Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #3231  
Παλιά 21-05-14, 19:12
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Αν κρίνω απο τα παλικάρια που παίρνουν τηλ και σου λένε ότι θέλεις απο τα μυαλά που κουβαλάνε ορισμένοι (θα του βάλω V8 μπλα μπλα μπλα) πιστεύω ότι απο την στιγμή που έφυγε απο τα χέρια του Γιάννη δύσκολα θα μείνει στην κατάσταση που το άφησε..

Μακάρι να πέσει σε καλά χέρια..

(Ο Bmw Power κρατιέται με νύχια και με δόντια )
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
Απάντηση με παράθεση
  #3232  
Παλιά 21-05-14, 21:24
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
ποσο το δινει?
καποιος πλουσιοπαιδο θα το λιμπιστει και θα του το παρει ο μπαμπας μην αγχωνεστε
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #3233  
Παλιά 21-05-14, 22:07
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Την πρώτη μέρα που το είχε αγοράσει ο πρώην ιδιοκτήτης απο τον Γιάννη, το είχε παρκάρει μπροστά στο συγκεκριμένο μαγαζί. Μπαίνει τύπος μέσα, ο οποίος πρόσφερε επιτόπου περισσότερα χρήματα απο όσα είχε δώσει στον Γιάννη αλλά εννοείται οτι δεν το έδωσε.

Τελικά έγιναν κάποιες ανταλλαγές και τώρα είναι ιδιοκτησία του καταστήματος. ΧΑΧΑ
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3234  
Παλιά 22-05-14, 02:44
Το avatar του χρήστη Sport_Evolution
Sport_Evolution Ο χρήστης Sport_Evolution δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 12-05-2010
Μηνύματα: 107
Sport_Evolution will become famous soon enough
Καταπληκτικές φωτογραφίες Ε30 Μ3 προς πώληση από την 4Star Classics στην Αγγλία. Το εν λόγω αυτοκίνητο σημειωτέον έχει διανύσει περίπου 162,000 km κι όμως εμφανίζεται ωραιότερο από καινούργιο στις φωτογραφίες εσωτερικού, εξωτερικού και μηχανής! Ακολουθήστε τον σύνδεσμο http://www.4starclassics.com/BMW-E30-M3-For-Sale-4/ όσο ισχύει και ανοίξτε τις φωτογραφίες (click και πάλι click για μεγέθυνση στις φωτογραφίες).

Γ.Ν.
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg M1A0039.jpg (215,5 KB, 15 εμφανίσεις)
Απάντηση με παράθεση
  #3235  
Παλιά 22-05-14, 06:52
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Ωραίο το κοκκινακι απο πάνω το χάσετε στις αρχές της εβδομάδας.

Τα 2-3 τελευταία χρονια έχουνε πουληθεί στην Ελλάδα τα εξής Μ3 Ε30

1)στην Καρδίτσα στα 12.5χιλ
2)στην Ξάνθη του Χατζημωυσιαδη στα 12-13χιλ
3)απο Αγρίνιο στα 13 περίπου
4)το δικό μου αρχικά στα 13 και απο εμένα στα 12χιλ
5)μου ζητήσανε για γνήσιο που ειχε κλαπεί την δεκαετία του 90 και επιστραφηκε στον ιδιοκτήτη του που εχει ακομα την αρχική άδεια στα 12-13χιλ
5)απο Χαλκίδα το κόκκινο της Αστυνομίας γνήσιο χωρίς αρ.πλαισιου πήγε Γερμανία και έγινε της πουτ@ν@s αργότερα με τα χαρτιά του,πουλήθηκε 10χιλ περίπου.

Η αξία τέτοιων αυτοκινήτων εγώ θεωρώ οτι ειναι αυτή στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή,κάποιος μπορεί να δώσει τα αντερα του γιατι τόσο το κοστολογει....ειναι απλά εκτός αγοράς.

Μιλάμε για μετατροπές ή ΄γνησιες΄ μετατροπές που λένε κάποιοι και γελάμε καμία φορά.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3236  
Παλιά 22-05-14, 07:51
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Για να μην παρεξηγουμαστε,δεν κοστιζουνε ΟΛΑ τα Μ3 Ε30 12-13χιλιαρικα.Τα παραπανω ητανε στην ιδια φιλοσοφια με το δικο μου,καποια σημεα ανακατασκευασμενα και καποια οχι.Το δικο μου δεν ειχε σαλονι SPORT EVO,δεν ειχε τετραπιστονα φρενα,δεν ειχε carbon εισαγωγη,δεν ειχε κινητηρα EVO1 ή 2 κτλ.κτλ.

