Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 20-07-12, 15:31
nick1 Ο χρήστης nick1 δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 19-02-2005
Μηνύματα: 126
nick1 is on a distinguished road
αγορασε το, εχε υπ οψη οτι ολα βαζουν νερο τον χειμωνα σε πολυ δυνατη βροχη, οσο αφορα την ακαμψια του αμαξωματος, εκεινη την εποχη δεν υπηρχε καμπριο με την ακαμψια των σημερινων, το προβλημα λυνετα με ενα χιαστο συνδεσμο απο κατω ο οποιος δεν ειναι ακριβος, στο δικο μου που ετιμαζομαι να το βαψω θα ενσχυσω μπροστινους θολους και βαση διαφορικου σημεια που ολα τα ε30 πασχουν
Παντως ειναι καλη αγορα και με λιγη βελτιωση οπτικη θα εχεις ενα πολυ ομορφο αυτοκινητο,
επισης πριν απο λιγο καιρο εβλεπα στο car.gr ενα 318 φτιαγμενο μ3 στην Λιοσιων, αν υπαρχει ακομα κοιταξε το
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-07-12, 13:43
limas Ο χρήστης limas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-09-2010
Μηνύματα: 80
limas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nick1 Εμφάνιση μηνυμάτων
αγορασε το, εχε υπ οψη οτι ολα βαζουν νερο τον χειμωνα σε πολυ δυνατη βροχη, οσο αφορα την ακαμψια του αμαξωματος, εκεινη την εποχη δεν υπηρχε καμπριο με την ακαμψια των σημερινων, το προβλημα λυνετα με ενα χιαστο συνδεσμο απο κατω ο οποιος δεν ειναι ακριβος, στο δικο μου που ετιμαζομαι να το βαψω θα ενσχυσω μπροστινους θολους και βαση διαφορικου σημεια που ολα τα ε30 πασχουν
Παντως ειναι καλη αγορα και με λιγη βελτιωση οπτικη θα εχεις ενα πολυ ομορφο αυτοκινητο,
επισης πριν απο λιγο καιρο εβλεπα στο car.gr ενα 318 φτιαγμενο μ3 στην Λιοσιων, αν υπαρχει ακομα κοιταξε το
Πολύ ωραίο και το δικό σου cabrio, Να σου πω την αλήθεια τα BAUER δεν μου αρέσουν εμφανισιακά. Αλλά τα cabrio, και ειδικά κάποια που έχω ξεχωρίσει, είναι πανέμορφα. Δηλαδή και το δικό σου βάζει νερό τον χειμώνα?? Από ποια σημεία βάζει? Μου είπαν πως καλό θα είναι πριν αγοράσω ένα Ε30 cabrio να το βρέξω με ένα λάστιχο στην κουκούλα, να δω αν θα βάλει νερά. Με την σύμφωνη γνώμη του ιδιοκτήτη πάντα.
__________________
BMW E30, 318i, model 1984, 4d
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-07-12, 14:55
limas Ο χρήστης limas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-09-2010
Μηνύματα: 80
limas is on a distinguished road
Τα cabrio έχουν κάποιο τεκμήριο? Δηλαδή, σε ότι αφορά την εφορία, εκτός από τα τέλη θα έχω άλλες υποχρεώσεις?
__________________
BMW E30, 318i, model 1984, 4d
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-07-12, 15:03
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από limas Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα cabrio έχουν κάποιο τεκμήριο? Δηλαδή, σε ότι αφορά την εφορία, εκτός από τα τέλη θα έχω άλλες υποχρεώσεις?
Όχι, η ασφάλεια όμως είναι σημαντικά ακριβότερη, ειδικά αν βάλεις κλοπή.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 29-07-12, 15:10
limas Ο χρήστης limas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-09-2010
Μηνύματα: 80
limas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Όχι, η ασφάλεια όμως είναι σημαντικά ακριβότερη, ειδικά αν βάλεις κλοπή.
Σχετικά με την ασφάλεια, κάποιος μου είπε πως σε αυτοκίνητα πάνω της 15ετίας δεν καλύπτουν οι ασφαλιστικές θέματα κλοπής και πυρκαγιάς.

Ενδεικτικά μπορείς να αναφέρεις ένα ποσό ασφαλίστρων?
__________________
BMW E30, 318i, model 1984, 4d
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 29-07-12, 15:29
Το avatar του χρήστη God
God Ο χρήστης God δεν είναι συνδεδεμένος
Divine Moderator
 
Εγγραφή: 14-08-2005
Μηνύματα: 3.706
God is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to beholdGod is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από limas Εμφάνιση μηνυμάτων
Σχετικά με την ασφάλεια, κάποιος μου είπε πως σε αυτοκίνητα πάνω της 15ετίας δεν καλύπτουν οι ασφαλιστικές θέματα κλοπής και πυρκαγιάς.

Ενδεικτικά μπορείς να αναφέρεις ένα ποσό ασφαλίστρων?
Κάποιος σου είπε βλακείες, έχω ασφάλιστρο με πλήρεις καλύψεις πλην μικτής.

Όχι, δεν γνωρίζω την διαφορά των Cabrio, λυπάμαι. Βάλε σε ένα online ασφαλιστή (π.χ. Anytime, Asfalistra, κτλ) και δες τι θα σου βγάλει.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 29-07-12, 15:33
limas Ο χρήστης limas δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-09-2010
Μηνύματα: 80
limas is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Κάποιος σου είπε βλακείες, έχω ασφάλιστρο με πλήρεις καλύψεις πλην μικτής.

Όχι, δεν γνωρίζω την διαφορά των Cabrio, λυπάμαι. Βάλε σε ένα online ασφαλιστή (π.χ. Anytime, Asfalistra, κτλ) και δες τι θα σου βγάλει.
Οκ, ευχαριστω.
__________________
BMW E30, 318i, model 1984, 4d
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:45.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.