Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-01-13, 01:33
wolfman Ο χρήστης wolfman δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2005
Μηνύματα: 94
wolfman is on a distinguished road
Dynavin DVN-E9X

Λεβέντες γειά σας,
Σκέφτομαι να βάλω το Dynavin DVN-E9X στο Ε92 μου. Το αυτοκίνητό μου είναι non-idrive. Επειδή τα λεφτά είναι αρκετά κι επειδή έχω διαβάσει αρκετές διϊστάμενες γνώμες, θα ήθελα τις απόψεις σας, ειδικά από κάποιους που να το έχουν τοποθετήσει.
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-01-13, 09:54
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Τα Dynavin είναι η πιο κομψή προσέγγιση του κινέζικου ότι να 'ναι navi-radio-mp3-dvd-tv κλπ.

Όπως έχω δει κινέζικα no name να χαλάνε και τα Dynavin χαλάνε. Το μόνο θετικό για το τελευταίο είναι η εγγύηση και αυτή είναι και η διαφορά που πληρώνεις σε σχέση με τα no name κινέζικα. Το θέμα είναι αν τελικά είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις την διαφορά.

Σκέψου ότι μπορείς και εσύ να παραγγείλεις από τους σχιστομάτιδες ριζοφάγους οποιοδήποτε τέτοιο μηχάνημα με το nickname σου αρκεί να πάρεις μερικά και όχι ένα.

Εδώ είναι ένα τυχαίο search με δωρεάν μεταφορικά. Το ρίσκο είναι το τελωνείο αν και οι πιο πολλοί το στέλνουν σε απλό κουτί με την ένδειξη δώρο.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-01-13, 10:14
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
Ρε παιδιά τι ωραίο που είναι αυτό! Δεν το γνώριζα για να ειμαι ειλικρινής, μου λύσατε τα χερια και έψαχνα λύση, την μία έγραφα σε cd-wr την άλλη σε mp3 player...
Είναι και gps σωστα?
Η τιμή βέβαια ειναι λίγο αλμυρη για κινέζικο....
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 28-01-13, 10:28
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Αυτά τα κάνουν όλα αλλά θέλει προσοχή στην επιλογή του κινέζου εμπόρου.
Το Dynavin μπορείς να το πάρεις από εδώ αλλά κοστίζει τα διπλά.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 28-01-13, 13:24
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
Το πιο φτηνό πόσο μπορεί να στοιχίζει?
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 28-01-13, 14:29
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το Dynavin

Για τα κινέζικα έχει τιμές το παραπάνω link
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 28-01-13, 16:35
wolfman Ο χρήστης wolfman δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 21-02-2005
Μηνύματα: 94
wolfman is on a distinguished road
Καλά όλα αυτά παληκάρια. Το έχει δοκιμάσει κάποιος;
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 28-01-13, 17:21
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Εγώ πάντως 800+ ευρώ για ένα κινέζικο σύστημα που δεν δείχνει καν εργοστασιακό (μιας και στα Ε9Χ η οθόνη τοποθετείται στο πάνω μέρος του ταμπλό, όχι στο κέντρο σχεδόν όπως στα Ε46) δεν θα τα'δινα ποτέ.

1000 φορές να περίμενα μήπως βρω καμια προσφορά εργοστασιακού συστήματος και να πληρώσω λίγο παραπάνω αλλά να έχω εργοστασιακό οπτικό αποτέλεσμα αλλά και ανώτερη ποιότητα, παρά τόσα χρήματα για μια κινέζικη οθόνη.
Δυνατότητες μπορεί να έχει καλές δεν αντιλέγω, απλά και πάλι το ποσό είναι τεράστιο για no name προϊόν.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 28-01-13, 17:46
Το avatar του χρήστη xristaras
xristaras Ο χρήστης xristaras δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2006
Μηνύματα: 593
xristaras will become famous soon enough
οκ 800 είναι πολλά αλλά αν δεν το έχεις μαμα πως θα βάλεις το γνήσιο? Δεν πάιζει παρα μονο έτσι, εμενα μου αρεσει πολύ αλλά θα περιμενω να πέσει η τιμή η να το βρω και second hand
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-01-13, 20:10
Το avatar του χρήστη Driver M
Driver M Ο χρήστης Driver M δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-04-2009
Μηνύματα: 1.423
Driver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to allDriver M is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xristaras Εμφάνιση μηνυμάτων
οκ 800 είναι πολλά αλλά αν δεν το έχεις μαμα πως θα βάλεις το γνήσιο? Δεν πάιζει παρα μονο έτσι, εμενα μου αρεσει πολύ αλλά θα περιμενω να πέσει η τιμή η να το βρω και second hand
Tι εννοείς?

Πιστεύω ότι με κανα 1000αρικο μπορείς να βρεις καμια ευκαιρία με γνήσιο σύστημα (δηλαδή οθόνη, κουμπιά και το πάνω μέρος του ταμπλό) κι αν όχι ακόμα σε λίγο καιρό που θα πέσουν κι άλλο οι τιμές σίγουρα.

Ότι μπαίνει μπαίνει, δεν τίθεται τέτοιο θέμα, το μόνο ζήτημα είναι η τιμή του γνήσιου που είναι τσουχτερή, αλλά με κανα 1000αρικο αξίζει 10 φορές περισσότερο απ'τον Κινέζο.
__________________
the more people agree with me
the more I think i'm wrong
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 18:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.