Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 09-02-07, 17:01
Το avatar του χρήστη spaka
spaka Ο χρήστης spaka δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 314
spaka is on a distinguished road
Εξοπλισμος για 116

χαιρετω και παλι. θα αναφερθω σε κατοχους 116 και θελω να μαθω με τι εξοπλισμο αξιζει να το παρεις (και πως το πηρατε εσεις φυσικα). εγω ειμαι για το 116i sport και σιγουρα θα προσθεσω τιμονι πολαπλων λειτουργειων και μεταλλικο χρωμα.σε μια αντιπρωσωπεια μου το δινουν και με αυτοματισμο φωτων&βροχης και με τεμπελη(υποβραχιονιο). θελω να ρωτησω μηπως υπαρχει κατι αλλο που ειναι απαραιτητο (πχ καποιος μου ειπε οτι λογο χαμηλης ορατητας πισω απαραιτητο ειναι το parking sensor) η υπαρχει κατι που το πληρωσατε αλλα δε χρειαζεται(πχ το μισο δερματινι στα καθισματα για μενα ειναι απαραδεκτο) . σιγουρα μακαρι να διαθεταμε ολοι τα λεφτα να το παρουμε Full extra αλλα που!!!


ελπιζω να μην κουρασα!
__________________

www.snowclub.gr
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 09-02-07, 17:24
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Επειδή έχω ψάξει το θέμα σειρά 1 τα απολύτως βασικά έξτρα (κατά την γνώμη μου):
ηχοσύστημα cd-MP3 (δεν έχει στάνταρ ηχοσύστημα)
clima (το βασικό a/c με χαλάει, όσον αφορά την εμφάνιση του εσωτερικου)
σπορ δερμάτινο τιμόνι (το μαμά πλαστικό πάλι θα με χάλαγε)
ηλεκτρικά παράθυρα πισω (εαν πρόκειται να πάρεις την πεντάπορτη)
προβολείς ομίχλης.
Σαν πιο δευτερεύοντα:
πακέτο εσωτερικού φωτισμού
μεταλλικό χρώμα (δεν θα έπαιρνα μεταλλικό, θα την επαιρνα AlpinWeiss, της πάει τέλεια)
ζάντες αλουμινίου
υποβραχιόνιο
σπορ καθίσματα
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 09-02-07, 17:26
Το avatar του χρήστη sakkunen
sakkunen Ο χρήστης sakkunen δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 14-06-2005
Μηνύματα: 1.638
sakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of lightsakkunen is a glorious beacon of light
Βάλε xenon φώτα κ είσαι εντάξει.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 09-02-07, 17:30
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen Εμφάνιση μηνυμάτων
Βάλε xenon φώτα κ είσαι εντάξει.
Αυτό το ξέχασα πολύ σημαντικό!
και να αναφέρω επίσης να περιμένεις γιατί μόλις έγινε facelift.
Επίσης άλλο πολύ καλό έξτρα είναι ότι να την πάρεις με xenon, μπορείς συμπληρωματικά να την εξοπλίσεις με πίσω φώτα LED. Ξέρει τι κάνει η bmw....(αυτά για το facelift παντα)
Και μην τυχον και πάρεις με 5αρι σασμάν!
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 09-02-07, 19:08
Το avatar του χρήστη spaka
spaka Ο χρήστης spaka δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 314
spaka is on a distinguished road
-οι ζαντες τα προβολακια τα σπορ καθισματα αεροτομη πισω και κατι διακοσμητικα μεσα σπορ καθισματα περιλαμβανονται ηδη στην sport εκδοση.
- ευχαριστω που τονισατε to cd πρεπει να ρωτησω αν παιζει mp3 αν και νομιζω πως το απλο που βαζουν δεν παιζει.
-τιμονι δερματινο αυτο με τα κουμπια θα το βαλω σιγουρα το απλο το πλαστικο ειναι απαραδεκτο.
-υποβραχιονιο μου αρεσει πολυ οποτε θα βαλω
-για τα xenon ρωτησα θελει 1000€ θα το σκεφτω δειχνουν πολυ ωραια αλλα ειναι και ακριβα.(για μενα)
-nice γιατι ηλεκτρικα πισω παραθυρα δεν τα ειχα σκεφτει (5θυρο θα παρω)
-για το facelift ξερω γιαυτο περιμενω ασχετα αν ολοι οι αντιπροσωποι που πηγα κανουν πως δεν ξερουν τιποτα (κοινως κανουν την "παπια") 8 με 18 του μηνος μαρτιου θα την παρουσιασουν στην εκθεση γενεβης. αν το παραγγειλω αμεσως υπολογιζω κανα 3μηνο για να ερθει.
__________________

www.snowclub.gr
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 09-02-07, 19:51
Το avatar του χρήστη stefos
stefos Ο χρήστης stefos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 17-01-2006
Μηνύματα: 715
stefos will become famous soon enoughstefos will become famous soon enough
Εγώ στην θέση σου θα έκανα υπομονη να έρθει η 3θυρη που έχει καινούργιο κινητήρα 135 ίππων στα 1.6...., για 2.0 θα έχει πλέον 170...
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 09-02-07, 20:44
Το avatar του χρήστη optostyle
optostyle Ο χρήστης optostyle δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-10-2006
Μηνύματα: 1.538
optostyle will become famous soon enoughoptostyle will become famous soon enough
Spaka φιλε μου το πηρες αποφαση βλεπω....αντε με το καλο να το παρεις να γεμισει η γειτονια μας με μπεμπεκια.......XENON απαξαπαντως,οπως και το 6αρι κιβωτιο.τα αλλα σιγα σιγα ..γιατι ρωτα και αυτους που τα εχουν,τι μπαξιματα κανουν σε αλλα πραματα.....περιμενω νεα
__________________
ΠΕΜΒΕ?????? BLIAXXXXXXX!!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 09-02-07, 21:07
Το avatar του χρήστη spaka
spaka Ο χρήστης spaka δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2006
Μηνύματα: 314
spaka is on a distinguished road
xaxa! optostyle οντος να γεμισει η γειτονια μας μπεμπεκια! πολυ φοβαμαι οτι θα αργησει ομως λιγο. ενας πωλητης μου ειπε κατι για 3μηνο! δε πειραζει για τετοιο εργαλειο μπορω να κανω υπομονη.
__________________

www.snowclub.gr
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 09-02-07, 21:19
Christos 330i ///M Ο χρήστης Christos 330i ///M δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 12-03-2006
Μηνύματα: 5.426
Christos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the roughChristos 330i ///M is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από spaka Εμφάνιση μηνυμάτων
xaxa! optostyle οντος να γεμισει η γειτονια μας μπεμπεκια! πολυ φοβαμαι οτι θα αργησει ομως λιγο. ενας πωλητης μου ειπε κατι για 3μηνο! δε πειραζει για τετοιο εργαλειο μπορω να κανω υπομονη.

Ετσι μπραβο αξιζει να περιμενεις . . .
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 09-02-07, 23:17
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από stefos Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ στην θέση σου θα έκανα υπομονη να έρθει η 3θυρη που έχει καινούργιο κινητήρα 135 ίππων στα 1.6...., για 2.0 θα έχει πλέον 170...
Που το διάβασες αυτό για 1.6 135 ίππους; Εγώ είχα διαβάσει οτι δεν θα βγει καν τρίθυρη 1.6. Αυτά που ξέρω είναι 118 143 άλογα, 120 170 και 130 ως εχει.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.