Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Σειρές BMW > Σειρά M > Σειρά M - Γενικά Θέματα

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #201  
Παλιά 21-11-09, 20:28
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool !!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από randombk Εμφάνιση μηνυμάτων
Πουλας Μ3 ρε τρελαμενε?
και δεν μου πες τιποτα?

Δεν ειναι σιγουρο 100%,ειναι στο car.gr αυτο με τα 55.000 χλμ στα 37χιλιαρικα μαζι με τα φρενα CSL.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #202  
Παλιά 21-11-09, 21:56
Το avatar του χρήστη randombk
randombk Ο χρήστης randombk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 834
randombk is on a distinguished road
Το εχω δει στο car , δεν ηξερα οτι ειναι δικο σου!
το θεμα ειναι οτι βγαινω αρκετα εκτος budget


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν ειναι σιγουρο 100%,ειναι στο car.gr αυτο με τα 55.000 χλμ στα 37χιλιαρικα μαζι με τα φρενα CSL.
Απάντηση με παράθεση
  #203  
Παλιά 21-11-09, 22:00
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool !!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από randombk Εμφάνιση μηνυμάτων
Το εχω δει στο car , δεν ηξερα οτι ειναι δικο σου!
το θεμα ειναι οτι βγαινω αρκετα εκτος budget
Δεν τρεχει ρε,αν σου πω οτι πριν 20 λεπτα κανονισα και αλλο ραντεβου αυριο το πρωι να το δει κι αλλος θα το πιστεψεις???Δεν στο λεω για να σου αποδειξω κατι αλλα και εμενα μου φαινεται περιεργο,αστυνομικος θα ερθει να το δει!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #204  
Παλιά 22-11-09, 10:09
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Smile !!!!!!!!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν τρεχει ρε,αν σου πω οτι πριν 20 λεπτα κανονισα και αλλο ραντεβου αυριο το πρωι να το δει κι αλλος θα το πιστεψεις???Δεν στο λεω για να σου αποδειξω κατι αλλα και εμενα μου φαινεται περιεργο,αστυνομικος θα ερθει να το δει!!!
Εδω σε θελω,37χιλιαρικα στο χερι.....το δινω η δεν το δινω???Για πειτε,πρεπει να απαντησω μεχρι το βραδυ και στους 2.
__________________
Απάντηση με παράθεση
  #205  
Παλιά 22-11-09, 12:39
BILL007 Ο χρήστης BILL007 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-12-2006
Μηνύματα: 3.956
BILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the roughBILL007 is a jewel in the rough
Αμα δεν το θες το δίνεις και τρέχοντας κιόλας...Άλλοι τα δίνουν λιγότερα και δυσκολεύονται...
Προφανώς το αμάξι σου πρέπει να είναι διαμάντι...
Απάντηση με παράθεση
  #206  
Παλιά 22-11-09, 16:43
Το avatar του χρήστη randombk
randombk Ο χρήστης randombk δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-05-2007
Μηνύματα: 834
randombk is on a distinguished road
lunatic αλλοι το δινουν 28 και 30 και δεν μπορουν να το δωσουν και δεν ειναι απαραιτητα χαλια το αμαξι...απλα οι καιροι ειναι δυσκολοι και οι νεοι φοροι θα γονατισουν πολυ κοσμο!

Αν σου δινει καποιος 37 τοτε γνωμη μου δωστο μιας και ουσιαστικα το δινεις 38 αφου θα γλυτωσεις το νεο σημα 680 και την εκτακτη εισφορα 350 που θα πληρωσεις τις επομενες μερες...

Αποκει και περα η αποφαση καθαρα δικια σου.Παντος οσο περιμενεις η αξια θα πεφτει...
Απάντηση με παράθεση
  #207  
Παλιά 22-11-09, 16:55
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
μαν δώστο μόνο πρως τα κάτω θα πειγαίνει και όχι προς τα πάνω αν είσαι 100% σίγουρος οτι θές να το δώσεις...
εγώ πάντως όταν το δώσω θα φροντίσω να το φτάσω στην αξία του...
δλδ θα κάνω ότι δεν έκανα απο τότε που το πείρα.. θα το λιώνω κάθε μέρα σιγά μη δώσω διαμάντι αμάξι κοψοχρονιά επειδή πέσαν οι τιμές και όλοι ψάχνουν Μ3 με 30.000 και κάτω.
Μ3 με 30.000 ΘΕΛΕΤΕ??? ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ 25.00 ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ!!!
στο κάτω κάτω ακόμα ανάγκη δεν έχουμε ούτε το χρωστάμε το βάζω φωτιά και το καίω παρά να το χαίρεται άλλος για ένα κομμάτι ψωμί πεντακάθαρο αμάξι που εγώ μάζευα 2 χρόνια +
για να το πάρω...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thomelef : 22-11-09 στις 16:57
Απάντηση με παράθεση
  #208  
Παλιά 22-11-09, 17:32
Το avatar του χρήστη mo328i
mo328i Ο χρήστης mo328i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-10-2008
Μηνύματα: 496
mo328i is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thomelef Εμφάνιση μηνυμάτων
μαν δώστο μόνο πρως τα κάτω θα πειγαίνει και όχι προς τα πάνω αν είσαι 100% σίγουρος οτι θές να το δώσεις...
εγώ πάντως όταν το δώσω θα φροντίσω να το φτάσω στην αξία του...
δλδ θα κάνω ότι δεν έκανα απο τότε που το πείρα.. θα το λιώνω κάθε μέρα σιγά μη δώσω διαμάντι αμάξι κοψοχρονιά επειδή πέσαν οι τιμές και όλοι ψάχνουν Μ3 με 30.000 και κάτω.
Μ3 με 30.000 ΘΕΛΕΤΕ??? ΣΕ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΜΕ 25.00 ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΤΕ!!!
στο κάτω κάτω ακόμα ανάγκη δεν έχουμε ούτε το χρωστάμε το βάζω φωτιά και το καίω παρά να το χαίρεται άλλος για ένα κομμάτι ψωμί πεντακάθαρο αμάξι που εγώ μάζευα 2 χρόνια +
για να το πάρω...
αξιος,αξιος!πεστα ρε φιλε γιατι τρελενομαι με αυτα που γινονται!! Φωτια ολα!!!
Απάντηση με παράθεση
  #209  
Παλιά 22-11-09, 17:48
thomelef Ο χρήστης thomelef δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 13-08-2008
Μηνύματα: 1.056
thomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the roughthomelef is a jewel in the rough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mo328i Εμφάνιση μηνυμάτων
αξιος,αξιος!πεστα ρε φιλε γιατι τρελενομαι με αυτα που γινονται!! Φωτια ολα!!!
ε ναι ρε φίλε όταν κάποιοι όλα τα μετράνε με τα νούμερα και δε τους νοιάζει τπτ άλλο δωστους νούμερο...
Έλεος δλδ με το κάθε μλκ...Ξύπνησε ο κόσμος και θέλει ///Μ σε τιμή 316-318...
Το ωραίο είναι επισεις πως όχι μόνο ψάχνουν για κάτω από 30000 αμάξι το θέλουν και κουτα ... Ρε ξυπνατε το ///Μ όπως και να έχει θα το πληρώσεις είτε από την αρχή είτε στη συνέχεια και σας πληροφορώ καλύτερα στην αρχή......
Απάντηση με παράθεση
  #210  
Παλιά 22-11-09, 17:55
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
οπως τα λες ειναι θωμα...
και δεν ισχυει για τα Μ μονο, αλλα για οποιοδηποτε ειδικο αυτοκινητο...
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.