Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Τα Video μας

Τα Video μας Το forum αυτό φιλοξενεί links με video που εχουν δημιουργήσει τα μέλη μας!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 27-12-10, 19:24
Το avatar του χρήστη MIKEN636
MIKEN636 Ο χρήστης MIKEN636 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2008
Μηνύματα: 116
MIKEN636 is on a distinguished road
ρε φιλε ποτε το εμαθες ολο απεξω;;;μπραβο 10'
__________________
M52B28 POWER
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 27-12-10, 22:18
Το avatar του χρήστη MIKEN636
MIKEN636 Ο χρήστης MIKEN636 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-12-2008
Μηνύματα: 116
MIKEN636 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MIKEN636 Εμφάνιση μηνυμάτων
ρε φιλε ποτε το εμαθες ολο απεξω;;;μπραβο 10'
ουπς...την εκανα παλι..σε λαθος threat εγραψα.sorry.
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 27-12-10, 22:30
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kloukakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι κότα ρε, δεν παίρνει δυνατό αμάξι.....

Έχει μαλιάσει η γλώσσα μου
βρε κωστα...στα περιπτερα τα βρισκουμε τα λεφτα?και συν τις αλλοις...ειμαι και τις φιλοσοφιας οτι δεν χρειαζεται να ξεφευγεις σε χρημα για να κανεις το χομπυ σου...μην ξεχνας οτι αυτο το αμαξι μου χει κοστισει αρκετα χρηματα να το φερω και μηχανικα και σαν στησιμο στην μορφη που βλεπεις εσυ...και παλι σε πολλα σημεια θελει φτιαξιματα...ειλικρινα δοκιμασε να το πας το αμαξι σου οπως το παω εγω...δηλαδη να μην λυπασαι κοφτες, σασμαν, χειροφρενα, σασι κτλ κτλ...και θα δεις ποσα θα σου ζητησει...οτι και να ειχες θα ζηταγε...για σκεψου να εσκιζα ετσι ενα m3 ε36..τι θα ζηταγε μετα????αφου με ξερεις...στην πιστα αφηνιαζω..αχχχαχαχαχαχα

υγ...ακομα την πιστα δεν την ξερω...δεν παω τερμα δηλαδη....κανω αρκετα λαθη προς το παρον...θα δουμε μεσα στην εβδομαδα καποιες αλλαγες (οδηγικες)....το βιντεο με αυστηρα μετρα drift (για το συγκεκριμενο αμαξι) ειναι μετριο προς καλο...για να κατεβω στο d1(το πιο απλο πρωταθλημα drift της ελλαδος) ομως ειμαι ακομα μετριος στην συγκεκριμενη πιστα....αφου σου πα...practice makes perfect!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 28-12-10, 10:53
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
οχι οτι με ενδιαφερει να μπω στο d1...προς θεου...απλα βαζω αυτο επειδη εχει τα πιο απλα αμαξακια drift..και κοιταω για να βελτιωνομαι...παντα σαν ερασιτεχνης-hobistas...εγω και τα φιλαρακια μου να περναμε καλα πανω απο ολα...οταν μπεις στην διαδικασια της συγκρισης..θεωρω οτι χανει καθε νοημα....το κεφι γινεται αγχος...και ο συναγωνισμος σε κανει ψωνιο...εχω πολλους φιλους ετσι....και καταλαβα αυτη την ασχημη (κατ εμε) πλευρα του motorsport!
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.