Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 15-12-09, 15:11
Το avatar του χρήστη Lil
Lil Ο χρήστης Lil δεν είναι συνδεδεμένος
Just a Dreamer...
 
Εγγραφή: 18-12-2006
Μηνύματα: 3.885
Lil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to beholdLil is a splendid one to behold
Βαγγελη δεν λεω κατι διαφορετικο....
και δεν πιστευω να θεωρει ΚΑΝΕΙΣ το ποσο καλα παει το CSL αναλογιζομενος το loaded....
ουτε σκοπος του loaded ειναι να πουλησει Η bmw, Σκοπος ειναι να πουλησει η ESS η KW κ η ALPINE!!
και ολη η απαντηση στο WHY ειναι το απλο: Cause they can.....
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #102  
Παλιά 15-12-09, 15:18
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sm6 Εμφάνιση μηνυμάτων
...προφανως του βαγγελη του "ξυνισε" γιατι πηγαν στο ρινγκ και δεν κατεβηκε ο γκορανσον να πατησει κερατεα με τον κομμωτη και το μπαμπη το σουγια...
Kρινοντας από την αισθητική τους ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟ να το κάνουν !!! ...

Εξάλλου για αυτό έχουμε την παρέα σου με τα

Μ6 ΤΣΕ ΕΣ ΕΛ

και

Μ3 V8 κομπρεσσερ

π.σ. Τροχαλίες στο V10 έβαλες για να ρίξεις κανά σεκ στο Brands Hatch ... χαχαχα
Απάντηση με παράθεση
  #103  
Παλιά 15-12-09, 15:26
Το avatar του χρήστη alexk
alexk Ο χρήστης alexk δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-09-2004
Μηνύματα: 2.065
alexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of lightalexk is a glorious beacon of light
Θα στείλω ένα mail στον ιδιοκτήτη του loaded να του πω ότι ο Βαγγέλης με το Μ3 το βελτιωμένο που πατάει κρυφή, κερατέα, Α.Ο. και Ο.Χ. λέει ότι χαλάσες το CSL, έφτιαξες μια μαλακία και το παίζεις και γρήγορος στο Ρινγκ.

Εγώ το δικό μου μαμά τελείως δεν θα το αφήσω...ότι τίποτα άλλο, το "πρωτάθλημα" με τα Porsche στο Ρινγκ τι θα γίνει ?
Απάντηση με παράθεση
  #104  
Παλιά 15-12-09, 15:33
Το avatar του χρήστη Fairytale
Fairytale Ο χρήστης Fairytale δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Μηνύματα: 3.775
Fairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud ofFairytale has much to be proud of
Και η ομάδα BMW-alexk θα προετοιμάζει 3 Csl έτσι;
Μην ξεχνιόμαστε, ο στόχος να είναι πεντακάθαρος μπροστά μας, χεχε
C U out there
Απάντηση με παράθεση
  #105  
Παλιά 15-12-09, 15:38
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από alexk Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα στείλω ένα mail στον ιδιοκτήτη του loaded να του πω ότι ο Βαγγέλης με το Μ3 το βελτιωμένο που πατάει κρυφή, κερατέα, Α.Ο. και Ο.Χ. λέει ότι χαλάσες το CSL, έφτιαξες μια μαλακία και το παίζεις και γρήγορος στο Ρινγκ...
γράφεις αστεία και στην Πολυκατοικία Αλέξη ??? ... τρελό γέλιο ρε Άλεξ !!!

Πες του ότι υπάρχει και ένας γρήγορος στην Ελβετία ... κατάβαση με 2α και 50 ... τίγκα όλα λέμε !!!

π.σ. Κατά τα άλλα ο Σίντο είναι βλάκας που έβαλε πορτμπαγκαζ csl στο 330 και έκκεντρα !!! ... και ο Χαμανίδης γύφτος που ΔΕΝ έβαλε advan 048 !!! έλεος Αλεξάκο !!!!
Απάντηση με παράθεση
  #106  
Παλιά 15-12-09, 15:39
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Εξάλλου για αυτό έχουμε την παρέα σου με τα Μ6 ΤΣΕ ΕΣ ΕΛ και Μ3 V8 κομπρεσσερ
ρε μαν με εχεις δει ποτε εξω με ποιον κανω παρεα...?
τι @νοησιες ειναι αυτες? ξεμειναμε απο επιχειρηματα και το ριξαμε στα προσωπικα...?
μπες στο φορουμ της εσπρεσο να ξεκατινιαστουμε αν ειναι...
και να πουμε οτι θες... και τι φιλους εχει ο καθενας και που τρωει και που ψωνιζει και τι φοραει...
εδω το θεμα εχει να κανει με αυτοκινητα...
και αυτα που προανεφερες, οτι και να ειναι, εσυ τουλαχιστον ουτε με κυαλι δεν τα βλεπεις... ή κανω λαθος?

