Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά Z > Σειρά Z - Εγκαταστάσεις/Βελτιώσεις

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 02-03-14, 17:13
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
οπα οπα τι εγινε δηλαδη καποιος στο φορουμ μπορει να κανει σχολια και καποιος αλλος οχι.
δεν σου αρεσει η κριτικη φιλε paganis????
βασικα εγω την θελω γιατι μου ανοιγει τα ματια καμια φορα.
το χρωμα στο ζετακι σου μια χαρα ειναι και μη τσιμπας οταν σου πετανε καμια πασα.
σεβομενος απολυτα το χωρο αυτο και τις γνωμες των φιλων εδω παντα ζηταω την αποψη τους χωρις κριτικη.
να μου πεις την γνωμη σου,να το σεβαστω αλλα μην ξεφευγεις οταν το θεμα σε αγγιζει προσωπικα, εγω δεν εχω θεμα.....
για την αεροτομη τωρα . τοτε εκεινη που ειδα δεν μου αρεσε,αυτη που εχω οταν την ειδα βαμενη πανω στο ζετακι μου ναι μου αρεσε και γουστο μου
οσο για την 85χρονη νομιζω οτι τα ζ3 χαρακτηριστηκαν all time classics με το δικο μου κωλο οχι με το δικο σου.εσυ ηρθες μετα...
φιλε paganis για να μην μου στραβωσεις (εγα προσωπικα σεβομαι τον κοπο σου,βλεπω τις φωτο στο γκαραζ σου) δεν σου αρεσει ..fine.. δεν θα μαλωσουμε κιολας
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 02-03-14, 22:14
paganis Ο χρήστης paganis δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 02-06-2009
Μηνύματα: 2.177
paganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nicepaganis is just really nice
μακαρι να ειχα διαβασει και αυτα που σβηστηκαν...ωστε να ειχα πληρη εικονα, αλλα δεν τα προλαβα. Φανταζομαι θα ηταν προσβλητικα...και κακως ασχοληθηκα μαζι σου...
αστο παλικαρι μου...βαλε οτι θες στο αμαξι σου, αλλα μην ζητας την γνωμη μας...αν απλα περιμενεις μπραβο και ζητω...
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 02-03-14, 22:52
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paganis Εμφάνιση μηνυμάτων
μακαρι να ειχα διαβασει και αυτα που σβηστηκαν...ωστε να ειχα πληρη εικονα, αλλα δεν τα προλαβα. Φανταζομαι θα ηταν προσβλητικα...και κακως ασχοληθηκα μαζι σου...
αστο παλικαρι μου...βαλε οτι θες στο αμαξι σου, αλλα μην ζητας την γνωμη μας...αν απλα περιμενεις μπραβο και ζητω...
καταρχην δεν σβηστηκε τιποτα το προσβλητικο,γιατι απλα δεν ηταν και τιποτα αλλο στο μηνυμα.
δευτερον απο ολα οσα σου εγραψα αυτα εχεις να πεις για ξαναδιαβασε τα και μετα τα λεμε(τα τελευταια λογια εννοω)

τριτον δεν περιμενω μπραβο και ζητω στο ξαναγραφω ΕΓΩ ΖΗΤΑΩ ΤΗΝ ΚΡΙΤΙΚΗ καλη ειναι σε ολες τις περιπτωσεις

