Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά 3 > Σειρά 3 - Τεχνικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 01-04-16, 10:02
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Εγώ είμαι 100% υπέρ του γνήσιου αλλά το κόστος είναι ασύγκριτο!!!!

Αν διαβάσεις τα link που έχω βάλει θα δεις τι ακριβώς χρειάζεσαι.
__________________


www.bmw-motorsport.gr
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 01-04-16, 10:34
Το avatar του χρήστη Fanatic
Fanatic Ο χρήστης Fanatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-05-2004
Μηνύματα: 3.592
Fanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really niceFanatic is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είμαι 100% υπέρ του γνήσιου αλλά το κόστος είναι ασύγκριτο!!!!

Αν διαβάσεις τα link που έχω βάλει θα δεις τι ακριβώς χρειάζεσαι.
Γενικα και εγω ειμαι υπερ των γνησιων αλλα στην συγκεκριμενη περιπτωση και επειδη ειδα προσφατα μια καλη aftermarket οθονη σε 46 οχι μονο την εγκρινω αλλα θα πετουσα οποιαδηποτε γνησια οθονη ειχα σε 46αρι για να εβαζα aftermarket. ΚΑΜΙΑ επαφη σε τροπο λειτουργιας, χρηστικοτητα, ποιοτητα εικονας για να μην πω και ποιοτητα γενικα. (στα κουμπια κτλ)
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 01-04-16, 13:09
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Μα κι εγω ειμαι υπερ των γνησιων αλλα στην προκειμενη περιπτωση το κοστος ειναι κατα πολυ αντιστροφως αναλογο της δουλειας που θα κανει.
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 01-04-16, 14:11
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stelmaniac Εμφάνιση μηνυμάτων
Θαναση τωρα τελευταια παρατηρω πως εχεις αρχισει να παρουσιαζεις δυσανεξια στην ελληνικη γλωσσα.!!!!
Δεν αξιζει να το βαλεις στο αμαξι σου αυτο μονο κσι μονο επειδη στο χαρισανε, για να στο χαρισανε, πιθανως ειχαν τους λογους τους. Ειναι παρωχημενο, θελει πολυ κοπο,χρονο και χρημα με μηδαμηνα αποτελεσματα. Δε θα λειτουργησει οπως πρεπει με τα σημερινα δεδομενα, ουτε για φιγουρα δεν κανει.

Αν θελεις μεγαλη οθονη στο αμαξι σου, παρε μια αφτερμαρκετ που ειναι:
Ιδιο αισθητικα με το γνησιο.
Ετοιμο να παιξει τηλεοραση, τηλεφωνο bluetooth και ολα τα φορματ ψηφιακων δισκων.
Συμβατο με ελληνικο gps και εχει και touch screen, χωρις πατεντες, καλωδιωσεις, σιντιερες και αλλες αηδιες της προηγουμενης δεκαετιας. Αυτα τα ολιγα....

υγ, για να μη σου πω να κανεις μια μικρη πατεντα και να βαλεις ενα ταμπλετ των 100 ευρω και να τα εχεις ολα...
αφού ρε Στελάρα έχω πάψει να.σχολούμαι με Στίχους . Έχασα πολλά προνόμια !!! Χαχαχα
Πέρα απ την πλάκα σε ευχαριστώ ΌΛΟΥΣ για την κατατόπιση. Τελικά Πράγματι δεν αξίζει. Γι αυτό κ προφανώς βγήκε από το Μ3! !! Να στε καλά όλοι !!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 01-04-16, 14:21
Το avatar του χρήστη gearboxer
gearboxer Ο χρήστης gearboxer δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-04-2010
Μηνύματα: 869
gearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of lightgearboxer is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
αφού ρε Στελάρα έχω πάψει να.σχολούμαι με Στίχους . Έχασα πολλά προνόμια !!! Χαχαχα
Πέρα απ την πλάκα σε ευχαριστώ ΌΛΟΥΣ για την κατατόπιση. Τελικά Πράγματι δεν αξίζει. Γι αυτό κ προφανώς βγήκε από το Μ3! !! Να στε καλά όλοι !!!
Θανασάκο μη μασάς! Βάλτην στο προσκέφαλο (α λα pimp my ride) να βλέπουν τηλεόραση οι πίσω!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 01-04-16, 15:19
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gearboxer Εμφάνιση μηνυμάτων
Θανασάκο μη μασάς! Βάλτην στο προσκέφαλο (α λα pimp my ride) να βλέπουν τηλεόραση οι πίσω!!
Γιαννάκη έχει δίκιο ο Στέλιος. Με 100 ευρω παίρνεις δύο ταμπλετ κ κάνεις δουλειά σου !!! Ένα για.έκθεση προσκέφαλο! !!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 01-04-16, 15:21
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ είμαι 100% υπέρ του γνήσιου αλλά το κόστος είναι ασύγκριτο!!!!

Αν διαβάσεις τα link που έχω βάλει θα δεις τι ακριβώς χρειάζεσαι.
Τα είδα Δημήτρη μου. Αλλά όντως δεν αξίζει το κόπο. Τα Dynavin με Android είναι όντως πολύ μπροστά !!!
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 01-04-16, 21:01
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
βαλε ενα auxiliari στο δικο σου ραδιο σιντι και μην ασχοληθεις με οθονες
αφου δεν βαζεις το μαμα ;p
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 01-04-16, 22:22
Το avatar του χρήστη ThaNOS E46coupe
ThaNOS E46coupe Ο χρήστης ThaNOS E46coupe δεν είναι συνδεδεμένος
M43 super terminator
 
Εγγραφή: 30-10-2009
Μηνύματα: 3.045
ThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to beholdThaNOS E46coupe is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από MZ3 Εμφάνιση μηνυμάτων
βαλε ενα auxiliari στο δικο σου ραδιο σιντι και μην ασχοληθεις με οθονες
αφου δεν βαζεις το μαμα ;p
Πλάκα πλάκα αυτό είναι η ποιο εύκολη λύση !!!πετάς ένα φασαρία (pmp3 payer) και τελειώνει η φασαρία με τα cd τις θήκες και κάτσε γράψε κάθε φορά τα τραγούδια που σου αρέσουν κλπ κλπ...
__________________
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΜΗ ΠΟΤΙΖΕΙΣ ΓΛΑΣΤΡΕΣ.ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΝΩ ΜΕ ΤΗ BMW ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΩ ΛΑΣΠΕΣ !!!!!

http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...586#post443586
http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...418#post440418
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 02-04-16, 00:15
Το avatar του χρήστη MZ3
MZ3 Ο χρήστης MZ3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-12-2004
Μηνύματα: 1.999
MZ3 will become famous soon enough
εννοειτε, κρατας και το oem look και εισαι αρχοντας και το να βαλεις το auxiliari ειναι κανα 15-20 λεπτα απο το χρονο σου με μηδαμηνο κοστος και ησυχασες
πεζεις μετα απο το κινητο μουσικη, μεχρι να τα βαρεθεις και να ξαναβαζεις τους σταθμους (εκει καταληγουμε μετα ολοι ασχετος τα ηχοσυστηματα που εχουμε)

παρολαυτα ενα auxiliari καλο ειναι να υπαρχη
__________________
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.