Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Μονομαχίες, Διπλομαχίες, Τριπλομαχίες!! > Εξωκλαμπικές

Εξωκλαμπικές Οι "μονομαχίες" με αυτοκίνητα που δεν είναι μέλη του BMW-Motorsport.gr Το παρόν φόρουμ βρίσκεται υπό επιτήρηση! Αν το κλίμα δεν είναι απόλυτα ήρεμο και φιλικό, δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης!!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 10-03-10, 15:56
Το avatar του χρήστη TAZ118!
TAZ118! Ο χρήστης TAZ118! δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 684
TAZ118! has a spectacular aura aboutTAZ118! has a spectacular aura about
Ωραιος ο TSAF.Λογικο το αποτελεσμα....Πιο ελαφρια η Ε30 και με λιγοτερες απωλειες....

@Pilot1000RR:Καλα του εκανες!Υπαρχει ενας κανονας:δεν τα βαζουμε με μηχανες...Ειναι αλλος κοσμος,αλλη κλαση....
__________________
SIX TURNING,FOUR BURNING...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 10-03-10, 16:04
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Group
Vag
Must
Die

GVMD!!!
ΟΧΙ γιατι η μεγαλη μου αγαπη ειναι το σκαθαρι μου και οχι τα ΒMW μου. Σεβασμος στον σκαθαρο.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 10-03-10, 16:05
Το avatar του χρήστη pilot_1000RR
pilot_1000RR Ο χρήστης pilot_1000RR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-02-2010
Μηνύματα: 137
pilot_1000RR is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TAZ118! Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραιος ο TSAF.Λογικο το αποτελεσμα....Πιο ελαφρια η Ε30 και με λιγοτερες απωλειες....

@Pilot1000RR:Καλα του εκανες!Υπαρχει ενας κανονας:δεν τα βαζουμε με μηχανες...Ειναι αλλος κοσμος,αλλη κλαση....
φιλε TAZ εχω κανει ανοιγματα και ''κοντρες'' σε διαδρομες στριφτερες με αυτοκινητα που τα οδηγουσαν γνωστες και ''κυμπαριδες'' οδηγοι οι οποιοι και ξερουν και σεβονται και γουσταραμε και οι δυο! και προσεχαμε ο ενας τον αλλο κλπ, αλλα οταν ο αλλος ειναι πιτα στην ειρωνια και νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@ ε τοτε το θελει το ''ξυλο'' του! εξαλου υπαρχει ενας κανονας που ισχυει για ΟΛΟΥΣ μας..''παντα υπαρχει καποιος ποιο γρηγορος!!''
__________________
''we keep them up and safe!''
Association of Licensed Aircraft Engineers.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 10-03-10, 16:05
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Λογικα και στα Μ3 Ε46 πρεπει να τους ριχνεις....σωστα..???
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 10-03-10, 16:09
Το avatar του χρήστη TAZ118!
TAZ118! Ο χρήστης TAZ118! δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-11-2008
Μηνύματα: 684
TAZ118! has a spectacular aura aboutTAZ118! has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pilot_1000RR Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε TAZ εχω κανει ανοιγματα και ''κοντρες'' σε διαδρομες στριφτερες με αυτοκινητα που τα οδηγουσαν γνωστες και ''κυμπαριδες'' οδηγοι οι οποιοι και ξερουν και σεβονται και γουσταραμε και οι δυο! και προσεχαμε ο ενας τον αλλο κλπ, αλλα οταν ο αλλος ειναι πιτα στην ειρωνια και νομιζει οτι εχει πιασει τον παπα απο τα @@ ε τοτε το θελει το ''ξυλο'' του! εξαλου υπαρχει ενας κανονας που ισχυει για ΟΛΟΥΣ μας..''παντα υπαρχει καποιος ποιο γρηγορος!!''
+100000000
__________________
SIX TURNING,FOUR BURNING...
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 10-03-10, 16:27
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Λογικα και στα Μ3 Ε46 πρεπει να τους ριχνεις....σωστα..???
Ναι σε νορμαλ Ε46 Μ3 ειμαι μπροστα. Σε κομπρεσορατα ομως οχι.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 10-03-10, 17:32
Το avatar του χρήστη Geo_3D
Geo_3D Ο χρήστης Geo_3D δεν είναι συνδεδεμένος
User you love to hate!!!!
 
