Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά X > Σειρά X - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 02-09-14, 14:17
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Συναγερμος

Εαν βαλω συναγερμο εκτος BMW υπαρχει θεμα με την εγγυηση?Στην ΒΜW ζητανε ενα μηνιατικο(μαζι με τις κρατησεις).-
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 02-09-14, 15:09
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Εαν βαλω συναγερμο εκτος BMW υπαρχει θεμα με την εγγυηση?Στην ΒΜW ζητανε ενα μηνιατικο(μαζι με τις κρατησεις).-
Ερώτηση κρίσεως είναι αυτή??
Εγώ έχω συναγερμό και έχει κοπεί η κεντρική πλεξούδα του οχήματος με 28-30 καλώδια επάνω της.. Και είναι και μοντέλο με καν μπας..
Ούτε κουβέντα για εγγύηση οχήματος.. Αναμφισβήτητα..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 02-09-14, 21:42
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Οποτε παραμενω χωρις συναγερμο, γιατι εχω ακομη εγγυηση πανω απο ενα χρονο.Πληροφοριακα για εργοστασιακο συναγερμο και υποχρεωτικη αλλαγη του εσω.καθρεπτη μου ειπαν 1500Ε.Ευχαριστω παντως.-
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 02-09-14, 22:01
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
Βρες τα ανταλακτικα του συνεγερμου απο το εβαυ βαλετα πανω παρε και μεταχειρισμενο καθρεπτη για συνεγερμο βρες και ενα retrofit info για το πως θα τα βαλεις πανω και πηγεναι μετα για μια κοδικοποιηση στην bmw
Οπως στο λεω δυσκολο να υπερβεις το 1/4 απο αυτα που σου ειπανε
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 03-09-14, 00:55
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Οποτε παραμενω χωρις συναγερμο, γιατι εχω ακομη εγγυηση πανω απο ενα χρονο.Πληροφοριακα για εργοστασιακο συναγερμο και υποχρεωτικη αλλαγη του εσω.καθρεπτη μου ειπαν 1500Ε.Ευχαριστω παντως.-
Με 1500ε πληρώνεις έναν τύπο να κοιμάται κάθε βράδυ στο αμάξι για να μην στο κλέψουν μέχρι να λήξει η εγγύηση....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 03-09-14, 10:37
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Με 1500ε πληρώνεις έναν τύπο να κοιμάται κάθε βράδυ στο αμάξι για να μην στο κλέψουν μέχρι να λήξει η εγγύηση....


ΘΕΟΣ!!!!
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 03-09-14, 10:51
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να δαθεσω για συναγερμο πανω απο 350Ε.Εξ αλλου ειναι ασφαλισμενο για ολικη και μερικη κλοπη.-
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 03-09-14, 20:55
Το avatar του χρήστη BMW_330i
BMW_330i Ο χρήστης BMW_330i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Μηνύματα: 882
BMW_330i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Οποτε παραμενω χωρις συναγερμο, γιατι εχω ακομη εγγυηση πανω απο ενα χρονο.Πληροφοριακα για εργοστασιακο συναγερμο και υποχρεωτικη αλλαγη του εσω.καθρεπτη μου ειπαν 1500Ε.Ευχαριστω παντως.-
οπως τα λες τα ιδια μου ειπαν και μενα για εργοστασιακο συναγερμο και λεω ευχαριστω δεν θα παρω.περιμενε να τελειωσει η εγγυηση και μετα εχει πολλους και καλυτερους συναγερμους που δεν εχουν να ζηλεψουν τπτ απο τον εργοστασιακο και με πολυ πιο λιγα ευρω
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 04-09-14, 07:08
tacos Ο χρήστης tacos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-12-2006
Μηνύματα: 260
tacos is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmwologos Εμφάνιση μηνυμάτων
οπως τα λες τα ιδια μου ειπαν και μενα για εργοστασιακο συναγερμο και λεω ευχαριστω δεν θα παρω.περιμενε να τελειωσει η εγγυηση και μετα εχει πολλους και καλυτερους συναγερμους που δεν εχουν να ζηλεψουν τπτ απο τον εργοστασιακο και με πολυ πιο λιγα ευρω
Αυτο σκοπευω να κανω.-
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 10-11-14, 19:43
bmwpapch Ο χρήστης bmwpapch δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 10-03-2010
Μηνύματα: 49
bmwpapch is on a distinguished road
καλησπερα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tacos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο σκοπευω να κανω.-
να ρωτησω εαν γνωριζει καποιος εναν καλο εγκαταστατη στα δυτικα και τι θα προτεινατε για after market συναγερμο για ε46 cabrιο
Εχω διαβασει ολες τις σχετικες αναρτησεις στην ιστιοσελιδα αλλα θα ηθελα πιο συγκεκριμενες πληροφοριες γιατι εχω μπερδευτει
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:18.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.