Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικές Συζητήσεις > Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης

Διάφορα Θέματα Αυτοκίνησης Εδώ συζητάμε όλα θέματα σχετικά με το αυτοκίνητο, για τα οποία δεν υπάρχει εξειδικευμένη κατηγορία!

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 19-01-09, 11:08
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Χημικα

Αυτο το εχω ακούσει και εγω για τα σπρέι.
Φοβάμαι ομως μήπως κάνουν κακή επίδραση στο ύφασμα ιδικά τους καλοκαιρινούς μήνες η πολύ περισσότερο κάποια αντίδραση με το υγρό αδιαβροχοποιησης της BMW (σιλικόνη) που έχει το πανι ετσι και αλλιώς.
Ξέρω και εγω τι γίνετε.
Μαλλον τελικά συμφέρει η οικολογική καταπολέμηση....Σκύλος και πάλι Σκύλος για τις Γατες και κλειστό γκαράζ για τις σκόνες.
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 19-01-09, 11:19
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από κυριακος Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο το εχω ακούσει και εγω για τα σπρέι.
Φοβάμαι ομως μήπως κάνουν κακή επίδραση στο ύφασμα ιδικά τους καλοκαιρινούς μήνες η πολύ περισσότερο κάποια αντίδραση με το υγρό αδιαβροχοποιησης της BMW (σιλικόνη) που έχει το πανι ετσι και αλλιώς.
Ξέρω και εγω τι γίνετε.
Μαλλον τελικά συμφέρει η οικολογική καταπολέμηση....Σκύλος και πάλι Σκύλος για τις Γατες και κλειστό γκαράζ για τις σκόνες.
Και γω φοβομουν. Μεχρι που ανακαλυψα σπρευ που μπαινει σε υφασματα (ακομη και στα υφασματα του σπιτιου στην ακρη στις κουρτινες, στα ακρα - ποδια στα καλυματα στους καναπεδες, κλπ)
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 19-01-09, 11:29
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konas Εμφάνιση μηνυμάτων
Και γω φοβομουν. Μεχρι που ανακαλυψα σπρευ που μπαινει σε υφασματα (ακομη και στα υφασματα του σπιτιου στην ακρη στις κουρτινες, στα ακρα - ποδια στα καλυματα στους καναπεδες, κλπ)
Όπα καλό αυτό .Αν μπορείς πες μας πιο είναι να το ξέρουμε.Έστω και με pm αν δεν θες να κάνουμε διαφήμιση του προϊόντος
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 19-01-09, 11:38
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από κυριακος Εμφάνιση μηνυμάτων
Όπα καλό αυτό .Αν μπορείς πες μας πιο είναι να το ξέρουμε.Έστω και με pm αν δεν θες να κάνουμε διαφήμιση του προϊόντος
Λεγεται apothol pet ή καπως ετσι. Το εχουν τα pet shops και ξεχωριζει διοτι στην περιγραφη του δειχνει και χρηση σε υφασματα (εχει και σχετικη φωτο στο μπουκαλακι του).
Το πηρα απο ενα μεγαλο pet shop επί της Κηφισιας στο υψος του παράδεισου Αμαρουσίου.

Δοκιμασμενο σε γατια. Σε σκυλους δεν ξερω
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 19-01-09, 11:43
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konas Εμφάνιση μηνυμάτων
Λεγεται apothol pet ή καπως ετσι. Το εχουν τα pet shops και ξεχωριζει διοτι στην περιγραφη του δειχνει και χρηση σε υφασματα (εχει και σχετικη φωτο στο μπουκαλακι του).
Το πηρα απο ενα μεγαλο pet shop επί της Κηφισιας στο υψος του παράδεισου Αμαρουσίου.

Δοκιμασμενο σε γατια. Σε σκυλους δεν ξερω
Ok .
Λέω να το δοκιμάσω αν και πάντα οι απόψεις διίστανται........
http://www.mycat.gr/forum/showthread.php?t=3034
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 20-01-09, 00:46
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konas Εμφάνιση μηνυμάτων
Λεγεται apothol pet ή καπως ετσι. Το εχουν τα pet shops και ξεχωριζει διοτι στην περιγραφη του δειχνει και χρηση σε υφασματα (εχει και σχετικη φωτο στο μπουκαλακι του).
Το πηρα απο ενα μεγαλο pet shop επί της Κηφισιας στο υψος του παράδεισου Αμαρουσίου.