Εννοειται αν ειχε ολα τα παραπανω,αν ειχε σαλονι 2.5αρι κτλ-κτλ δεν θα το ειχα αγορασει τοσο,δεν θα το ειχα δωσει τοσο κτλ-κτλ.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3237  
Παλιά 22-05-14, 12:12
Το avatar του χρήστη alpaneras
alpaneras Ο χρήστης alpaneras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 493
alpaneras has a spectacular aura aboutalpaneras has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο το κοκκινακι απο πάνω το χάσετε στις αρχές της εβδομάδας.

Τα 2-3 τελευταία χρονια έχουνε πουληθεί στην Ελλάδα τα εξής Μ3 Ε30

1)στην Καρδίτσα στα 12.5χιλ
2)στην Ξάνθη του Χατζημωυσιαδη στα 12-13χιλ
3)απο Αγρίνιο στα 13 περίπου
4)το δικό μου αρχικά στα 13 και απο εμένα στα 12χιλ
5)μου ζητήσανε για γνήσιο που ειχε κλαπεί την δεκαετία του 90 και επιστραφηκε στον ιδιοκτήτη του που εχει ακομα την αρχική άδεια στα 12-13χιλ
5)απο Χαλκίδα το κόκκινο της Αστυνομίας γνήσιο χωρίς αρ.πλαισιου πήγε Γερμανία και έγινε της πουτ@ν@s αργότερα με τα χαρτιά του,πουλήθηκε 10χιλ περίπου.

Η αξία τέτοιων αυτοκινήτων εγώ θεωρώ οτι ειναι αυτή στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή,κάποιος μπορεί να δώσει τα αντερα του γιατι τόσο το κοστολογει....ειναι απλά εκτός αγοράς.

Μιλάμε για μετατροπές ή ΄γνησιες΄ μετατροπές που λένε κάποιοι και γελάμε καμία φορά.
Πάντως του Νότη του δώσανε 16500 και δεν το έδωσε!!!
__________________
(OO==[][]==OO)
M3 E30
Απάντηση με παράθεση
  #3238  
Παλιά 22-05-14, 12:12
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Exclamation

Aνεβηκε η αμοιβη στα 10.000 ευρω για να βρεθει η κλεμμενη Μ3 Ε30 απο την Τερψιθεα Γλυφαδας,για να δουμε ποιος θα μιλησει πρωτος.


http://www.car.gr/classifieds/cars/view/4938979/
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #3239  
Παλιά 22-05-14, 12:18
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alpaneras Εμφάνιση μηνυμάτων
Πάντως του Νότη του δώσανε 16500 και δεν το έδωσε!!!
Του Νοτη και το δικο σου ειναι καλυτερα απο αυτο που ειχα εγω ομως!Με καλυτερη βαφη απο το δικο μου και τα 2,με ανακατασκευασμενους κινητηρες απο το μηδεν και τα 2 και με σαλονι SPORT EVO το δικο σου και με RS 16άρες του Νότη κτλ-κτλ και μην ξεχνας Αλεξανδρε οτι εγω το ειχα παρει και πολυ χαμηλα το αμαξι και ετοιμο, ενω εσεις τα εχετε πληρωσει εξολοκληρου.
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 22-05-14 στις 12:21
Απάντηση με παράθεση
  #3240  
Παλιά 22-05-14, 12:29
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Aνεβηκε η αμοιβη στα 10.000 ευρω για να βρεθει η κλεμμενη Μ3 Ε30 απο την Τερψιθεα Γλυφαδας,για να δουμε ποιος θα μιλησει πρωτος.


http://www.car.gr/classifieds/cars/view/4938979/
Αυτά φοβάμαι ρε γμτ. Τι να το κάνω άμα έχω μια τέτοια ειδική κατασκευή και δεν μπορώ να μπω ούτε στην ταβέρνα μια ώρα γιατί στην Ελλάδα με τα λαμόγια που κυκλοφορούν ατιμώρητα θα στο σηκώσουν στο 5λεπτο...
__________________

"Exhaust gases go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster..." - Jeremy Clarkson
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Tags
m3 30

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.