Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 29-08-11, 10:23
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Exclamation

Της μητερας μου της προσφερανε 10,000 για το Ε30 της εχτες το πρωι στην παραλια στο Ποσειδη Χαλκιδικης. Το αυτοκινητο εχει τα παρακατω extra
-full m tech II bodykit
-σαλονι δερματινο μαυρο απο Ε30 Μ3 + προσκεφαλα πισω (τα πιο πολλα δεν ειχαν)
-οργανα Ε30 Μ3
-φρενα ακρα - κομπλε γεφυρα απο Ε30 Μ3
-ζαντες γνησιες απο Ε34 Μ5 (8-9) "τσεκουρια" με καινουργια toyo λαστιχα
-D2 coilover αναρτηση ολοκαινουργια
-θολομπαρα + Χ brace
-τα γνωστα extra τις ΒΜW A/C, ABS, board computer, Check control, προβολεις ομιχλης, ηλεκτρικα παραθυρα, καθρεπτες, κλειδαριες
-Ραδιο CD clarion με φωτισμο ιδιο με τα οργανα (πορτοκαλι)

-καινουργια εξατμιση με διπλη απολιξη εντελως μα εντελως αθορυβη γιατι με το bodykit και την μονη απολιξη της 318i δειχνει απαισιο
-καινουργια κουκουλα μεσα απο την BMW + καινουργιες ολες οι τσιμουχες περιμετρικα.

O ανθρωπος της αφησε την επαγγελματικη του καρτα σε περιπτωση που αλλαξει γνωμη. Τα καλα αυτοκινητα εχουνε λεφτα. Για παρε ενα απλο Ε30 και ΑΜΑ βρεις ολα τα παραπανω πες μου ποσα λεφτα θα σου παει να τα φορεσεις.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #112  
Παλιά 29-08-11, 12:27
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Της μητερας μου της προσφερανε 10,000 για το Ε30 της εχτες το πρωι στην παραλια στο Ποσειδη Χαλκιδικης. Το αυτοκινητο εχει τα παρακατω extra
-full m tech II bodykit
-σαλονι δερματινο μαυρο απο Ε30 Μ3 + προσκεφαλα πισω (τα πιο πολλα δεν ειχαν)
-οργανα Ε30 Μ3
-φρενα ακρα - κομπλε γεφυρα απο Ε30 Μ3
-ζαντες γνησιες απο Ε34 Μ5 (8-9) "τσεκουρια" με καινουργια toyo λαστιχα
-D2 coilover αναρτηση ολοκαινουργια
-θολομπαρα + Χ brace
-τα γνωστα extra τις ΒΜW A/C, ABS, board computer, Check control, προβολεις ομιχλης, ηλεκτρικα παραθυρα, καθρεπτες, κλειδαριες
-Ραδιο CD clarion με φωτισμο ιδιο με τα οργανα (πορτοκαλι)

-καινουργια εξατμιση με διπλη απολιξη εντελως μα εντελως αθορυβη γιατι με το bodykit και την μονη απολιξη της 318i δειχνει απαισιο
-καινουργια κουκουλα μεσα απο την BMW + καινουργιες ολες οι τσιμουχες περιμετρικα.

O ανθρωπος της αφησε την επαγγελματικη του καρτα σε περιπτωση που αλλαξει γνωμη. Τα καλα αυτοκινητα εχουνε λεφτα. Για παρε ενα απλο Ε30 και ΑΜΑ βρεις ολα τα παραπανω πες μου ποσα λεφτα θα σου παει να τα φορεσεις.
Μα δεν είναι η κάψα μου να τα φορέσω ολα αυτά φίλε μου! Αυτό θέλω να πω πως αν θέλω να τα βάλω όοοοοολα αυτά δεν είναι το κόστος, είναι πως θα μου καρφωθεί στο κεφάλι
Όταν έρθει εκείνη η ώρα θα βρεθούν όλα αυτά δεν ανησυχώ, προς το παρόν ας βρώ ένα μαμίσιο και όλα γίνονται
Απάντηση με παράθεση
  #113  
Παλιά 29-08-11, 12:31
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Δημητη (τσαφ) για να δωσει καποιος 10 χιλιαρικα για ενα Ε30 μη Μ3 πρεπει η να ναι τρελος η λεφτας η να ψαχνει το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ αυτοκινητο αλλιως δεν πουλιεται 10οοο ακομα κι αν ειναι χρυσο....
Απάντηση με παράθεση
  #114  
Παλιά 29-08-11, 12:45
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Παιδια ολα ευκολα τα βρισκεται αλλα δεν ειναι ετσι. Τα καλα Ε30 ειναι λιγα και ακριβα. Τα ατρακαριστα - αβαφα Ε30 με πραγματα απο Μ3 (δεν μιλαω για τορνους και πατεντες αλλα με γνησια πραγματα Μ3) ειναι λιγα και πραγματικα πλεον δυσευρετα. Αυτοκινητα με ολα τα παραπανω κανουν λεφτα και δεν χαριζονται και για αυτο οι ανθρωποι που ξερουν απο τετοια αυτοκινητα καταλαβαινουν ποτε κατι ειναι ακριβο και ποτε οχι.