Δοκιμασμενο σε γατια. Σε σκυλους δεν ξερω
Το βρήκα σήμερα και το αγόρασα 8ε.
Όντος λέγετε APOTHOL pet και θεωρείτε προϊόν Εκπαίδευσης κατοικίδιων Ζωών.
Μπροστά στο μπουκαλάκι εχει 4ης φοτο που δείχνουν τα πιθανά σημεία εφαρμογής πχ ρόδες αυτοκίνητου ,καναπέδες, γλάστρες,πόρτες οικίας.
Απο την πίσω πλευρά βέβαια γράφει : ΝΑ μην ψεκάζεται απευθείας επάνω στα μεταλλικά μέρη η το αμάξωμα των αυτοκίνητων η μοτοσικλετών και γενικότερα σε γυαλιστερές επιφάνειες που έχουν λουστράριστοι.

Ευτυχώς δεν θα το χρησιμοποιήσω απευθείας πανω στο αμάξι άλλα έξω από το γκαράζ ,πόρτες κλπ που παίρνανε γάτες και στέκονται για τα σχετικά.
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 20-01-09, 09:41
konas Ο χρήστης konas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-09-2006
Μηνύματα: 2.707
konas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nicekonas is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από κυριακος Εμφάνιση μηνυμάτων
Το βρήκα σήμερα και το αγόρασα 8ε.
Όντος λέγετε APOTHOL pet και θεωρείτε προϊόν Εκπαίδευσης κατοικίδιων Ζωών.
Μπροστά στο μπουκαλάκι εχει 4ης φοτο που δείχνουν τα πιθανά σημεία εφαρμογής πχ ρόδες αυτοκίνητου ,καναπέδες, γλάστρες,πόρτες οικίας.
Απο την πίσω πλευρά βέβαια γράφει : ΝΑ μην ψεκάζεται απευθείας επάνω στα μεταλλικά μέρη η το αμάξωμα των αυτοκίνητων η μοτοσικλετών και γενικότερα σε γυαλιστερές επιφάνειες που έχουν λουστράριστοι.

Ευτυχώς δεν θα το χρησιμοποιήσω απευθείας πανω στο αμάξι άλλα έξω από το γκαράζ ,πόρτες κλπ που παίρνανε γάτες και στέκονται για τα σχετικά.
Ετσι. Εγω ψεκαζω γυρω γυρω στα σημεια προσβασης τους και κοντα στις ροδες.
υποψη οτι θελει σχεδον καθε βδομαδα. Σπαστικο βεβαια αλλα δεν μου παει να τα 'αυτοκτονησω', τα λυπαμαι...
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 20-01-09, 17:03
Το avatar του χρήστη κυριακος
κυριακος Ο χρήστης κυριακος δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-08-2008
Μηνύματα: 765
κυριακος will become famous soon enoughκυριακος will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από konas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ετσι. Εγω ψεκαζω γυρω γυρω στα σημεια προσβασης τους και κοντα στις ροδες.
υποψη οτι θελει σχεδον καθε βδομαδα. Σπαστικο βεβαια αλλα δεν μου παει να τα 'αυτοκτονησω', τα λυπαμαι...
Μακάρι να κρατεί έστω και μια εβδομάδα σε εξωτερικό χώρο και μετά ας το επαναλαμβάνουμε πάλι,δεν πειράζει

Εννοείτε οτι δεν τα αυτοκτονούμε
Άσε που άμα φας το ένα θα μαζευτούν άλλα 10 και ουτοκαθεξής
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 21-04-09, 15:45
Το avatar του χρήστη x-origin
x-origin Ο χρήστης x-origin δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 17-05-2007
Μηνύματα: 50
x-origin is on a distinguished road
αυτό με τα γατιά και τα σκυλιά είναι ένα θέμα! σε ένα παλικάρι από το mx5club είχε βρει σκύλο πάνω στην κουκούλα του! το χειρότερο δε είναι να κατουρήσει η γάτα πάνω στην κουκούλα.. μιλάμε δεν φεύγει με τπτ η βρόμα! δοκίμασε κανένας αυτά τα απωθητικά ζώων?
__________________
///M Power
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 21-04-09, 16:09
Το avatar του χρήστη michaelp900
michaelp900 Ο χρήστης michaelp900 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 24-10-2007
Μηνύματα: 534
michaelp900 is on a distinguished road
Εγω και που το εχω σε κλειστο χωρο το σκεπαζω γιατι το μετακινω 1 φορα την εβδομαδα κ αν.Πιο πολυ χρησιμοποιω το πολο.
Αρα δν υπαρχει λογος να ειναι εκτεθειμενο!
__________________
ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΣΕ ΣΥΝΑΡΤΗΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.