Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #101  
Παλιά 14-06-11, 11:44
Το avatar του χρήστη dimitris 029/505
dimitris 029/505 Ο χρήστης dimitris 029/505 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2009
Μηνύματα: 392
dimitris 029/505 is on a distinguished road
Kουκλα Γιαννη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  #102  
Παλιά 14-06-11, 12:39
Το avatar του χρήστη bmw_soldier
bmw_soldier Ο χρήστης bmw_soldier δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 13-01-2010
Μηνύματα: 57
bmw_soldier is on a distinguished road
Πολύ ωραίο!Καλοτάξιδο!
  #103  
Παλιά 14-06-11, 12:39
Το avatar του χρήστη Airness
Airness Ο χρήστης Airness δεν είναι συνδεδεμένος
You 're despicable!!!
 
Εγγραφή: 21-06-2008
Μηνύματα: 1.087
Airness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really niceAirness is just really nice
Φτού! Φτού! Φτού! Να το ασημώσω και εγώ για το γούρι και το καλοτάξιδο!

__________________
  #104  
Παλιά 14-06-11, 13:08
Το avatar του χρήστη Enema
Enema Ο χρήστης Enema δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-07-2007
Μηνύματα: 1.080
Enema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the roughEnema is a jewel in the rough
Tα οργανακια εξω, και να μπει η πλακετα εκει!

Απο κει και περα....
εμενα μου αρεσει ετσι οπως ειναι

Ειναι αυτες οι πολυ μικρες λεπτομερειες που κανουν το αμαξι διαφορετικο μεσα στα πανομοιοτυπα Ε30 Μ3. Που το κανουν μοναδικο, χωρις να χανει τον χαρακτηρα του ομως. Εμενα απ'εξω το αμαξι μου λεει οτι ειναι κατι σοβαρο, και οτι ο ιδιοκτητης του ειναι ενας μερακλης που εδωσε καποιες διακριτικες πινελιες για να το φερει περισσοτερο στα μετρα του. Οι ζαντες, η απουσια ριγας, το δερματινο σαλονι. Δειχνει οτι δεν 'φοβαται' να 'σπασει' την αυθεντικοτητα του αυτοκινητου, και μπραβο του.

Απο κει και περα, οι καθρεπτες δειχνουν οντως λιγο out of place, επισης μιας και οι ζαντες ειναι διαιρουμενες, μηπως θα εδειχναν καλυτερες αν τα κεντρα ηταν λιγο πιο σκουρα? Γκρι τιτανιου, καπως ετσι.
Και τα πενταλ προσωπικα θα τα αλλαζα με μαυρα...
...και πανω-κατω αυτα
__________________

Καγκουριά δεν είναι η αεροτομή, καγκουριά είναι η υποκρισία και το ψεύτικο.
Το ευχαριστώ σε όσους μου έχουν αφήσει θετική ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. -
  #105  
Παλιά 14-06-11, 13:39
Το avatar του χρήστη georgepap
georgepap Ο χρήστης georgepap δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-12-2008
Μηνύματα: 405
georgepap is on a distinguished road
Απ'τη μερια μου προτεινω look sport-evo ΜΕΣΑ και ΕΞΩ.Τα οργανακια τα προσθετα
πραγματικα ειναι πολυ ομορφα καθως ειναι και της VDO.Αυτο που θα προσθετα ειναι
η original κουρτινα πισω μαζι με την εταζιερα της.
Επισης x-brace και πισω μπαρα θολων ειναι-πιστευω-αναγκαιες για τετοιο αυτοκινητο.
  #106  
Παλιά 14-06-11, 14:56
Το avatar του χρήστη stef
stef Ο χρήστης stef δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Μηνύματα: 3.953
stef is just really nicestef is just really nicestef is just really nicestef is just really nice
Φίλε Γιάννη
Λευκά φλας μπροστά?
Κανονικούς υαλοκαθαριστήρες
Original μαμίσιες ζαντούλες
Κανονικά ποδοστήρια του Μ3
Κανονική ανάρτηση του Μ3
Πολύ καλό πλύσιμο-βιολογικό καθαρισμό- γυάλισμα - κέρωμα
__________________
BMW-SHEER DRIVING PLEASURE

Καλοκαιρινές διακοπές για πάααντα...!
  #107  
Παλιά 14-06-11, 19:48
KAZA Ο χρήστης KAZA δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 30-07-2010
Μηνύματα: 652
KAZA will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Με μια πρωτη βολτα λοιπον......περα απο φρεον Α/C-ευθυγραμμιση και ρυθμιση της κλειδαριας της πορτας του οδηγου δεν χρειαζεται τιοτα αλλο και ολα ειναι λειτουργικα.
Έχει διαρροή;
  #108  
Παλιά 15-06-11, 03:03
Το avatar του χρήστη E36 RULES!!
E36 RULES!! Ο χρήστης E36 RULES!! δεν είναι συνδεδεμένος
JDM as ファック
 
Εγγραφή: 01-06-2005
Μηνύματα: 5.490
E36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud ofE36 RULES!! has much to be proud of
Nα πει και ο κάγκουρας τη γνώμη του

Εξωτερικα το αμαξι ειναι πολυ ''αγριο'' και φοβάμαι δεν θα δενουν οι 16".. Ο μονος υαλοκαθαριστήρας, τα καθρεφτακια (τα οποια μ'αρεσουν πολυ ) καθως και τα μπροστινα-πισω spoiler σαν σύνολο δένουν πολύ πολύ καλα με τις υπαρχουσες ζάντες. Αν βαλεις μικροτερες κατι δεν θα πηγαινει καλα.. Αφου τις εχεις και ειναι και σπάνιες, αν υπάρχει η δυνατότητα, κρατα τες σε μια αποθήκη να τις έχεις

Τα οργανάκια τα λάτρεψα!!!!!!!

