Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 07-05-08, 22:50
Το avatar του χρήστη E36 M POWER
E36 M POWER Ο χρήστης E36 M POWER δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 06-09-2007
Μηνύματα: 1.044
E36 M POWER will become famous soon enoughE36 M POWER will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
..., κακά τα ψέματα τα ///Μ ΓΕΝΙΟΥΝΤΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ....

000000000000
__________________

Heaven above you...
Heaven beneath you...
///M POWER
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 07-05-08, 23:07
Το avatar του χρήστη e60///M
e60///M Ο χρήστης e60///M δεν είναι συνδεδεμένος
UN-naturally aspirateD
 
Εγγραφή: 28-12-2006
Μηνύματα: 518
e60///M has a spectacular aura aboute60///M has a spectacular aura aboute60///M has a spectacular aura about
Για το Ε60 Μ5 υπηρχαν κ εχω ακουσει πολλες περιπτωσεις με προβληματα στο κιβωτιο.Για το SMG μιλαω οχι το χειροκινητο.
Δηλαδη μπλοκαρε, εβαζε μονο του νεκρα κ μετα δεν ξεκιναγε το αυτοκινητο.Κατι με την αντλια εχει να κανει νομιζω κ επισης νομιζω οτι εχει πλεον διορθωθει το problem απο τη BMW
__________________
2007 BMW 530i M-pack
Απάντηση με παράθεση
  #23  
Παλιά 08-05-08, 00:15
MGD230 Ο χρήστης MGD230 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 05-05-2008
Μηνύματα: 11
MGD230 is on a distinguished road
Το μονο προβλημα που εχουν τα Μ, για μενα ειναι οτι ειναι BMW...xaxa
εννοειται οτι κανω πλακα, μιας και τα θεωρω σχεδον ολα πολυ respect αυτοκινητα....

Αγαπημενες μου???

Μ3 Ε46
Ζ4Μ και το ανοιχτο και το κλειστο...

