Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #81  
Παλιά 01-10-10, 10:00
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
πηρα τα 3 μου... ψαξ το απο δω ψαξ το απο κει ρωτα απο δω ρωτα απο κει... τελικα το χασα... το πηρε αλλος... σιγα μην περιμενε εμενα... τεσπα... τωρα ειμαι χωρις μπεμπα... στο ψαξιμο παλι...
Στεναχωρίεσαι ότι δεν θα βρείς....?

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/797212/
http://www.car.gr/classifieds/cars/view/866484/
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #82  
Παλιά 17-10-10, 21:04
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6zylindermaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάπως δεν είναι καθόλου και κακώς σου κάνει εντύπωση. Αν ήταν να αγοράζουμε αυτοκίνητα σύμφωνα με το "κύρος" της εκάστοτε μάρκας ή το πουλ-μούρ τότε ζήτω που καήκαμε.

Η αλήθεια είναι οτι σε μερικούς τομείς πάντως τα VAG δεν είναι ραφιναρισμένα όπως τα bmw (πχ στήσιμο, τιμόνι) αλλά σε κάποιους άλλους τα bmw είναι ακόμα στο μεσαίωνα (tsi κινητήρες με ροπή παντού, αξιοπιστία και ελάχιστη κατανάλωση σε σχέση με τη δύναμη και τη ροπή τους σε σχέση με προβληματικά, αναιμικά, ενεργοβόρα ατμοσφαιρικά σύνολα βενζίνης-γιατι στο πετρελαιο respect στο Bαυαρό... ).

Εγω πρωτού επιλέξω κάποιο απο τα πολυαγαπημένα μας BMW θα έκανα ενα test drive και σε κάποιο VAG γιατι.....πριν το γάμο πρέπει να έχεις και άλλες εμπειρίες γιατί διαφορετικά αν δε ξέρεις απο πρώτο χέρι τι κυκλοφορεί στην πιάτσα δεν εκτιμάς και αυτό που έχεις
ακολουθησα τη συμβουλη σου. Οδηγησα golf gti.... και ομολογω πως επαθα... απο την τεταρτη που μας περασε χαζευω το candy white golf gti μου και περιμενω πως πως να βρω χρονο και να το απολαυσω στο δρομο. τετοιο χαμογελο εχω να δω στο προσωπο μου απο τοτε που ειχα 325i E30.... σας ευχαριστω ολους σας για τις συμβουλες σας και την φιλοξενια σας. ελπιζω να τα πουμε παλι καποια στιγμη στο μελλον. ως τοτε να χουμε ολοι υγεια και μα χαιρομαστε τα αυτοκινητα μας με ασφαλεια.
Απάντηση με παράθεση
  #83  
Παλιά 17-10-10, 21:15
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Εαν το πάρεις και DSG ακόμη καλύτερα!!!
Θα με θυμηθείς...
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
Απάντηση με παράθεση
  #84  
Παλιά 18-10-10, 08:48
Το avatar του χρήστη peter79
peter79 Ο χρήστης peter79 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-12-2004
Μηνύματα: 1.050
peter79 has a spectacular aura aboutpeter79 has a spectacular aura about
Δεν κάνεις ότι έκανα κ γω???

__________________
Don't drive fast, just fly low!
Απάντηση με παράθεση
  #85  
Παλιά 18-10-10, 09:18
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
απο την τεταρτη που μας περασε χαζευω το candy white golf gti μου
Από αυτά που γράφει εγώ κατάλαβα ότι το candy white golf gti είναι ήδη δικό του, οπότε ούτε 120 θα πάρει, ούτε 320.
Απάντηση με παράθεση
  #86  
Παλιά 18-10-10, 12:12
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
ναι dim ειναι ηδη δικο μου. σκεφτομουν και εγω να κανω αυτο που εκανε ο peter αλλα χρειαζομασταν μικρομεσαια κατηγορια. και ειπα να παω σε κατι διαφορετικο. μεχρι ωρας δεν το μετανοιωνω καθολου. το αυτοκινητο εχει πολυ δυναμη και μου κανει τρελα το κεφι. οπως ειπα εχω να νοιωσω ετσι απο οταν ημουν 19 χρονων(πριν καμια 15 χρονια) που σπουδαζα εξωτερικο παρεα με μια 325i e30... βεβαια η αγαπη μου για τις bmw δεν θα παψει ποτε. θα επιστρεψω ξανα αλλα οχι αμεσα... θα τα πουμε σιγουρα ξανα...
Απάντηση με παράθεση
  #87  
Παλιά 18-10-10, 12:18
Το avatar του χρήστη 120ihatch
120ihatch Ο χρήστης 120ihatch δεν είναι συνδεδεμένος
N46B20
 
