Επιστροφή   BMW-Motorsport.gr > Γενικά Θέματα BMW > GPS και Car PC

GPS και Car PC Συζητήσεις γύρω από το θέμα του GPS και των Car PCs. Σχόλια, τεχνική υποστήριξη, εφαρμογές, λειτουργικά προγράμματα κλπ.

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #31  
Παλιά 14-02-11, 16:35
Το avatar του χρήστη bmw318i
bmw318i Ο χρήστης bmw318i δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-08-2009
Μηνύματα: 150
bmw318i will become famous soon enoughbmw318i will become famous soon enough
Φιλαράκο να πάρεις ένα ότι ναναι αρκεί να μη χρειάζεται να γράφεις να δουλεύει με ομιλία. Νομίζω οτι είναι ότι καλύτερο για σένα... ...
__________________
Η γυναίκα θέλει πολλά από έναν άνδρα, ενώ ο άνδρας θέλει μόνο ένα, αλλά από πολλές γυναίκες... ...
Απάντηση με παράθεση
  #32  
Παλιά 14-02-11, 20:03
kwstantinos Ο χρήστης kwstantinos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-11-2010
Μηνύματα: 219
kwstantinos has a little shameless behaviour in the past
XA XA
Απάντηση με παράθεση
  #33  
Παλιά 16-02-11, 12:44
blink Ο χρήστης blink δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 25-01-2011
Μηνύματα: 10
blink is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Driftakos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτό είναι. Απλά η MLS δεν αναβαθμίζει πλέον συχνά τους χάρτες της, οπότε μπορεί να βγείτε και σε κανα μονόδρομο ανάποδα...
Τέτοιο λάθος δεν μου έχει δώσει μέχρι στιγμής. Γενικά, οι διαδρομές που μου βγάζει μπορώ να πω ότι είναι σωστές. Φυσικά, για έναν που είναι συνέχεια στους δρόμους μπορεί να έχει περισσότερες απαιτήσεις.
Απάντηση με παράθεση
  #34  
Παλιά 28-07-11, 16:15
Το avatar του χρήστη Veldrin
Veldrin Ο χρήστης Veldrin δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-04-2010
Μηνύματα: 220
Veldrin is on a distinguished road
Τα τομτόμια πάντως με τους φετινούς χάρτες είναι αστέρια οπότε τα προτείνω ανεπιφύλακτα. Κλείνω 1μιση χρόνο με το GO 750 live και είμαι υπερευχαριστημένος. Ειδικά το ενσωματωμένο bluetooth car kit είναι σούπερ. Νομίζω τώρα η αντίστοιχη σειρά λέγεται VIA.

Αν θές όμως να έχεις τσάμπα χάρτες για όσο το έχεις παίρνεις Garmin.
Απάντηση με παράθεση
  #35  
Παλιά 13-10-11, 19:46
creteroyal Ο χρήστης creteroyal δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 13-10-2011
Μηνύματα: 3
creteroyal is on a distinguished road
Εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις ένα κινέζικο από το internet. Έχω εγώ ένα τέτοιο 2.5 χρόνια και δουλεύει μια χαρά. Το μόνο που έσπασε ήταν η πλαστική βάση (από απροσεξία). Το καλό σε αυτές τις συσκευές έιναι ότι είναι ξεκλείδωτες και έτσι μπορείς να φορτώσεις ότι πρόγραμμα θέλεις, χάρτες, γλώσσες, κλπ.
Απάντηση με παράθεση
  #36  
Παλιά 13-10-11, 19:59
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
αυτο ηθελα να πω κ γω οτι τα μλς ντεστινεητορ ειναι τα καλυτερα...κωστα μην παρεξηγησε που σου κανουν παρατιρηση στο λενε για το καλο σου γιατι υπαρχουν καποιοι που δεν βγαζουν νοημα κ βαριουνται να ασχολειθουν ο ντιμ77 το λεει για το καλο σου κ ια μενα τα ιδια μου ελεγαν ενταξη κανεις δεν ειναι τελειος αλλα η προσπαθεια μετραει τα λεμε φιλε
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #37  
Παλιά 13-10-11, 20:07
Το avatar του χρήστη bmwdakias85
bmwdakias85 Ο χρήστης bmwdakias85 δεν είναι συνδεδεμένος
george
 
