Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 5 > Σειρά 5 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 11-11-08, 20:41
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
ειναι θεμα γουστου και δεν καταλαβαινω γτι γινεται τετοιος χαμος. Προσωπικα ουτε εμενα μ αρεσει πολυ απ εξω. Ισως εχει μια πρωτοπορια στο σχεδιασμο που δε μπορω να την πιασω. Δεν ειπε κανεις οτι δεν ειναι καλο αμαξι και οτι δεν ξεχωριζει. Το πιστευω πως ειναι ισως το πιο σταθερο που υπαρχει (εχω μπει μεσα και εχω καλη εμπειρια) και οτι εχει επισης καλα κρατηματα αν τιθεται και τετοιο θεμα (παντως τα 160 στο ανεβασμα κατεχακη δεν ειναι καποια επιτυχια)


Απο τις καινουριες bmw παντως η 3αρα κουπε μου αρεσει πιο πολυ και μετα το νεο Χ5. 5αρα 6αρα και 7αρα εχουν κατ εμε ασχημο κωλο.
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 11-11-08, 20:48
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Ωραίο το e60. Το συνηθίζει και το μάτι με τα χρόνια.
Τα ίδια λέγαμε με την e46 σε σχέση με τα e36.
Στο δρόμο είναι σίγουρα καλύτερη η e60. Απλά δεν νοιώθεις ότι έχει γίνει το ίδιο άλμα που έγινε από την e34 στην e39.
Κατεχάκη και fiesta μπορεί να στρίψει με πάνω από 160. Δεν είναι καλύτερο αμάξι από την e60 όμως.
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 11-11-08, 20:51
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Nick ξεκόλα, το παιδί εξέφρασε ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ άποψη, εσύ που κολλάς;

Ούτε για τα κρατήματά του είπε ούτε τίποτα.


Και εμένα προσωπικά δε μου αρέσει αλλά είναι το πιο ευκολοχώνευτο ΚΑΤ ΕΜΕ από τα νέα σχέδια του Bangle, είναι κάτι το όμορφα διαφορετικό από τα υπόλοιπα της κατηγορίας του (βλέπε Audi, Mercedes W211).


Είναι κτήνος και το δείχνει, από μέσα δεν ξέρω (έχω μπει δεν έχω μείνει πολύ όμως). Ειδικά τα μικρά - σε σχέση με το μέγεθος του οχήματος - παράθυρα προσθέτουν πολλούς πόντους.
Ρε σύ, δεν είπα να μή διαφωνήσει αλλά μπαίνει σ΄ενα thread που αναφέρει κάποιο γεγονός για την τεράστια παγκόσμια επιτυχία της ΒΜW με το συγκεκριμένο μοντέλο και έχει βαλθεί να τα μηδενίσει όλα ώς ...ο Καββαθάς του φόρουμ. Ποιός είσαι ρε? Πες τη γνώμη σου και εντάξει, καταλάβαμε τι θες να πείς, είναι η χειρότερη 5αρα που κατασκευάστηκε ποτέ και δεν αξίζει καθόλου. Ωραία εγώ είμαι ανώμαλος και μου αρέσουν τα πιό αποτυχημένα σχεδιαστικά, κατασκευαστικά, και από άποψη πωλήσεων αυτοκίνητα. Εντάξει τώρα? Tο κατάλαβες? Μπορείς να μας κάνεις τη χάρη και να γράψεις πουθενά αλλού τώρα? και αλλού μετράνε τα posts, αρκετά έκανες σ' αυτό το thread...