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
π.σ. Τροχαλίες στο V10 έβαλες για να ρίξεις κανά σεκ στο Brands Hatch ... χαχαχα
ναι την ειχα βαλει να τη δοκιμασω (τροχαλια, οχι τροχαλιες)... σορυ που δε σου ζητησα την αδεια...
εγω ειμαι το θεμα τωρα? ή το loaded?
Απάντηση με παράθεση
  #107  
Παλιά 15-12-09, 15:44
Το avatar του χρήστη BMW Power
BMW Power Ο χρήστης BMW Power δεν είναι συνδεδεμένος
Administrator
 
Εγγραφή: 05-05-2004
Μηνύματα: 9.176
BMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud ofBMW Power has much to be proud of
Το έχω πει και στο thread για το Μ3 Ε30 V10, το λέω και εδώ. Είναι ιεροσυλία κατά την γνώμη μου να επεμβαίνεις σε τόσο ειδικές κατασκευές οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

Εν έτη 2009 μας χαλάει που κάποιοι βάζουν V10 σε γνήσιο Μ3 Ε30, αλλά είμαστε ΟΚ με το να κανιβαλίζουν ένα CSL......
__________________


www.bmw-motorsport.gr

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BMW Power : 15-12-09 στις 15:46
Απάντηση με παράθεση
  #108  
Παλιά 15-12-09, 15:45
Το avatar του χρήστη EVANGELOS
EVANGELOS Ο χρήστης EVANGELOS δεν είναι συνδεδεμένος
εγώ είμαι ο Νίκος Κουκος
 
Εγγραφή: 29-09-2005
Μηνύματα: 5.534
EVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud ofEVANGELOS has much to be proud of
Στάθη , εδώ εσύ έκανες 10 ποστ με Κερατέες , κομμωτές , μπάμπηδες σουγιάδες !!!

αυτό σε χάλασε ????

κούλ μαν !!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη EVANGELOS : 15-12-09 στις 15:47
Απάντηση με παράθεση
  #109  
Παλιά 15-12-09, 15:53
Το avatar του χρήστη z3 2.2
z3 2.2 Ο χρήστης z3 2.2 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-10-2008
Μηνύματα: 935
z3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nicez3 2.2 is just really nice
Ωραια η αντιπαραθεση αλλα καταληγει σαν το θρεντ "Που ειναι το motorsport?"

Στο Pulp Fiction ειναι μια σκηνη που η Uma Therman ως γυναικα του Marcelous την πεφτει στον Τravolta και εκεινος την σκαπουλαρει και παει στην τουαλετα για να βρει το χρονο να σκεφτει πως θα αντιδρασει στην δυσκολη αυτη περιπτωση (του την πεφτει η γυναικα του αφεντικου του,το οποιο δεν αστειευεται).
Κοιτιεται λοιοπν στον κεθρεπτη και λεει τη θεικη ατακα....
"Go home-jerk off and go to sleep..."

Το ποστ δεν εστιαζει σε κανενα προσωπο της κουβεντας αλλα τη γενικοτερη τροπη που παιρνουν τα θεματα καμια φορα.
Παντα με χαμογελο και καλη διαθεση!!!
__________________
Ειμαι εθισμενος με τον εξακυλινδρο........
Απάντηση με παράθεση
  #110  
Παλιά 15-12-09, 15:56
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έχω πει και στο thread για το Μ3 Ε30 V10, το λέω και εδώ. Είναι ιεροσυλία κατά την γνώμη μου να επεμβαίνεις σε τόσο ειδικές κατασκευές οι οποίες αλλοιώνουν τον χαρακτήρα του αυτοκινήτου.

Εν έτη 2009 μας χαλάει που κάποιοι βάζουν V10 σε γνήσιο Μ3 Ε30, αλλά είμαστε ΟΚ με το να κανιβαλίζουν ένα CSL......
ναι δημητρη (αν δεν κανω λαθος...), σωστα, αλλα η διαφορα μας (οσων εχουμε αυτην την αποψη), ειναι οτι δεν πιστευουμε οτι το κανιβαλισαν...
αντιθετα στο csl cabrio, ναι υπηρξε κανιβαλισμος... (αποψη μου παντοτε).

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
αυτό σε χάλασε ????
κούλ μαν !!!
δεν με χαλασε τιποτα... κουβεντα κανουμε...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:56.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.