Δεν χρειαζεται ουτε τρελλος να ειναι ουτε λεφτας. Πρεπει απλα να γνωριζει τι θελει.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
  #115  
Παλιά 29-08-11, 12:47
Το avatar του χρήστη e30 1984
e30 1984 Ο χρήστης e30 1984 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-05-2009
Μηνύματα: 378
e30 1984 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TSAF Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια ολα ευκολα τα βρισκεται αλλα δεν ειναι ετσι. Τα καλα Ε30 ειναι λιγα και ακριβα. Τα ατρακαριστα - αβαφα Ε30 με πραγματα απο Μ3 (δεν μιλαω για τορνους και πατεντες αλλα με γνησια πραγματα Μ3) ειναι λιγα και πραγματικα πλεον δυσευρετα. Αυτοκινητα με ολα τα παραπανω κανουν λεφτα και δεν χαριζονται και για αυτο οι ανθρωποι που ξερουν απο τετοια αυτοκινητα καταλαβαινουν ποτε κατι ειναι ακριβο και ποτε οχι.

Δεν χρειαζεται ουτε τρελλος να ειναι ουτε λεφτας. Πρεπει απλα να γνωριζει τι θελει.
!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #116  
Παλιά 29-08-11, 12:48
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
δημητρη ενας φιλος πουλαει ενα ε30-μ40 316 4πορτο το οποιο πραγματι ειναι πεντακαθαρο και ισως το πιο καθαρο 30αρι που εχω δει..το αυτοκινητο εχει φαει μεσα σε ενα χρονο..οχι διοτι εβγαλε τιποτα..αλλα επειδη ο ιδιοκτητης το υπεραγαπα..γυρω στα 12 χιλ..και οπως καταλαβαινεις ειναι ολο καινουργιο..το παιδι μου ειπε οτι κατω απο 2500 δεν προκειται να το δωσει..αν πραγματι σε ενδιαφερει στειλε μου πμ..να σου δωσω τηλεφωνο του παιδιου..
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #117  
Παλιά 29-08-11, 13:40
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Nik ευχαριστώ για το ενδιαφέρον φίλε! Αλλά να έχεις το νού σου για 2πορτο.... 4πορτα δεν με ενδιαφέρουν καθόλου
Απάντηση με παράθεση
  #118  
Παλιά 29-08-11, 14:26
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
οπως τα λεει ο τσαφ..
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!
Απάντηση με παράθεση
  #119  
Παλιά 29-08-11, 14:36
Το avatar του χρήστη Dimitris ///M
Dimitris ///M Ο χρήστης Dimitris ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Τρελός Επιστήμονας
 
Εγγραφή: 10-07-2011
Μηνύματα: 880
Dimitris ///M has a spectacular aura aboutDimitris ///M has a spectacular aura about
Ναι καλά τα λέει ο Τσάφ αλλά και το δικό μου το Ε36 Μ3 το έδωσα με 4500 σε άριστη κατάσταση Full Extra.... Δεν θα δώσω 10.000 για Ε30 Μ3 όσο τέλειο και αν είναι!
Εδώ τα Ε36 Μ3 που είναι πιο καινούρια και που κάνουν περισσότερος κόσμος κρά δεν πουλιόνται πάνω απο 6000Ε

1500Ε το μέγιστο να μείνει και κανα φράγκο για μεταβίβαση επειδή είμαι και καλό παιδί....

τσάφ με το συμπάθειο φίλε αλλά ο τύπος ή δεν θα ξερε τι να τα κάνει τα φράγκα ή θα ήταν πυροβολημένος.... Κάτι τέτοιοι χαλάνε την πιάτσα και φουσκώνουν τα μυαλά των άλλων....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimitris ///M : 29-08-11 στις 14:38
Απάντηση με παράθεση
  #120  
Παλιά 29-08-11, 14:52
Το avatar του χρήστη TSAF
TSAF Ο χρήστης TSAF δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Μηνύματα: 2.019
TSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the roughTSAF is a jewel in the rough
Δεν παρεξηγουμε καθολου και δεν παρεξηγω κανεναν για την γνωμη του. Αλλα για να καταλαβεις κανε μια ερευνα στο εξωτερικο για τιμες και θα καταλαβεις. Τα Ε30 ειναι πιο ακριβα απο τα Ε36 γιατι απλα αρεσουν στον κοσμο παραπανω. Κοιτα στο mobile, autoscout24, pistonheads και θα το καταλαβεις μονος σου.

Αλλο παραδειγμα ειναι τα Focus RS με τα Εscort Cosworth η με τα φτερουγατα RS 500
Lancia delta HPE 2.0 16v turbo με integrale & Deltona
Alfa Romeo 156 / spyder με τα παλια junior / spyder
και πολλα αλλα.

Αnyway αυτα στα λεω για να καταλαβεις οτι αυτο το καθεστως υπαρχει για πολλα αλλα αυτοκινητα. Tο budget σου ειναι αυτο που λες και ειναι σεβαστο απλα μην εχεις την ψευδαισθηση αργοτερα οτι θα το φτιαξεις με καλα πραγματα και οτι θα χαλασεις λιγοτερα.
__________________


WRC is for boys
GROUP B WAS FOR MEN
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.