Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γεωγραφικές Κοινότητες > Βόρεια Ελλάδα > Γενικές συζητήσεις - Τοπικά Νέα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 26-01-12, 21:25
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Cool Εφαγα προστιμο για ΚΤΕΟ απο το Μικτο

Καλησπερα παιδια,
μολις σημερα εφαγα 300 ευρουλακια κατακεφαλα γιατι δεν ειχα ΚΤΕΟ στο επαγγελματικο,εκει κοντα στην Κατερινη,μετα την υπογεια προς Λεπτοκαρια.Και λεω εγω τωρα...Παιζει να τη γλιτωσω αμα κλαφτω εγκαιρα στον Δικα της τροχαιας,εν αναγκη να το κανουμε κι αυτο ...
Το προστιμο ΔΕΝ εχει εκπτωση 50% αν πληρωθει μεσα σε δεκα μερες και οι πινακιδες με την αδεια θα δωθουν μονο και αν πληρωθει η κατραπακια!!!
Ζηταω πολλα,το ξερω...Αλλα και σε τετοιες εποχες που ζουμε τι σφαλιαρες πανε και ριχνουνε ρε γμτ. (πανω σ'αυτο θα πατησω ) Δεν εχω και καντε κατι και για ενα μεροκαματο παμε και και και... Εχω και κατι αλλες δικαιολογιες,τις εχω ομως σαν ασσο στο μανικι μου.Πειτε ρε παιδια αν ετυχε σε κανεναν απο σας κατι αναλογο (που το απευχομαι βεβαια) και την εβγαλε καθαρη.Αλλιως να παω αυριο πρωι-πρωι στην Εθνικη Τραπεζα (μονο εκει εξωφληται) να πιασω καλη σειρα...
__________________
My baby!!!
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 26-01-12, 22:02
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
περαστικά σου...είχα φάει εγώ 300άρα για κτέο στο επαγγελματικό φορτηγό Ζωάδικο που έχω και δέν είναι τα μισά επειδή πάνε στην εφορία...όταν την πληρώσεις πέρασε απο αστυνομία να τους δείξεις το χαρτί οτι πλήρωσες. έγώ δέ το έκανα και μου ξανα έστειλαν 300άρα σύν τόκους... μετά να δείς τί τρέξιμο έφαγα μέχρι να βρώ τα χαρτιά στη εφορία οτι το είχα πληρώσει!!!!

Με λίγα λόγια Δέν παίρνουν χαμπάρι απο κλάματα!!! άντε πλήρωσέ το κ πέρνα το και κτεο να ξεμπερδεύεις!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 26-01-12, 22:11
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Αυτος ηταν ο αρχικος μου σκοπος.Να το αφησω να παει στην εφορια και μετα να το κανω διακανονισμο.Αλλα αυτος ειπε οτι δεν παει στην εφορια και να το πληρωσω οταν θα βρω λεφτα.Τοτε βεβαια θα παρω και τις πινακιδες.
__________________
My baby!!!
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 26-01-12, 22:16
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
ετυχες στην χειροτερη τροχαια ρε φιλε....τεσπα εγω ειπα οτι θα τους παω το κτεο κ την γλυτωσα...ητνα γνωστοι ομως
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 26-01-12, 22:24
kostastnt Ο χρήστης kostastnt δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-02-2008
Μηνύματα: 470
kostastnt will become famous soon enoughkostastnt will become famous soon enough
Δεν χάνεις τίποτα να περάσεις και από τον διοικητή.. Έτσι κι αλλιώς αν δεν κάνεις τίποτα, θα το πληρώσεις..
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 26-01-12, 22:39
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
δε με κατάλαβες...ό,τι κλήση παίρνει ένα επαγγελματικό όχημα η κλήση πληρώνεται στην εκάστοτε εφορία οπου ανήκει το όχημα. όχι στο ταχυδρομείο!!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 26-01-12, 22:42
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostastnt Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν χάνεις τίποτα να περάσεις και από τον διοικητή.. Έτσι κι αλλιώς αν δεν κάνεις τίποτα, θα το πληρώσεις..
Αυτο λεω και γω.Μιση ντροπη δικια μου-μιση ντροπη δικια του!
__________________
My baby!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 26-01-12, 22:45
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
δε με κατάλαβες...ό,τι κλήση παίρνει ένα επαγγελματικό όχημα η κλήση πληρώνεται στην εκάστοτε εφορία οπου ανήκει το όχημα. όχι στο ταχυδρομείο!!!!
Το μπιλιετακι ομως απο πισω δεν γραφει τπτ για εφορια.Μαλιστα εχει φορα παρτιδα και αριθμο λογαριασμου για καταθεση των χρηματων στην Εθνικη Τραπεζα.ΜΟΝΟ στην Εθνικη.Πουθενα αλλου!
__________________
My baby!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dafidack : 26-01-12 στις 22:47
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 26-01-12, 22:49
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dafidack Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μπιλιετακι ομως απο πισω δεν γραφει τπτ για εφορια.Μαλιστα εχει φορα παρτιδα και αριθμο λογαριασμου για καταθεση των χρηματων στην Εθνικη Τραπεζα.
αυτό το πράγμα πρώτη φορά το ακούω...

το έχει ακούσει κάποιος άλλος ρε παιδιά? μήπως είναι ο λογαριασμός του στρούμφ που σε έγραψε?

αυτό που σου λέω πάντως μου το είπαν στη ΔΟΥ καλαμάτας όταν με είχαν γράψει εμένα πρίν2 χρόνια!!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 26-01-12, 23:15
Το avatar του χρήστη dafidack
dafidack Ο χρήστης dafidack δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 27-05-2009
Μηνύματα: 86
dafidack is on a distinguished road
Να,το ξαναδιαβαζω τωρα για τεταρτη φορα και οι οδηγιες πληρωμης λενε οτι πληρωνεται στην Εθνικη!
Το βεβαιωθεν προστιμο δυναται ο κατοχος του οχηματος ή εξουσιοδοτημενος εκπροσωπος αυτου να εξωφλησει ΑΥΘΗΜΕΡΟΝ σε οποιοδηποτε καταστημα Εθνικης Τραπεζας της Ελλαδος στο λογαριασμο ταδε ταδε και να του επιστραφουν τα αφαιρεθεντα στοιχειακυκλοφοριας του οχηματος.
__________________
My baby!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dafidack : 26-01-12 στις 23:23
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.