Εγγραφή: 04-11-2004
Μηνύματα: 789
120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice120ihatch is just really nice
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι dim ειναι ηδη δικο μου. σκεφτομουν και εγω να κανω αυτο που εκανε ο peter αλλα χρειαζομασταν μικρομεσαια κατηγορια. και ειπα να παω σε κατι διαφορετικο. μεχρι ωρας δεν το μετανοιωνω καθολου. το αυτοκινητο εχει πολυ δυναμη και μου κανει τρελα το κεφι. οπως ειπα εχω να νοιωσω ετσι απο οταν ημουν 19 χρονων(πριν καμια 15 χρονια) που σπουδαζα εξωτερικο παρεα με μια 325i e30... βεβαια η αγαπη μου για τις bmw δεν θα παψει ποτε. θα επιστρεψω ξανα αλλα οχι αμεσα... θα τα πουμε σιγουρα ξανα...


Καλορίζικο και καλοτάξιδο !!

Να το χαρείς φίλε !
Απάντηση με παράθεση
  #88  
Παλιά 18-10-10, 13:46
Το avatar του χρήστη themis78
themis78 Ο χρήστης themis78 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-12-2007
Μηνύματα: 258
themis78 is on a distinguished road
Καλορίζικο φίλε.Στα έλεγα 1 μήνα πριν.(τόπικ 27).
__________________
There is no exception to the rule that everyone thinks they are an exception to the rule!
Απάντηση με παράθεση
  #89  
Παλιά 27-04-11, 08:41
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
να και η ημερα που κανω come back. δυστυχως με την επικειμενη αυξηση των τελων κυκλοφοριας και ασφαλιστρων το 2λιτρο αυτοκινητο στην ελλαδα θα καταντησει οπως δεκατια 80-90... προνομιο των πραγματικα φραγκατων. σκεφτομαι πολυ σοβαρα να το πουλησω το gti μου -αν και δε το εχω χαρει καθολου- και να επιστρεψω στην bmw σε συνολο 1600κεκ. οσο και να μου αρεσουν τα γκαζια δυστυχως δεν μπορω και δεν θελω να στερω αλλα πιο βασικα πραγματα στην οικογενεια μου. το νταβατζιλικι των 600 ευρω για δρομους Κροατιας και με τη βενζινη στα υψη νομιζω οτι αρχιζει να μη με παιρνει στην παρουσα φαση και με την αβεβαιοτητα του ιδιωτικου τομεα... ειμαι σκασμενος... σκεφτομαι να γυρισω οπως ειπα και πιο πανω σε 116 μιας και χρειαζομαστε κατι σε κομπακτ κατηγορια. ξερω πως απο τα 200 αλογα με τουρμπο στα 122 αλογα ατμοσφαιρας στο βαρυ αμαξωμα της 116 θα με ξενερωσουν μεχρι εκει που δεν παιρνει αλλα εχω τελικα αλλη επιλογη??????
Απάντηση με παράθεση
  #90  
Παλιά 27-04-11, 08:55
Το avatar του χρήστη bimmer-corfu
bimmer-corfu Ο χρήστης bimmer-corfu δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 15-11-2004
Μηνύματα: 3.021
bimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to allbimmer-corfu is a name known to all
Σε BMW όχι, αν κοιτάξεις και αλλού έχεις επιλογές αλλά δεν είναι BMW...

Tα νεά αμάξια έχουν τέλη βάση των ρύπων CO2 κάτι που κάνει την 320 πολύ συμφέρουσα αφού όποιος την αγοράσει τώρα πληρώνει κάτω απο 250 Ευρώ τέλη. Τώρα θα μου πεις εκεί που έχουν πάει οι τιμές άντε να την αγοράσεις....
__________________
Αν δεν μπορείς να πας γρήγορα με 100 ίππους, τότε, δεν θα πας ούτε με 500
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 08:12.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.