Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 1 > Σειρά 1 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #91  
Παλιά 27-04-11, 10:06
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
το ξερω βασει ρυπων συμφαιρει η αγορα 120/320. το θεμα ειναι οτι δεν μπορω πλεον να φτασω τοσο ψηλα. αφου προκειται να παρω αυτοκινητο σε 1,6 λιτρα το σιγουρο ειναι οτι δεν θα πηγαινει. οποτε προτιμω ενα 116 Bmw. αν παω σε αλλη μαρκα πιστευω πως δε θα μου κατσει καλα,πια. πηγα σε vag λογω του υπεροχου 2 λιτρου τουρμπο και δεν μπορω να το χαρω... τουλαχιστον με το bmw θα μπορεσω να συμβιβαστω. δεν ξερω ρε παιδια... ξερεις πως ειναι να μην μπορεις να χαρεις κατι που σου αρεσει επειδη στο επιβαλλει καποιος ο οποιος κυκλοφορει με πανακριβα lexus τα οποια τα πληρωνουμε εγω και εσυ?γιατι δεν ειδα κανεναν πολιτικο να κυκλοφορει με passat ή κατι αλλο που να μη στοιχιζει στο κρατος τοσα χρηματα. τα δικα τους τελη ποιος τα πληρωνει?τα 600 ευρω -που θα αυξηθουν-για ποιο λογο να τα πληρωνουμε;για τους υπεροχους δρομους η για τη διαδρομη αθηνα θεσσαλονικη που μονο τα διοδια στοιχιζουν 30 ευρω; κατ αλλα μαζι τα φαγαμε... τελοσπαντων βγηκα εκτος τοπικ, σορρυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη drmdtsap : 27-04-11 στις 10:10
Απάντηση με παράθεση
  #92  
Παλιά 27-04-11, 18:38
6zylindermaniac Ο χρήστης 6zylindermaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-08-2008
Μηνύματα: 250
6zylindermaniac will become famous soon enough6zylindermaniac will become famous soon enough
Πολύ καλή επιλογή το golf GTi! Πόσο κόστισε αν επιτρέπεται;
Απάντηση με παράθεση
  #93  
Παλιά 27-04-11, 22:05
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
να περιμενεις να βγαλει η bmw τα νεα τουρμπο στα μικρα μοτερ.

Ετσι κι αλλιως απο την πωληση του gti θα χασεις αρκετα χρηματα που δεν θα τα παρεις πισω απο τα λιγοτερα τελη.. οποτε η υπομονη ισως εχει νοημα
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #94  
Παλιά 27-04-11, 22:15
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από 6zylindermaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ καλή επιλογή το golf GTi! Πόσο κόστισε αν επιτρέπεται;
ειναι μοντελο 2007 φουλ εξτρα και μου στοιχισε 17000. το αμαξι ειναι ολοκαινουριο. το πηρε γνωστος μου μολις βγηκε σε συνταξη και δεν τον βολεψε και μου το πουλησε.η τιμη που αυτος το αγορασε ηταν κοντα στα 33000.
Απάντηση με παράθεση
  #95  
Παλιά 27-04-11, 22:16
Το avatar του χρήστη drmdtsap
drmdtsap Ο χρήστης drmdtsap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-04-2009
Μηνύματα: 188
drmdtsap is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dimzan Εμφάνιση μηνυμάτων
να περιμενεις να βγαλει η bmw τα νεα τουρμπο στα μικρα μοτερ.

Ετσι κι αλλιως απο την πωληση του gti θα χασεις αρκετα χρηματα που δεν θα τα παρεις πισω απο τα λιγοτερα τελη.. οποτε η υπομονη ισως εχει νοημα
τωρα που το σκεφτομαι νομιζω πως εχεις δικιο. ας μην κανω σπασμωδικες κινησεις... ειδωμεν...
Απάντηση με παράθεση
  #96  
Παλιά 28-04-11, 10:05
Το avatar του χρήστη trifonas
trifonas Ο χρήστης trifonas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-01-2009
Μηνύματα: 364
trifonas will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
ναι dim ειναι ηδη δικο μου. σκεφτομουν και εγω να κανω αυτο που εκανε ο peter αλλα χρειαζομασταν μικρομεσαια κατηγορια. και ειπα να παω σε κατι διαφορετικο. μεχρι ωρας δεν το μετανοιωνω καθολου. το αυτοκινητο εχει πολυ δυναμη και μου κανει τρελα το κεφι. οπως ειπα εχω να νοιωσω ετσι απο οταν ημουν 19 χρονων(πριν καμια 15 χρονια) που σπουδαζα εξωτερικο παρεα με μια 325i e30... βεβαια η αγαπη μου για τις bmw δεν θα παψει ποτε. θα επιστρεψω ξανα αλλα οχι αμεσα... θα τα πουμε σιγουρα ξανα...
καλα μην παιρνεις και ορκο.
και γω τα ιδια ελεγα αλλα τωρα ψαχνω να το δωσω επειδη δεν συγκρινεται vag με bmw.
καλοταξιδο anyway.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 28-04-11 στις 10:27
Απάντηση με παράθεση
  #97  
Παλιά 28-04-11, 10:07
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από trifonas Εμφάνιση μηνυμάτων
καλα μην παιρνεις και ορκο.
και γω τα ιδια ελεγα αλλα τωρα ψαχνω να το δωσω επειδη δεν συγκρινεται vag με bmw.
καλοταξιδο anyway.
Κορυφαίο post όλων των εποχών.

Απάντηση με παράθεση
  #98  
Παλιά 28-04-11, 11:22
Το avatar του χρήστη gsova
gsova Ο χρήστης gsova δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2008
Μηνύματα: 624
gsova has a spectacular aura aboutgsova has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από drmdtsap Εμφάνιση μηνυμάτων
ειναι μοντελο 2007 φουλ εξτρα και μου στοιχισε 17000. το αμαξι ειναι ολοκαινουριο. το πηρε γνωστος μου μολις βγηκε σε συνταξη και δεν τον βολεψε και μου το πουλησε.η τιμη που αυτος το αγορασε ηταν κοντα στα 33000.
αυτά είναι τα άσχημα στη μπανανία που ζούμε... να θες να έχεις ένα απολαυστικό και ασφαλές αυτοκίνητο και να μην μπορείς με τα χαράτσια...

(συμπάσχω )
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 12:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.