Εγγραφή: 07-07-2004
Μηνύματα: 6.444
Geo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to beholdGeo_3D is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
ΟΧΙ γιατι η μεγαλη μου αγαπη ειναι το σκαθαρι μου και οχι τα ΒMW μου. Σεβασμος στον σκαθαρο.
Ο σκαθαρος στον οποιο και δειχνουμε μεγιστο respect ανοικει στη αγνη εποχη...VW μονο...οχι Group Vag
__________________
If you smell...what Geo is cookin!!!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από agrotis328 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο 400αρι δεν ειχα ελπιδα...αυτος θα μας κανει να αλλαξουμε και χωρα!!
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 10-03-10, 20:38
Το avatar του χρήστη saikoE39
saikoE39 Ο χρήστης saikoE39 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 05-02-2005
Μηνύματα: 1.715
saikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nicesaikoE39 is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι σε νορμαλ Ε46 Μ3 ειμαι μπροστα. Σε κομπρεσορατα ομως οχι.
ενταξ,,,για νορμαλ λεμε....μονο..!!!!

λογικο το ΤΤ με 310 αλογα να μην μπορει να κρατηθει διπλα σου..!!!!!

παντως και τα νεα Ττ μονο με προγραμμα δυσκολα θα τα βρουν απεναντι σου...!!!
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 11-03-10, 09:38
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο σκαθαρος στον οποιο και δειχνουμε μεγιστο respect ανοικει στη αγνη εποχη...VW μονο...οχι Group Vag
τοτε ειμαστε ΟΚ
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 11-03-10, 09:47
Το avatar του χρήστη 318 big
318 big Ο χρήστης 318 big δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 18-02-2010
Μηνύματα: 24
318 big is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pilot_1000RR Εμφάνιση μηνυμάτων
θελω να γινω και εγω μελος!!! μισω τα volkswagen και ειδικα τα golf! τα μισω!! θυμαμαι οταν ειχα το rallye και το ΜΧ ειχα ''δικασει'' αμετρητους στον δρομο Αγιου Βασιλειου-Χορτιατη(για οσους ξερουν).

αλλα η καλυτερη ηταν αλλη! ακουστε ιστορια. Ειμαι με το προηγουμενο CBR-1000RR που ειχα με τα χρωματα της Repsol και πηγαινω στο χωριο στην παλια εθνικη Θεσσ.-Καβαλας, στο υψος του Λαγυνα εχει φαναρι και με πιανει. Ενω ειμαι σταματημενος ερχεται διπλα μου ενα Golf R32 με carbon καπω,φρενα απο Πορκι χαμηλωμενο και τερμα φιμε τζαμια. ανοιγει λοιπον το τζαμι και εμφανιζεται τυπος γυρω στα 35 με πουκαμισακι VW και ακολουθει ο εξης διαλογος..Ε(εγω) Α(αυτος):
Α: ψηλε τι λεει το ΧονταΚΙ καλα??
Ε:μια χαρα ευχαριστω..
Α:καλα παει τι λεει?
Ε:τι να σου πω,καλα λεω οτι παει. Θες να κανουμε καμια ψιλη να δεις?(σε εντελως φιλικο επιπεδο)
Α(με μεγαλη ειρωνια)Τι να δω ρε μεγαλε! δεν το βλεπεις το εργαλειο? απο MTM βελτιωμενο 400 αλογα!!
Ε:Πσσσσσσσ τι λε ρε ψηλε!! μου κοπηκαν τα γονατα απο τον φοβο!!
και τοτε ο μεγιστος αρχιζει και μαρσαρει! Ε ρε γλεντια λεω και καρφωνω την 1η. με το που αναβει το πρασινο πετιεται μπροστα και τον ακολουθω(επιτηδες) απο κοντα, αλλαγη σε δευτερα περιπου στα 100(υπ'οψιν οτι η 1η στο μηχανακι μου βγαζει 160χλμ!!) και αρχιζω σουζα οποτε τον περναω με σουζα και την συνεχιζω σχεδον μεχρι τον κοφτη της 2ας λιγο κατω απο τα 200χλμ,το ριχνω και καρφωνω τις υπολοιπες! εφτασα σχεδον τα 280 εκοψα, οταν κοιταξα πισω ουτε που φαινοταν!
αυτος πρεπει να το 'εκαψε ' μετα...
καλα μεγαλη χαζομαρα ολη μου τη ζωη εχω μηχανες και σχεδον κανενα αυτοκινητο δε παει μια μπροστα σε μηχανη ,απο Μ5 και πανω πρεπει να μιλανε κανονικα.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.