Και εννοειται φυσικα Ε30 με την πρωτη πισω και τα μυαλα στα καγκελα!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #24  
Παλιά 13-05-08, 13:50
Το avatar του χρήστη taksidiotis
taksidiotis Ο χρήστης taksidiotis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-07-2007
Μηνύματα: 130
taksidiotis is on a distinguished road
η σειρα M ειναι πραγματικα ενα κολλημα,προσωπικα προτιμω m3,για να αλλαξει κανεις θα πρεπει να παει σε πορσικο σιγουρα και με τιποτα σε κατι κατωτερο,εκτος κι αν περασει και παλι σε m series.
για μενα η m3 e46 ηταν η πιο ομορφη m3 ever,αλητεια σε ολο της το μεγαλειο,η καινουρια μου αρεσει χωρις ομως να με τρελαινει κιολας.κι ειδικα το ταμπλο της σχεδον καθολου.
οχι οτι δεν θα την επαιρνα βεβαια,χιχι
Απάντηση με παράθεση
  #25  
Παλιά 13-05-08, 14:24
Το avatar του χρήστη Λakedaimonas
Λakedaimonas Ο χρήστης Λakedaimonas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-12-2007
Μηνύματα: 176
Λakedaimonas is on a distinguished road
Αρνητικά των ///Μ?
Όπως είπαν και άλλοι μα φυσικά η πώρωση που προκαλούν!
Πάντως όσοι έχουν ///Μ ας πουν αυτοί τι προβλήματα είχαν..αααν είχαν.
__________________
Wheels of fire burn the night, Ride across the sky!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/signaturepics/sigpic5026_4.gif
Απάντηση με παράθεση
  #26  
Παλιά 13-05-08, 16:06
320 open Ο χρήστης 320 open δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-02-2006
Μηνύματα: 468
320 open is on a distinguished road
παιδια πειτε ειτε απο εμπειρεις ειτε απο φημες τι εχετε ακουσει και τι πρεπει να προσεχουμε στην αγορα καποιου Μ//.τιποτα αλλο για Μ5 Ε39?ποτε εγινε το φεισλιφτ της Μ5Ε39?
Απάντηση με παράθεση
  #27  
Παλιά 13-05-08, 16:59
Το avatar του χρήστη STR
STR Ο χρήστης STR δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Μηνύματα: 1.171
STR has a spectacular aura aboutSTR has a spectacular aura about
Γενικα για τα Μ και οχι για καποιο μοντελο ειδικα τα αρνητικα που εχουν κατα την γνωμη μου ειναι.
1)Η πολυ υψηλη καταναλωση.Δεν ειναι μακρια ο καιρος που η βενζινη θα κοστιζει 1,5 ευρω και βαλε. Με αυτα τα δεδομενα και με την προυποθεση οτι καποιος το χρησιμοποιει για το καθημερινο του αυτοκινητο, θα φτασει να χρειαζεται ενα μισθο για βενζινη και μονο...Επισης πολυ ακριβο κοστος συντηρησης αδικαιολογητα για μενα απλα και μονο γιατι τα ανταλακτικα του φερουν το σημα Μ
2)Πολυ ακριβο αυτοκινητο για την Ελλαδα.80000 ευρω στο δρομο για να με μεταφερουν στην δουλεια μου και να κανω την βολτα μου τα ΣΚ? Τα θεωρω υπερβολικα για ενα αυτοκινητο. Ναι οκ θα μου πειτε η οδιγηκη απολαυση που προσφερει...Χμμμ ειδικα στην Κατεχακη σε ωρα αιχμης ,τρομερη απολαυση οτι και να οδηγας.
3)Ειναι ενα αυτοκινητο που θα εκθιαζω τα προσωντα του και τις αρετες του αλλα δεν προκειται να τα χρησιμοποιεισω ποτε. Ειτε γιατι σαν μεσος οδηγος δεν μπορω να φτασω τα ορια του ,ειτε γιατι ειναι πρακτικα αδυνατο στους Ελληνικους δρομους.Φυσικα υπαρχουν οι εξαιρεσεις στις 2 πρωτες κατηγοριες τουλαχιστον που το εισοδημα τους ειναι αρκετα μεγαλο ωστε να μην σκοτιζονται γι αυτα.Πασο...
Για τον μεσο και κατι Ελληνα ομως που απλα μπορει να το παρει και δυσκολευεται να το συντηρη ειμαι κατηγοριματικος...
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #28  
Παλιά 14-05-08, 01:39
Το avatar του χρήστη taksidiotis
taksidiotis Ο χρήστης taksidiotis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-07-2007
Μηνύματα: 130
taksidiotis is on a distinguished road
παντως για την καταναλωση βενζινης στη M3 ενα θα πω,οσοι δεν ειχαν rx8 δεν ξερουν απο καταναλωση.
Απάντηση με παράθεση
  #29  
Παλιά 14-05-08, 01:42
320 open Ο χρήστης 320 open δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 06-02-2006
Μηνύματα: 468
320 open is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από taksidiotis Εμφάνιση μηνυμάτων
παντως για την καταναλωση βενζινης στη M3 ενα θα πω,οσοι δεν ειχαν rx8 δεν ξερουν απο καταναλωση.
καλα τα λες
Απάντηση με παράθεση
  #30  
Παλιά 14-05-08, 01:50
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από STR Εμφάνιση μηνυμάτων
Γενικα για τα Μ και οχι για καποιο μοντελο ειδικα τα αρνητικα που εχουν κατα την γνωμη μου ειναι.
1)Η πολυ υψηλη καταναλωση.Δεν ειναι μακρια ο καιρος που η βενζινη θα κοστιζει 1,5 ευρω και βαλε. Με αυτα τα δεδομενα και με την προυποθεση οτι καποιος το χρησιμοποιει για το καθημερινο του αυτοκινητο, θα φτασει να χρειαζεται ενα μισθο για βενζινη και μονο...Επισης πολυ ακριβο κοστος συντηρησης αδικαιολογητα για μενα απλα και μονο γιατι τα ανταλακτικα του φερουν το σημα Μ
2)Πολυ ακριβο αυτοκινητο για την Ελλαδα.80000 ευρω στο δρομο για να με μεταφερουν στην δουλεια μου και να κανω την βολτα μου τα ΣΚ? Τα θεωρω υπερβολικα για ενα αυτοκινητο. Ναι οκ θα μου πειτε η οδιγηκη απολαυση που προσφερει...Χμμμ ειδικα στην Κατεχακη σε ωρα αιχμης ,τρομερη απολαυση οτι και να οδηγας.
3)Ειναι ενα αυτοκινητο που θα εκθιαζω τα προσωντα του και τις αρετες του αλλα δεν προκειται να τα χρησιμοποιεισω ποτε. Ειτε γιατι σαν μεσος οδηγος δεν μπορω να φτασω τα ορια του ,ειτε γιατι ειναι πρακτικα αδυνατο στους Ελληνικους δρομους.Φυσικα υπαρχουν οι εξαιρεσεις στις 2 πρωτες κατηγοριες τουλαχιστον που το εισοδημα τους ειναι αρκετα μεγαλο ωστε να μην σκοτιζονται γι αυτα.Πασο...
Για τον μεσο και κατι Ελληνα ομως που απλα μπορει να το παρει και δυσκολευεται να το συντηρη ειμαι κατηγοριματικος...
+10000000000000000 συμφωνώ απόλυτα
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:34.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.