Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 20-12-09, 20:05
Το avatar του χρήστη graf-art-7
graf-art-7 Ο χρήστης graf-art-7 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 26-01-2009
Μηνύματα: 87
graf-art-7 is on a distinguished road
Wink

Εγω ως κατοχος του συγκεκριμενου αυτοκινητου μπορω να σου πω οτι για μενα ειναι η καλυτερη επιλογη, και εγω σε τετοιο διλειμμα μεταξυ του δικου σου με το Μ5, διαλεξα το δευτερο, βεβαια εγω ειμαι τρελος με την συγκεκριμενη σειρα...

Απο τη στιγμη που δεν το βλεπεις για την καινουργια Μ3 που πιστευω ειναι καταπληκτικο οχημα απο ολες τις αποψεις,, Μ5 ε60 για μενα αν το καλοσκεφτεις δεν αξιζει, τα ιδια για το Μ6,, οποτε αν το αποφασισεις πηγαινε για το e39 και αργοτερα βλεπουμε παρεα για το επομενο...

Παρε το καλυτερα που θα βρεις με τα λιγοτερα χλμ, νεοτερο κτλπ αφου οι τιμες ειναι χαμηλες απο οτι ειπες,,, ααα και να ειναι ΜΑΥΡΟ ετσι, αυτο εννοειται...!!! Μετα ετοιμασου για ροπες μετα τα 160χλμ που δεν τις εχεις τωρα και φυσικα για την μελωδια του V8 +βαλτου και μια EISENMANN race και καλα κρασια με το πλαι (θα καψεις αρκετο λαστιχο,,δυστυχως)...!

Για μενα αλλη αισθηση,, απο τα καλυτερα Μ, τα εχει ολα.!!!
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 20-12-09, 20:20
Το avatar του χρήστη M535 E28
M535 E28 Ο χρήστης M535 E28 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 09-05-2004
Μηνύματα: 899
M535 E28 has a spectacular aura aboutM535 E28 has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVERGET Εμφάνιση μηνυμάτων
Σκεφτόμενος ότι από γκάζι είναι σχεδόν ισάξια, με κάποια βέβαια υπεροχή του m5 στα ρεπριζ, ο μόνος λόγος να κάνεις αυτή την τράμπα είναι να θες χώρους. Αλλιώς δίνεις το M3 και παίρνεις ένα λιγότερο όμορφο, πιο παρωχημένο αισθητικά (έσω και έξω) αυτοκίνητο, πιο ενεργοβόρο, και γενικά όχι τόσο σπορ λόγω κυρίως βάρους. Εγώ δεν θα έδινα με τπτ το m3 για ε39 m5, για το ε60 m5 όμως εκεί τα πράγματα αλλάζουν. Είναι αυτός ο θεικός V10....
λιγότερο όμορφο το Μ5; εγώ θα έλεγα πολύ πιο όμορφο και λόγω σχετικής σπανιότητας...άρα θέμα καθαρά υποκειμενικό.
παρωχημένο αισθητικά; ειδικά το εσωτερικό και των δύο είναι σχεδόν ίδιο
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:02.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.