Εγγραφή: 09-10-2010
Μηνύματα: 1.390
bmwdakias85 will become famous soon enoughbmwdakias85 will become famous soon enough
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bmw318i Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλαράκο να πάρεις ένα ότι ναναι αρκεί να μη χρειάζεται να γράφεις να δουλεύει με ομιλία. Νομίζω οτι είναι ότι καλύτερο για σένα... ...
:μου αρεσει ο τροπος σκεψεις σου
__________________

BMW-Motorsport
Απάντηση με παράθεση
  #38  
Παλιά 17-10-11, 09:39
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Εγώ μέσα στον Αύγουστο αγόρασα βιαστικά μερικές ώρες πριν φύγω για εξωτερικό το MSL 4800C με χάρτες Ελλάδας και Ευρώπης, ήταν και σε προσφορά τότε στα 135 ευρώ οπότε ήταν πολύ συμφέρουσα αγορά. Ήταν το κύριο εργαλείο μου σε Ιταλία και Γαλλία που κινήθηκα, χάρτη δεν κοίταξα πουθενά, και δεν αντιμετώπισα κάποιο σοβαρό πρόβλημα, με εξαίρεση τις κυκλικές διασταυρώσεις (που υπάρχουν παντού έξω) και ήθελε λίγη προσοχή για να βγεις στην σωστή έξοδο. Ελλάδα ακόμα δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Επίσης αρνητικό ότι οι Ευρωπαικοί χάρτες της navteq που είχε εγκατεστημένους είναι το 2009, αλλά το πήγα στην MLS και θα μου βάλουν τους τελευταίους χωρίς χρέωση. (κανονικά χρεώνεται 35 ευρώ) Άλλη εμπειρία δεν έχω με συστήματα πλοήγησης, οπότε δε μπορώ να πω κάτι παραπάνω.
Απάντηση με παράθεση
  #39  
Παλιά 17-10-11, 14:41
Το avatar του χρήστη stelmaniac
stelmaniac Ο χρήστης stelmaniac δεν είναι συνδεδεμένος
Μίλαν-Κούντερα 3-0
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 3.479
stelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud ofstelmaniac has much to be proud of
Η ταπεινη μου γνωμη απο την εμπειρια μου ειναι πως τα καλυτερα ναβι ειναι των κινητων...!!!
Εγω δουλευω νοκια...
Χαιρομαι τους ovi maps που δε με προδωσαν ποτε(εντος αττικης,εκτος δεν ξερω) σε σχεση με καποιες συσκευες gps που κοντεψα να τις πεταξω απ το παραθυρο.
Το ναβι του κινητου υπερεχει για τους εξης λογους:
1. Δεν χρειαζεται συνεχες φορτισμα...οσοι εχουν σκετα ναβι εχουν καμενη ασφαλεια αναπτηρα...
2. Παρεχονται ολα δωρεαν μαζι με το τηλεφωνο. Μαλιστα,προχθες δουλεψα ενα καινουριο c5-03 και ειναι τελειο με φοβερη πληροφορηση.
3 φιλοι με ναβι κοντα στην 3ετια, τωρα δεν μπορουν να κανουν τη δουλεια τους γιατι σταματησαν να λειτουργουν....
__________________
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από oldcarskickass Εμφάνιση μηνυμάτων
μετατροπές με ΛΙΓΟΤΕΡΗ ιπποδύναμη κάνει μόνο η alpina

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stelmaniac : 17-10-11 στις 14:48
Απάντηση με παράθεση
  #40  
Παλιά 17-10-11, 15:09
performance Ο χρήστης performance δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-10-2008
Μηνύματα: 202
performance is on a distinguished road
tomtom εδω.Αλανθαστο στη Νοτια Ιταλια τον περασμενο Αυγουστο.Λιγη χρηση στην Αθηνα,Πατρα,Πυργο αλλα χωρις κανενα θεμα.
Θεωρουνται κορυφαια για Ευρωπη.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Που θέλετε να σας πάμε;


Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 17:26.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Hosted by GlobalGold
BMW-Motorsport.gr is an unofficial site and is in no way associated with, endorsed by, sponsored by, or licensed by BMW. BMW-Motorsport.gr is not responsible for the content of threads/posts.