Ειναι πολυ period-correct βελτιωμενο (συγγνωμη για τα αγγλικα, αλλα ειναι η μονη εκφραση που ΔΕΝ εχω βρει πως ειναι στα Ελληνικα) και πιστεύω του πάει πάρα πολυ.. Ας μην ξεχνάμε εξάλλου για ποιο λογο κατασκευάστηκε αυτο το αυτοκίνητο
__________________
There are two kinds of people: those who like me, and those who can go to hell...
Some day, we're gonna break free from the chains, and keep on, keep on, keep on, keep on, keep on FLYING...
Straights are for fast cars. Corners are for fast drivers...
I don't mean to be mean but it's all I can be, that's just me..

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη E36 RULES!! : 15-06-11 στις 03:05
  #109  
Παλιά 15-06-11, 11:06
Το avatar του χρήστη Vasilis M3
Vasilis M3 Ο χρήστης Vasilis M3 δεν είναι συνδεδεμένος
M3 E30...new target CSL!
 
Εγγραφή: 13-04-2010
Μηνύματα: 647
Vasilis M3 has a spectacular aura aboutVasilis M3 has a spectacular aura about
Οι συγκεκριμένοι καθρέφτες (της AC Schnitzer αν δεν κάνω λάθος) το κάνουν το αμάξι αρκετά τετραγωνισμένο.Και το δικό μας το αμάξι τους φόραγε και μόλις βάλαμε τους μαμήσιους έδειξε πολύ καλύτερο.
Εγώ πιστεύω πως ο Γιάννης θα κάνει το καλύτερο δυνατό για να γίνει το αμάξι λές και έχει βγεί απο το εργοστάσιο στην Βαυαρία εκείνη την ώρα!
__________________
Lunatic ζούμε,με Μ3 να σε δούμε!
  #110  
Παλιά 15-06-11, 12:34
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από E36 RULES!! Εμφάνιση μηνυμάτων
Nα πει και ο κάγκουρας τη γνώμη του

Εξωτερικα το αμαξι ειναι πολυ ''αγριο'' και φοβάμαι δεν θα δενουν οι 16".. Ο μονος υαλοκαθαριστήρας, τα καθρεφτακια (τα οποια μ'αρεσουν πολυ ) καθως και τα μπροστινα-πισω spoiler σαν σύνολο δένουν πολύ πολύ καλα με τις υπαρχουσες ζάντες. Αν βαλεις μικροτερες κατι δεν θα πηγαινει καλα.. Αφου τις εχεις και ειναι και σπάνιες, αν υπάρχει η δυνατότητα, κρατα τες σε μια αποθήκη να τις έχεις

Τα οργανάκια τα λάτρεψα!!!!!!!

Ειναι πολυ period-correct βελτιωμενο (συγγνωμη για τα αγγλικα, αλλα ειναι η μονη εκφραση που ΔΕΝ εχω βρει πως ειναι στα Ελληνικα) και πιστεύω του πάει πάρα πολυ.. Ας μην ξεχνάμε εξάλλου για ποιο λογο κατασκευάστηκε αυτο το αυτοκίνητο
Ακριβως ετσι οπως τα λες ειναι,για αυτο εχω κολλησει καπως και δεν ξερω τι να κανω.

Δεν θελω να το χαλασω το αμαξι αλλα η προτεραιοτητα μου ειναι να εχει αψογη οδηγικη συμπεριφορα κα να μην καταπονειται το σασι στους εμετικους μας δρομους.

Μου αρεσει με τις ζαντες αυτες και σκεφτομαι και εγω οτι τα υπολοιπα αξεσουαρ εποχης θα φαινονται καπως.Ισως να κανω και λαθος δεν ξερω.Ενα αλλο διλημμα ειναι οι καθρεφτες που ειναι ''εποχης'',πανακριβοι και σπανιοι αλλα δεν βλεπεις την τυφλα σου.

Θα αποφασισω προσεχως τι θα κανω,μου αρεσει που ο καθενας εχει τη δικη του αποψη για το ιδανικο Μ3 Ε30 εμφανισιακα τουλαχιστον.Ενα σετ ζαντες που μου αρεσουν πολυ ειναι αυτες με τα μαυρα κεντρα απο CECOTTO EDITION ενω και τα ''τσεκουρια'' απο Μ5 Ε34 θα ειναι εκπληκτικο απο αλλα που εχω δει.

Απο την αλλη και οι BBS RC και τα ''τσεκουρια'' ειναι πολυφορεμενες ζαντες στα Μ3 Ε30 και πραγματικα τα ''μαμα'' 16αρια θα κατσουν τελεια ενω θα εχω και την γνησια οδηγικη συμπεριφορα χωρις να ταλαιπορω το πλαισιο.Επιπλεον σκεφτομαι να αλλαξω και τα ελατηρια με πιο ψηλα (eibach 2,5εκ) γιατι τα συγκεκριμενα ειναι αρκετα χαμηλα νομιζω.

Ευχαριστω για τις προτασεις ολους σας,εχω πολυ δρομο μπροστα μου ακομα μεχρι να το τελειοποιησω και να το φερω στα μετρα μου.
__________________
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 22:26.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.