Λες και αυτοί που έχουν, ή σκέφτονται να αγοράσουν το συγκεκριμένο αυτοκίνητο θα ρωτήσουν το φιλο με το Ε30 απο την Κύπρο πριν κάνουν οποιαδήποτε κίνηση....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick_E60_GR : 11-11-08 στις 20:55
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 11-11-08, 20:54
Το avatar του χρήστη Apostolos
Apostolos Ο χρήστης Apostolos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-10-2006
Μηνύματα: 288
Apostolos is on a distinguished road
Βρε Νικόλα λες? Μήπως πρέπει να αναλογιστούμε την επιλογή να τα πουλήσουμε τα Ε60 μας? Τώρα που το σκέφτομαι νομίζω ότι ένα Ε34 θα μας ταίριαζε καλύτερα.
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 11-11-08, 20:58
Το avatar του χρήστη Apostolos
Apostolos Ο χρήστης Apostolos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-10-2006
Μηνύματα: 288
Apostolos is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε σύ, δεν είπα να μή διαφωνήσει αλλά μπαίνει σ΄ενα thread που αναφέρει κάποιο γεγονός για την τεράστια παγκόσμια επιτυχία της ΒΜW με το συγκεκριμένο μοντέλο και έχει βαλθεί να τα μηδενίσει όλα ώς ...ο Καββαθάς του φόρουμ. Ποιός είσαι ρε? Πες τη γνώμη σου και εντάξει, καταλάβαμε τι θες να πείς, είναι η χειρότερη 5αρα που κατασκευάστηκε ποτέ και δεν αξίζει καθόλου. Ωραία εγώ είμαι ανώμαλος και μου αρέσουν τα πιό αποτυχημένα σχεδιαστικά, κατασκευαστικά, και από άποψη πωλήσεων αυτοκίνητα. Εντάξει τώρα? Tο κατάλαβες? Μπορείς να μας κάνεις τη χάρη και να γράψεις πουθενά αλλού τώρα? και αλλού μετράνε τα posts, αρκετά έκανες σ' αυτό το thread...

Λες και αυτοί που έχουν, ή σκέφτονται να αγοράσουν το συγκεκριμένο αυτοκίνητο θα ρωτήσουν το φιλο με το Ε30 απο την Κύπρο πριν κάνουν οποιαδήποτε κίνηση....
Calm down Nick no need to upset buddy
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 11-11-08, 21:07
Nick_E60_GR Ο χρήστης Nick_E60_GR δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-11-2007
Μηνύματα: 1.522
Nick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the roughNick_E60_GR is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από InsaneDriver Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραίο το e60. Το συνηθίζει και το μάτι με τα χρόνια.
Τα ίδια λέγαμε με την e46 σε σχέση με τα e36.

Κατεχάκη και fiesta μπορεί να στρίψει με πάνω από 160. Δεν είναι καλύτερο αμάξι από την e60 όμως.
Έτσι και με το Ε46 ...αλλά το Ε46 για μένα μόνο το coupe (ίσως το καλύτερο σκαρί) αλλά οι χώροι δεν βολεύουν με τίποτα μια 4μελή οικογένεια με τα μπαγκάζια της

Fiesta με οriginal κοντερ ή πειραγμένο? Είχα ένα Punto GT to 94 και έβγαζε 230 για πλάκα. Όταν κατάλαβα οτι όταν έγραφε 230 πήγαινε με 200 πραγματικά, το πούλησα. 'Ετσι και με το Fiesta που λες τώρα, όχι οτι η BMW δεν κλέβει ..7χλμ στα 200 τσεκαρισμένα.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 11-11-08, 21:14
Το avatar του χρήστη InsaneDriver
InsaneDriver Ο χρήστης InsaneDriver δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 21-06-2004
Μηνύματα: 2.889
InsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to beholdInsaneDriver is a splendid one to behold
Το Fiesta είναι παράδειγμα.
Σε αυτά τα πράγματα μετράει και η τρέλα. Και πίστεψε με έχω γνωρίσει άτομα και άτομα.
Δεν είναι επιχείρημα τα 160 στη Κατεχάκη λοιπόν.
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 11-11-08, 21:15
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Ο καθένας δικαιούται να λέει την άποψη του με κόσμιο τρόπο, χωρίς να προσβάλλει τους άλλους και χωρίς να χρησιμοποιεί άσεμνη γλώσσα.

Και εμένα μου αρέσει πολύ το Ε60 και σαν σχέδιο και σαν αυτοκίνητο γενικά.
Τι θα κάνουμε όμως, θα πρέπει να αρέσει με το ζόρι σε όλους?
Σε κάποιους φαίνεται πανάσχημο.
Ούτε αυτό μειώνει τον οποιονδήποτε έχει Ε60 και το αγαπάει, για την επιλογή του. Ούτε την κάνει αυτόματα άσχημη, ή κακή κλπ...

Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 11-11-08, 21:16
Το avatar του χρήστη panose30
panose30 Ο χρήστης panose30 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 28-11-2006
Μηνύματα: 437
panose30 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε σύ, δεν είπα να μή διαφωνήσει αλλά μπαίνει σ΄ενα thread που αναφέρει κάποιο γεγονός για την τεράστια παγκόσμια επιτυχία της ΒΜW με το συγκεκριμένο μοντέλο και έχει βαλθεί να τα μηδενίσει όλα ώς ...ο Καββαθάς του φόρουμ. Ποιός είσαι ρε? Πες τη γνώμη σου και εντάξει, καταλάβαμε τι θες να πείς, είναι η χειρότερη 5αρα που κατασκευάστηκε ποτέ και δεν αξίζει καθόλου. Ωραία εγώ είμαι ανώμαλος και μου αρέσουν τα πιό αποτυχημένα σχεδιαστικά, κατασκευαστικά, και από άποψη πωλήσεων αυτοκίνητα. Εντάξει τώρα? Tο κατάλαβες? Μπορείς να μας κάνεις τη χάρη και να γράψεις πουθενά αλλού τώρα? και αλλού μετράνε τα posts, αρκετά έκανες σ' αυτό το thread...

Λες και αυτοί που έχουν, ή σκέφτονται να αγοράσουν το συγκεκριμένο αυτοκίνητο θα ρωτήσουν το φιλο με το Ε30 απο την Κύπρο πριν κάνουν οποιαδήποτε κίνηση....
απο τι στιγμη που βαζεις ενα thread να δεχεσαι τις γνωμες ολων..το αν εισαι ανωμαλος η οχι δεν με νοιαζει ,,αν εχεις νευρα πιες ξυδι ,,,εγω το μονο που ειπα ειναι οτι το θεωρω ασχημο ..συγνωμη που εθιξα την ομορφια της 5αρας σου ..οσο για τα ειρωνικα σχολια απο το pc σου καλά κανεις και τα λες ,,τι να κανουμε ,εισαι μαγκας του pc..ουτε για το κρατημα εθιξα την Ε60 ουτε και για οδικη ασφαλεια που προσφερει..το μονο που αναφερα ηταν για την σχεδιαστικη της αποψη,τωρα γιατι δεν το δεχεσαι αυτο δεν το καταλαβαινω..και ουτε αναφερθηκα σε προσωπικο επιπεδο μεχρι που το αναφερες εσυ.τι να πω αλλο.διαβαζουν και αλλοι τα post και κρινουν..ηρεμησε λιγακι
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 11-11-08, 21:18
spiros Ο χρήστης spiros δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 06-09-2006
Μηνύματα: 57
spiros is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_E60_GR Εμφάνιση μηνυμάτων
Μήπως δεν έχεις καταλάβει για ποιό αυτοκίνητο μιλάμε? απόλαυσε σε παρακαλώ το τελευταίο κλιπ.
Δεν υπάρχει λόγος να γίνονται παρεξηγήσεις. Δεν αμφισβήτησα σε καμία περίπτωση μηχανολογικά το e60 ούτε το σύγκρινα συνολικά με το e39. Δεν τίθεται καν θέμα σύγκρισης ανάμεσα σε αυτοκίνητα διαφορετικών γενεών. Τι να πει κανείς για το στήσιμο του e60 ή το ουρλιαχτό του v10; Αντίστοιχα η καινούρια 3άρα είναι πολύ καλύτερη από το 46άρι μου απλά δε μου αρέσει εμφανισιακά δε μου κάνει κλικ. Αισθητικά λοιπόν δε μου αρέσει μέχρι στιγμής οτιδήποτε έβγαλε ο bangle. Προσωπικά τα θεωρώ άσχημα, εσύ τα θεωρείς πανέμορφα και καλά κάνεις. Γούστα είναι αυτά. Ελπίζω στο μέλλον να αναθεωρήσω
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.