τεταρτον μην τα περνεις με καποιον οταν παει να ριξει τους τονους χαλας το κλιμα

πεμπτον και τελευταιο ποιος ειναι προσβλητικος. ειπα εγω για τιποτα 80χρονες.αν ειναι να λεμε τετοια κακος ασχολησε.σου εγραψα και την λεξη "σεβασμος" οχι ειρωνικα το εννοω.αν παλι θες να συνεχισεις ετσι την περνω πισω φιλε paganis γιατι εισαι λαθος
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 07-05-14, 01:33
Το avatar του χρήστη zografias
zografias Ο χρήστης zografias δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 11-03-2012
Μηνύματα: 173
zografias is on a distinguished road
Λέω κι εγώ τη γνώμη μου.. Όλοι έχουμε από μία...
Όχι αεροτομή στο Ζ! Δεν ταιριάζει με το σχήμα..
Στη χειρότερη να μπει εκείνο το φιλετάκι πίσω που κι αυτό με το ζόρι! :/
__________________
Υπάρχουν στιγμές που νομίζεις ότι μπορείς να κάνεις τα πάντα!!! Μην αγχώνεσαι θα σου περάσει
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 07-05-14, 14:27
Το avatar του χρήστη ducatista
ducatista Ο χρήστης ducatista δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 16-10-2013
Μηνύματα: 92
ducatista is on a distinguished road
οχι αεροτομη απο εμενα αλλα αν θες φιλος βαλτην.... ποιος θα σου πει τι ειναι ωραιο για τα ματια σου.... αντε καλοριζικη μπρο!
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 07-05-14, 18:23
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
τα ξαναγραψ;α και συμψφωνω και εγω οτι τα γουστα διαφερουν πολυ .
χωρις κακοκαρδισματα εμενα οταν την εβαλα μου αρεσε και δεν την αλλαζω μεχρι νεοτερας ποιος ξερει μπορει και να την βαρεθω
σκετη κατω οταν μου την φερανε να την δω δεν μου εκανε κατι
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 08-05-14, 14:22
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Οτι σ'αρεσει εσενα βαλε στ'αμαξι σου και μην ρωτας κανεναν σε τετοια καθαρα υποκειμενικα μπαξιματα....Εξαλλου αν ειχαμε ολοι τα ιδια γουστα,θα οδηγουσαμε και το ιδιο αμαξι....Εγω πηρα τοτε το κουπε Ε36 μου,με αεροτομη Μ3 πισω και παλευα να βρω να την πουλησω,να την ξεφορτωθω και το παλικαρι που ηρθε και ανταλλαξαμε τα πορτ παγκαζ μας τζαμπα,θεωρουσε οτι μ'εκλεψε κιολας!!!Και τι θυμα που ειμαι κτλ....Ολα σχετικα λοιπον....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 08-05-14, 21:06
Το avatar του χρήστη leonidaskal
leonidaskal Ο χρήστης leonidaskal δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 25-02-2012
Μηνύματα: 393
leonidaskal is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Οτι σ'αρεσει εσενα βαλε στ'αμαξι σου και μην ρωτας κανεναν σε τετοια καθαρα υποκειμενικα μπαξιματα....Εξαλλου αν ειχαμε ολοι τα ιδια γουστα,θα οδηγουσαμε και το ιδιο αμαξι....Εγω πηρα τοτε το κουπε Ε36 μου,με αεροτομη Μ3 πισω και παλευα να βρω να την πουλησω,να την ξεφορτωθω και το παλικαρι που ηρθε και ανταλλαξαμε τα πορτ παγκαζ μας τζαμπα,θεωρουσε οτι μ'εκλεψε κιολας!!!Και τι θυμα που ειμαι κτλ....Ολα σχετικα λοιπον....
xaxaxaxaxaxa αλλαγη πορτ παγκαζ αυτο πρωτη φορα το ακουω ααααρεεε ελλαδαρα γιαυτο δε μας φτανει ποτε κανεις.χαρα παντως το παλικαρι θα σε θυμαται μια ζωη
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 08-05-14, 23:49
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Ναι εκατσε τελεια η φαση!Ειχαμε και το ιδιο χρωμα ακριβως,βιδωνε-ξεβιδωνε ηταν η κατασταση!!Γιατι η αεροτομη ειχε τρυπες στο πορτ παγκαζ για να κατσει.....
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 30-01-15, 14:19
Dimitris Alex z3 Ο χρήστης Dimitris Alex z3 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-01-2015
Μηνύματα: 13
Dimitris Alex z3 is on a distinguished road
Φιλε LEONIDASKAL αν μου επιτρέπεις να πω μια γνωμη... ειναι εντελως υποκειμενικό το θεμα αυτο ... οτι σου αρεσει εσενα κανε... εγω παντως προτίμησα τον κολο της facelift απο τα 145 άλογα μια αλλης prefacelift που βρηκα .. και δεν τον αλλάζω με τίποτα..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.