτο δικο μου,αλλά φτανουμε στα 1300+ μετρα και ειναι πισω...εγω θα λεω τα δικα μου οτι ειναι κουραστικο τα περι κουλαμαρας στην εκκινηση και οτι τα 10-15-20 παραπανω αλογα που μπορει να εχει δεν του φτανουν να καλυψει τα 100 κιλα κατω που εχει το compact κι οταν πλεον αρχιζουν να παιζουν ρολο εχουμε φτασει ηδη Χαλκιδα οποτε ποσως με ενδιαφερει,εσυ θα με λες κομπλεξικο και οτι λεω κουραφεξαλα,ενας αλλος θα λεει για μενα η αντικειμενικη κοντρα ειναι 2ες,αλλος η κοντρα ειναι σταση 1000 για να απλωσουν κιολλας,αλλος θα λεει πανω απτα 400 ειναι ταξιδι και γενικα ο καθε ενας θα εχει την αποψη του.

Τωρα κατα ποσο μπορει να ειμαι τοσο φαουλ σε κοντρα με 2 πισωκινητα bmw,καλη ασφαλτο και 1300+ μετρα αποσταση,τι να σου πω???Φυσικα και ρολ το 328 ειναι πιο γρηγορο απο εμενα,αλλά τι να κανουμε που αυτο ηταν το αποτελεσμα απο σταση??Αμα δε σου αρεσει να χανεις και εχεις την δικαιολογια ετοιμη στο στομα απο πριν,ε μην βαζεις...Μαλλον ειμαι κομπλεξαρας και μπραβο μου!
Επισης Κωστα να σου θυμησω και κατι που μαλλον εχεις ξεχασει

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=28864
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...1&postcount=89
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...2&postcount=90

Και εδω ειναι η ταμπακιερα
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...0&postcount=92

Τοτε συμφωνουσες και λεγαμε να πατησουμε και μαζι.Γιατι λοιπον τωρα που πατησαμε με τα παιδια ειμαι κομπλεξικος???????
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #9  
Παλιά 07-10-11, 19:54
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Eίναι αυτονόητο ότι 2 αυτοκίνητα παρόμοιου βάρους και ιπποδύναμης, αν πατήσουν από στάση και ένα από τα 2 κάνει σημαντικά καλύτερη εκκίνηση, το άλλο κατά πάσα πιθανότητα δε θα προλάβει να μαζέψει ΠΟΤΕ και να βγει μπροστά, και ας μαζεύει. Τώρα με τι ακριβώς χαίρεσαι Γιώργο δεν το καταλαβαίνω, αφού και μόνος σου λες ότι το 328 σε πάτημα ρολ που δεν παίζει πολύ ρόλο ο οδηγός θα είναι μπροστά, χαίρεσαι που απέδειξες ότι είσαι καλύτερος οδηγός από τον Leo; Ή πιστεύεις ότι το 328 στα κατάλληλα χέρια δεν μπορεί να ξεκινήσει όπως ξεκινάει το δικό σου και να βρεθεί μπροστά;
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Και κάτι άλλο, και μόνο που κάνετε αυτή τη συζήτηση το φιλικό κλίμα χάθηκε. Αν δεν μπορείτε να κρατήσετε φιλικό κλίμα και τους τόνους χαμηλά μετά, τότε μην πατάτε καθόλου.
η ιδια απαντηση και σε σενα Νικο στο προηγουμενο μου ποστ με τα λινκς!
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
  #10  
Παλιά 07-10-11, 19:54
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Ρε Γιωργο τελικα μονο το δικο μου 28αρι σταθηκε καλα απεναντι σου ρε?Ααα και του Λεοντη απ'οτι ακουσα.....Να υπενθυμισω οτι πηγαιναμε μαζι μεχρι την 3η και μετα ανοιγα σταδιακα μεχρι τα 180-200 γυρω στο 1.5-2 αυτοκινητα.....Μου'κανε εντυπωση πως ενα αμαξι 200 ιππων ξεκιναγε τοσο ''ταπα'' χωρις καν μπλοκε διαφορικο!!Το'χει ο Γιωργος στην εκκινηση παντως....
Υ.Γ. ρε παιδια ο Geo εχει δικιο,τα 1300 μετρα ειναι ηδη πολλα για κοντρα και κανεναν δεν ενδιαφερει αν μεχρι την Χαλκιδα ο αλλος θα περναγε μπροστα......Για να δουμε τι θα κανει το αλλο 328 που'χουμε φτιαξει απεναντι στο κοκκινακι!
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 14:00.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.