Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-02-07, 11:46
Το avatar του χρήστη bmw318cabrio
bmw318cabrio Ο χρήστης bmw318cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 943
bmw318cabrio is an unknown quantity at this point
Oργανακια-Aπορια!!Help!!

Καλησπερα..οπως ξερετε συντομα θα τουρμπισω το μωρο μου και θελω να ρωτησω ποια ειναι τα πιο σημαντικα οργανακια που πρεπει να βαλω και ποσο περιπου πανε...μια ενδεικτικη τιμη που πηρα για 3 οργανακια κομπλε τοποθετημενα ειναι 600 ευρω...παει τοσο πολυ???αν εχει ασχοληθει κανεις με τετοια ας βοηθησει...
Ευχαριστω , Νικος..
__________________
Καλα ειχα συνηθισει στο Cabrio...ποιος μπαινει σε κλειστο τωρα??
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-02-07, 12:04
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Νίκο είσαι σίγουρος ότι εκει που θα πα΄ρεις το κιτ, δεν θα στα δώσει και τα οργανάκια? Εγω όταν είχα ρωτησει συμπεριλαμβάνονταν και αυτά με λίγο υψηλότερη τιμή βέβαια.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-02-07, 13:21
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Exclamation 600

600 ευρο ειναι λιγο πολλα ακτος αν σου βαλει οργανα ακριβιας καλη μαρκα..τα απλα οργανακια πανε γυρω στα 50 ευρο το ενα και η τοποθετηση κανα 150αρι...απλα αυτα τα φτηνα τρεμοπεζουν...τα καλα που διχνουν καρφι πανε 100-150 το ενα αλλα ειναι τζαμι!!!οσο για το πια ειναι αυτα που πρεπει να βαλεις θα σου πω το βραδυ στο νοτος.θα τα βαλεις στην κολωνα στο παλι?μην μου πεις?
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 28-02-07, 13:26
Ghost_ Ο χρήστης Ghost_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-10-2004
Μηνύματα: 127
Ghost_ is on a distinguished road
Νομίζω ότι τα πιο σημαντικά είναι το μπαρόμετρο μετρητής πίεσης λαδιού και βάλε κι ένα halmeter μετράει αναλογία αέρα/καυσίμου χρησιμεύει για να βλέπεις αν είναι φτωχό το μείγμα σου ή όχι...
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 28-02-07, 13:41
Το avatar του χρήστη bmw318cabrio
bmw318cabrio Ο χρήστης bmw318cabrio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-12-2006
Μηνύματα: 943
bmw318cabrio is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kabriolakias Εμφάνιση μηνυμάτων
600 ευρο ειναι λιγο πολλα ακτος αν σου βαλει οργανα ακριβιας καλη μαρκα..τα απλα οργανακια πανε γυρω στα 50 ευρο το ενα και η τοποθετηση κανα 150αρι...απλα αυτα τα φτηνα τρεμοπεζουν...τα καλα που διχνουν καρφι πανε 100-150 το ενα αλλα ειναι τζαμι!!!οσο για το πια ειναι αυτα που πρεπει να βαλεις θα σου πω το βραδυ στο νοτος.θα τα βαλεις στην κολωνα στο παλι?μην μου πεις?
Ναι στην κολωνα , που αλλου?εννοειται...πως ητανε το BMW της κατερινας ...ετσι ακριβως...
__________________
Καλα ειχα συνηθισει στο Cabrio...ποιος μπαινει σε κλειστο τωρα??
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 28-02-07, 13:44
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Thumbs down OXI 1821!

ΟΧΙ!!!μην τα βαλεις εκει φιλε ολοκληρη θεση εχει κατω απο το κλημα για να τα βαλεις και χωρανε ακριβως και τα 3!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 28-02-07, 13:49
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Ειναι επικίνδυνο στην κολώνα!!! Σε περιπτωση και υπό συνθηκες (ποτε να μη σου τυχει) τρακαρίσματος ειναι επικινδυνο για το κεφαλι
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 28-02-07, 13:51
Cabriolakias Ο χρήστης Cabriolakias δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 05-05-2005
Μηνύματα: 1.321
Cabriolakias will become famous soon enough
Thumbs down νιτζα

και περα οτι ειναι επικυνδινο ειναι και λιγο νιτζα....εκτος αν ειχες τον μαμα φωτησμο στο κοντερ (πορτοκαλι) και τα εβαζες στην κολωνα πορτοκαλι.......αλλα και παλι εγω ειμαι κατα τωρα γουστα ειναι αυτα αμα το γουσταρεις καντο δεν μου πεφτει λογος απλα λεω την γνωμη μου...λοιπον ετσι θα το κανεις τελειωσε!!!
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 28-02-07, 14:02
Dark_Angel_ Ο χρήστης Dark_Angel_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-11-2006
Μηνύματα: 181
Dark_Angel_ is on a distinguished road
εγω παντως πηρα ενα βολτομετρο και πιεση λαδιου 25 ευρω το ενα και ενα hallmeter 55 ευρω της autogauge δεν τα εχω βαλει ακομα ομως και επισης το μπαρομετρο 25 ευρω τα ειχε νταξει μπορει να μην ειναι και ακριβειας αλλα καποια οργανακια οπως βολτομετρο δε χρειαζεται να δωσεις και 50 ευρω
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 28-02-07, 14:06
Το avatar του χρήστη orome_e21
orome_e21 Ο χρήστης orome_e21 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-12-2006
Μηνύματα: 267
orome_e21 is on a distinguished road
τρελα γιατι δεν βαζεις ενα πολυοργανο ψηφιακο της apexi???την ιδια δουλεια κ καλυτερη κανει κ εχει κ turbotimer......κ με καποια γκαφρα παραπανω το παιρνεις κ με boust control...
__________________
life is short.....without you it's nothing.....

http://www.youtube.com/watch?v=RggflSOz8YE
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.